Batman: Arkham Asylum

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Aug 25, 2009.

  1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Sa PhysX na high? Koja rezolucija? Meni su fajtovi sa scarecrow-om slideshow... a bez fizike je zakucano 60 :D
     
  2. Blaxx

    Blaxx Novi član

    Nakon 2 dana zaljepljenih uz monitor pređem je i ja, koje zadovoljstvo igranja, neopisivo. :D

    S time da sam je igrao na minimalnim zahtjevima, p4 3.0, 8500gt i 1gb medium postavke 800x600 išla je veoma tečno, vjerujem da sam sa siromasnim detaljima izgubio pola zadovoljstva igre, al meni ne smeta.

    Moja ocjena 9,5(10) samo zato jer nije moguće obrnuti koji krug sa nabrijanom pilom od Batmobila po Gothamu. :lol:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    To ce vjerovatno biti ostvareno u neminovnom nastavku.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    ... ili nekom DLC-u, to je ovako popularno u zadnje vrijeme.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Mozda, ali onda bi gledali da to naplate ;)
     
  6. extibo

    extibo Komšija

    Ne isplati im se DLC.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja kako lola naniza 30x critical strike

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JffEavu3axE&feature=PlayList&p=CAC79E84739417F0&playnext=1&playnext_from=PL&index=26[/youtube]
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Vedo jel ovo igras sa gamepadom il tastaturom?
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije to moj clip ba :D . A ja ga igram iz kreveta na gamepadu :)
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam probao sa gamepadom i tastaturom i misem i bolje ipak ovo drugo, prvenstveno zbog kamere.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    lijevi analog za kretanje, desni za kameru. Fercera pravo. pitanje navike, valjda ;)
     
  12. GW

    GW Moderator

    Kakve su kontrole ovdje? Jesu li namještene za Xbox gamepad ili može bilo koji?
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Samo da spomenem da uopce nema potrebe za koristenjem gamepada u odnosu na kombinaciju mish+tastatura...
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Izgleda samo X360 gamepad. Na moj Smartbox igra uopste ne reaguje, dok za X360 gamepad sve bude samo namjesteno (takodjer se promjene pokazatelji, npr. "press Y to block").
     
  15. GW

    GW Moderator

    Znači isto kao RE5. Nemam ništa protiv tastature i miša. :D
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    nemam ni ja, al nemam ni protiv da prebacim PC na TV, gamepad u ruke i zavalim se u krevet dok igram :D
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe thnx Vedo, kad sam rekao ovo, mislio sam na ovo cudo od igre i slicno, ne na klip, btw nisam ni mislio ovo igrati al kad sam vidio da ti igras instalirah i mali sincic se odmah zaljubio u igru, kaze "babo ja sam prije vise volio spidermena al sad vidim da je batman jaci" :smt003 ...btw2 ja sam se zaljubio u ovaj sajtekov xbox controler sto si ga preporucio, igram i nfs shift s njim, mada u pocetku dan dva sam bio skeptican, ali brzo sam se odusevio s njim.... bogat osjecaj dodira pravo daje.... a u nba2k odmah sam pobjedio pro lakerse koji mi tradicionalne ne leze... :smt006
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    nema na cemu, drago mi je da ti je pomogla moja preporuka. Game on ;)
     
  19. Odin

    Odin Guest

    Momci, imam jedno pitanje.Naime, ovu igru sam kupio jucer i sve do danas je pokusavam fucking INSTALIRATI!?

    Po sluzbenim system requirements igra zahtijeva 9 Gb prostora na HDDU (negdje sam procitao da zauzima 12Gb),ali ja imam slobodnih 19 Gb i kad je pokusavam instalirati uvijek mi kaze da nemam dovoljno prostora na HDDU....

    Igra je na Dual layer dvd-u, kontam da nije neka caka....ako iko ima rjesenje za ovo, molim da napise

    Unaprijed hvala
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Trebas imati slobodno na c particiji oko 20GB bez obzira na koju ces particiju igru instalirati.