Batman: Arkham Asylum

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Aug 25, 2009.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ne znam, uskusi su razliciti, ali mene je Batman prijatno iznenadio. Ove godine nisam nista bolje igrao. Istina, konkurencija i nije neka. Tek ce je dobiti.
     
  2. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Ja sam dobio original, i tek sam prije nekoliko dana poceo igrati i igra je fakat vrh od Jokera i sala koje zbija do voiceactinga do grafike do gameplaya, mislim kako je samo gust gledat one s puskama kako pricaju, pa kad ih maznes cetvericu onaj zadnji ostane pa iza svakog coska puca i kako ih Joker zajebaje " Well he's just a lunatic in a bat suite" i onda oni susreti sa Scarecrowom su premocni mislim graficki i ono sve, s tim sto nakon prvog puta postaju samo ponavljanje vec odradjenog :D Ma sve u svemu predobro, nisam jos presao cijelu igru, dosao sam do dijela sa Killer Croc lairom :D I samo jos da napomenem da mi se pravo svidja sto su ubacili one snimke intervjua sa pacijentima i BIOS-i. Sve u svemu ovo je igra koja mi se fkt svidila, u zadnje vrijeme manje igram igre(stisla skola al ja se pravim da sam to prerasto XD) poigram samo ovo sta valja i ovo je jedna od boljih :D
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Hajd jos jedan spoiler i banujem.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja mrzim Batmana, mrzim i krajsu , šta sad?
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    Ma pustite Hakera hejta samo :), zapustio je GTR2, nema ga na stazi uopste koliko je Batman los :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

  7. corto

    corto Novi član

    je li iko mijenjao ona odijela?
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    radi u demo verziji, ne radi u full-u. Meni bar.
     
  9. Juka

    Juka Komšija

    Prekucah je i ja, igra je za sve pohvale stvarno, mocan mi Joker na kraju bi.
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jesu li narodnjaci dohakali onim zezancijama iz eidosa :D?
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator




    Si dosadan vise sa tim narodnjacima, glupa ti ta lokalna furka skroz :roll:
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa šega mi kako raja pirate preobratiše u narodnjake :D
     
  13. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Kojim zezancijama? Ja sam mijenjao odijela, dobio sam samo armored batsuit, ima li jos neko?
    [​IMG]
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ja mislim da su odjela modovi , al nisam siguran :) ili su DLC
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    @mobsterc - i ja dobio armored batsuit al ga ne mogu koristiti kada sam krenuo opet igru ispocetka igrati. Il to odjelo sluzi samo za one Challenges?
     
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Nije mi toliko dobra da je igram ispoctka :D Tako da sam koristio samo na Challenges.
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. zoi

    zoi Veteran foruma


    neko jos rece da ima atmosferu iz Max Paynea,i slazem se s tim,pogotovo kad vas killercrow ili kako se vec zove uhvati u noćne more :smt003
    riddleri mi se ne traže,a celendze bih mogao preci.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Scarecrow se zove :)
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    interesuje me koliki je max combo neko nabio :D vedo me nafurao s onim klipom(iako ga nisam gledao) sa 30combom,i jucer ja i jarani igrali i ja nabijem 34 a jaran kasnije 37 :D i opet nismo mogli zavrsit sewer extreme challenge :lol: