Batman: Arkham City

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 8, 2010.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma tooo! Ima da sutamo opet lisce i novine :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Odgodjena PC verzija za novembar.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije im ovo trebalo :)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Moralo je, i prosli Batman je bila ista stvar, dok su ugradili Physx - tako da vrijedi :)
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nema veze, imat će se šta igrati :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Odgodu treba gledati i iz perspektive prodaje same igre. Dakle, sasvim je jasno da ce se na kraju prodati daleko vise kopija za konzole, nego za PC platformu (legalno), dok ce prodaja za PC ici poprilicno i kroz bundliranje kodova uz nove PC-ove, graficke kartice i sl. U tom smislu, vjerovatno se vrijedi dodatno potruditi za bolje efekte, PhysX i sl.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    GameInformerer (100/100) :

    Playstation Official Magazine Australia (100/100):


    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qtoP-37u5So&feature=player_embedded[/youtube]
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Uh, sad još više žalim radi odgode :D Što se tiče "dodataka" o kojima se pričalo, ja se nadam da ovaj put save fajlovi neće biti bindani za G4WL account kao u Asylumu :)
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Hajpaju me opasno:

    :smt007
     
  10. extibo

    extibo Komšija

    Vrijedi li nabavljati prvi dio? Nisam bas neki fan Batmana.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Definitivno vrijedi, igra je ludilo!
     
  12. GW

    GW Moderator

    Mislim da nigdje nije dobila manje od 90% ocjenu. Definitivno treba odigrati.
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ne moraš biti fan Batmana da bi uživao u Arkham Asylumu. Ni sam nisam, pa sam opet igru prešao dva puta (uz planirani treći :D), a mogu tek misliti kakva je fanovima koje prolaze trnci na svakog novog negativca kojeg susretnu ili naiđu na neku posvetu istom :D

    Joj, nikako dočekati ovaj Arkham City :cry:
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    gledam gameplay na xbox-u i bas podsjeca na prosli nastavak, od tuce pa sve ostalo. Nekako sam po dosadasnjim trailerima i gamplayima stekao utisak da ce biti skroz drugaciji dozivljaj, ali sada kada gledam bas slicno prvom dijelu.
     
  15. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Koliko sam ja skontao, zadržan je sistem borbe iz originala, ali su dodali brdo novih gadgeta, borbenih poteza + su proširili područje igre (iako je i Arkham Asylum bio djelomično open world, sada su valjda to digli na puno veći nivo).

    I ne znam što su morali odgađati PC verziju (ako su htjeli da je uzmem na konzoli, onda su na dobrom putu :evil: )
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa i ne trebaju komplet koncept mijenjat, samo neka poprave, tj nadograde. Zašto mijenjati nešto što funkcioniše i što je odlično? ;)
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma ok je i ovo al nekako mi izgleda bas kao da je i isti engine. Nije da se zalim al et :D
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa ako se ne varam, i na ovom je Unreal 3 kao i na Asylumu? Jedino ako si ti mislio na nešto drugo :D
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa po dosadasnjim gameplay videima sam mislio da je novi engine.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja ga pet puta pokušao igrat, što na PC-u što na konzoli i nikad nisam došao dalje od pola, jednostavno mi se ne sviđa.