Batman: Arkham City

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 8, 2010.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Hm, sto ljudi, sto ukusa, jel. Možda bi bilo najbolje da isprobaš demo prije nego nabaviš igru, meni ju je uspio prodati :)
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa nisu bas prve recenzije. Evo i sa gamespota, ista ocjena ko i za prvi dio

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Kako ba nisu prve recenzije ? :D Nemoj mi sada reći da je neko tamo prije 7 dana već uradio jednu. Govorimo o Metacritic-u, današnjoj svjetskoj referenci.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Ovo ce biti super iskustvo za jedan vikend :) Jedva cekam!
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja sam prvi dio presao najmanje 10 puta :D. Tako da ce biti iskustvo za najmanje 1 godinu :)
     
  7. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    Jedva čekam novembar! :D
     
  8. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Jesi se ikad okušao u onim Challenge misijama? Da vidiš kako one produžavaju iskustvo :p
    Ja se evo i dan danas mučim sa njima (baš maloprije upalih da se podsjetim). Osvajanje tri zvjezdice na onim zadnjim borbenim izazovima je baš... izazovno :D
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma


    Jest ako ne izgubiš save fajlove radi G4WL :cry:
     
  10. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Uh :|
    Igram ih trenutno na PS3 verziji, tako da nemam tih problema, srećom. A još uvijek ne mogu da se odlučim između PS3 i PC verzije Arkham Cityja. Prva izlazi za 4 dana, druga za skoro mjesec, ali je jeftinija i ima bolju grafiku (i GFWL), što će izgledati super kad se priključi PC na HDTV. Choices, choices :roll:
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator


    http://www.geforce.com/landingpage/download-batman

    Eki Dx11 :smt007
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Mozda prvo preci verziju sa konzola pa poslije na PC-u na vecoj "tezini" ili kao Catwoman : ))
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    To mi i ne gine, sa obzirom da mi se ne da čekati još mjesec dana (za kad je potvrđena PC verzija). In other news - nakon godine i kusur patnje, završih sve Challenge misije sa 3 zvjezdice, još odigrati singleplayer na Hard težini i eto Platinum Trophyja :D

    Kontam čak i da se nakanim na to odigravanje dok ne dođe sa Shoptoa PS3 Arkham City, hmm 8)
     
  14. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Fino. Dobri stari physx :D
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Radujem se onoj figurici iz LE, jer je zelim :lol:
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Evo počeo sam igrati. Početak mi se ne sviđa. Izgleda da su se oslonili na staru slavu. Priča me nije nimalo privukla. Vidjet ćemo kasnije, možda bude bolje i zanimljivije.
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Meni baš početak djeluje odlično, i to pogotovo što se tiče priče :) Istina, Batman gameplay je same old same old dok ne dobiješ par novih gadgeta i poteza, ali mislim da će se brzo otvoriti (npr. ova gliding mehanika mi je odlična). A tu je i Catwoman, sa skroz drugačijim stilom. Nego, nakon pauze za ponovno gledanje Dark Knighta, vrijeme je za Arkham City :p
     
  20. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    Blago vama, vi to već uveliko igrate. Nama je ostao još jedan jaaako dug i dosadan mjesec prije nego što se napokon zaputimo u Arkham City. :p Moraću se zalediti na nekoj planini poput Cartman-a u S10E12 kad nije mogao isčekati izlazak Wii-a. :D

    Kao alternativa mi je poslužio IGN Livestream Arkham City-a... I koliko god freaky zvučalo, za mene su to bila 4 sata uživanja. Čips, kola i pažljivo gledanje kako mi ništa ne bi promaklo. Mogu priznati da sam i više nego oduševljen gradom a i samom pričom. Šteta što je livestream završio taman pred okršaj sa Mr. Freeze-om. Oh well, mora nešto ostati i da sam odigram kada za to dođe pravo vrijeme, valjda. :lol:

    Očigledan je napredak u svakom smjeru, i mogu slobodno reći da je ovo Batman igra na koju sam čekao svoj čitav život. Mislim, ko od vas nije sanjao o free roam Batman igri, skoro savršenoj poput ove? Ne znam za vas, ali uvijek sam bio ljubomoran na Spiderman-a i na činjenicu da on ima čitav grad za sebe, a Batman je uvijek bio osuđen na neke ispod prosjeka igre, sa suviše linearnom pričom. A onda je došao Arkham Asylum, a sada napokon i Arkham City. Boom! Dream come true!

    Nadam se da će izbaciti još tonu skin-ova za Batman, i lično bih volio vidjeti The Dark Knight, Batman Begins i Batman 1989 skin. Kada su mogli ubaciti glupost poput Sinestro Corps skin-a, ne vidim razloga zašto ne bismo mogli dobiti i neke epic skin-ove. All agree? Yep. :p

    Kod mene je obrnuta situacija, upravo se spremam da gledam BB danas, a slijedeće sedmice TDK. :p