Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sutra dan oslobodjen. Sat se navija 6 ujutro da budi (tad krece za americke racune na PSN).

    Jaran uzeo sedmicu godisnjeg. Hahaha
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    I ja uzeo sutra slobodan dan, tacnije zamjenio smjenu. Vidimo se u 6 ujutro.

    Sent from my LG G3 using tapatalk
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Omg koji drogeraši haha

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Alarmi se postavljaju, slobodno se uzima haha Preload gotov, ceka se ponoc i nadam se da nece pasti serveri :D
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sebi sinoć postavio ovu za zvono, nekako prelomio a dvoumio se da stavim ovu od bf1

    proradila neka nostalgija kad smo svi čekali na bf3, bio mnogo veći hype nego sad za bf1, svi su mislili da je ovo ofisl theme za bf3 :) ali je ispalo jako dobro

    danas zvoni telefon kraj mene, i na kraju se javi dok sam skontao da me zove neko a ja se uzivio uz muzikicu :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znaci docekam ovo 00:00 napokon i ne mogu pokrenuti igru jer trebaju noviji driveri :D
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Hahaha
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. chenta

    chenta Aktivista

    Odigrao dva sata, utisci odlicni super je uradjen novi bf. Od grafike, zvuka, oruzja, fizike itd itd. sve na mjestu. Vecih bugova nema, bar za ovih nekoliko partija nije bilo, niti crashova. Sa gtx780 na fullhd, high/medium, fxaa high, hbao on, 80-tak fps u prosjeku fluidno. U kampanji moze sve na ultra. Bice hiljade sati nesto ko bf3 gdje imam 3500h :)
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sniperi i mortar smorise, a forest mapa je gora od metra duplo

    Sto se bugova tice. Nestao mi nisan jednom, nisam mogao pucati uopste. Stavim gas masku, ali se ne vidi da je stavljena. Postavim mortar, ali ne mogu da ga micem po mapi. Bilo je jos nesto, ne mogu se sjetiti. Fix je obicno da pogines :D To je sve u 2 i po sata, mada me ne cudi od BF-a
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jeko probao nove drajvere od amd? Meni ide dobro al zatrza na momenat ponekad ne znam do cega je.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Također, mi sinoć igrali do pola tri. Igra uredno proradila u 00:00 i ja sam prezadovoljan, kako grafikom (mape preljepe, pogotovo ona sa šumom), gameplay-om (jeste da ima campera sa snajperima more, ali sta je tu je), i što je najbitnije stabilnošću. Pa ni beta se nije rušila, nisu padali serveri kao što je to bilo sa BF 3 & 4. Ovo super radi i odigrali smo dva i pol sata u komadu bez da je ikoga izbacilo. Jedino mi fali joystick support. Ne znam letiti s mišem da ga jbeš haha :D za dva i pol sata došao skoro do 8. lvl. Što se tiče optimizacije igre, mogu reći da igra ide fino na GTX970. FPS se kreće u granicama od 70-90, Ultra High postavke DX11.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hahahah gledaj drogeraša što rokaju, niko više i ne dolazi na forum :D :D
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Samo igrajte:)

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ne znam ja ko je do pola 3 igrao a ko je spavao :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igra je meni licno prosjek obicni. Nista posebno. Snajperi i dmr dominiraju.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na operations je svaka mapa kao metro, ne zna se ko pije, ko placa. Zanimljivo je, ali sniperi su najjaci. Uopste ne moras igrati pasivno s njima, jer je u one pocetne puske sweet spot medium range. Znaci iz jednog hita ubija na 30-40 metara... Ona zadnja, Martini ima ogroman sweet spot, od 30 do 100 metara ubija iz jednog hita LOL
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    I ja imam takav dojam. Previse casual za moj ukus. Nahajpam se kada vidim gameplay jer je grafika perverzija na PC-u ili procitam komentare ..i onda upalim i zavrsim jednu partiju. Od 10 sati triala igrao pet, ostalih pet sati onako, bezze gubio vrijeme. Nije mi nikako sjela a baš mi je zao obzirom da su dosta stvari promjenili na bolje.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Spotat nekog je naucna fantastika. Moras u celo ga naciljat i onda kliknit da ga spota i tek tad uspije. Kao i na alfi i beti. Kontao sam da je to pokvareno ali ocigledno tako hoce. Pustinjska mapa sa 3 zastave jedna od gorih mapa sto sam igrao na BF generalno. 3 partije na njoj, 3 spawn killa u roku minuta. A dodje bahamut, od njega nikakve koristi nema.

    Da ne igram sa rajom sumnjam da bi igrao u opste.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma iskreno ja sam prešao na sniper i zagotivio igru skroz. Jeste da treba vremena da se ušteliš i da je velik miss rate u početku ali kasnije je haos zabavno.

    Najviše gotivim desert mapu, uštekam se na stijenama i rokam ko budala headove :DD
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ovo za spotanje se slazem, mada mi se desavalo da spotam i po 5 protivnika ali rijetko. Vrlo cesto lika kojeg jasno vidim i pratim nisanom ne uspijevam spotati. Sto se tice "bahamuta" do sada u samo jednoj partiji su napravili preokret, redovno onaj ko vodi i pobijedi partiju. Mislim da je ovo dobro kada su podjednake ekipe i moze donijeti prevagu u partiji.

    Ali, suma sumarum meni je interesantno da igram, valjda volim ove WW naslove ;)