Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. chenta

    chenta Aktivista

    Tek je prvi dan, dosta toga ce se popraviti, nerfat ce snajpere 100%. Bolja je od bf4 definitivno, nju dok su skrpili prosla godina i vise. Najbolje sto su promijenili kad pucas ima krvi i djeluje realnije, fizika je bolja, dok u bf4 kao da su od papira lol.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Lezat na stjenama daleko od objective, nit je timski niti korisno. Ali na zalost vidim puni su serveri takvih PTFO brdskih boraca.

    I ovo sto Hamo kaze. Ko vodi taj i dobija, uglavnom nema sanse za prekret. Rijetko bas. Mi igramo onu sumsku mapu. Gubili 130 razlike bilo 800-670. Do kraja smo konstanto imali 4 zastave (od 5) + bahamuta imali, i opet izgubimo lagano oko 80 tiketa razlike. A satrli ih. To kaze i XFactor, kaze nema sanse preokrenuti partiju ni blizu kao na prijasnjim BF. To je taj novi CQ, i brojanje tiketa.

    @chenta, pa imali su Alfu i Betu, i na ove iste stvari im se vecina raje i tada zalila, pa nista ne promjenise.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Najgore kad udjes u random squad, a sve takvi likovi sto se zalijepe u po brda, ne mozes ni spawnat na neko korisno mjesto. Ako vec igras snipera, igraj agresivno
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Takvi su korisniji kad nisu uopste u squadu, jer ako greskom sponas na njih, treba ti 5 minuta do objektiva. Ja cim vidim u squadu snajperistu da je iole malo podalje od zastave, ja redovno to kikam. Radije da mi udje igrac koji bi mogao biti koristan, pa bacit municije, ili nedaj Boze ozivit me. Ili generalno neko ko ce biti tu sa squadom, i biti podrska kakva takva.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni uzasno ide neke mape ove pustinjske idu mnogo bolje nemam pojma koji je qrc dosta raje se zali... I kad je visok fps i kad nije trza kao stuttering. Reko da nije cpu al nije on nikad na 100% kad se desi bude cca 80%. Grafa uredno bude na 100 posto, bez obzira na postavke bilo ultra high medium dx11/12... Recimo i5 mi je znao biti na 100% pa nije ovako trzalo. Novi drajveri nisu pomogli nista.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod mene je dosta losiji fps sad nego u beti na onoj istoj mapi. Nemam pojma do cega je. Morao sam preci na nove drivere jer su me natjerali :D Mada kod mene je nvidia, a tebe je Baha zajebao sa framepacingom, uvijek ces sumnju imati :D
     
  7. chenta

    chenta Aktivista

    Osjeti se to trzanje ponekad i meni ali nista strasno, brzo prodje i ne smeta gameplayu. Nije do pc-a tvog mislim, fixat ce to sigurno.
     
  8. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ludi Rusi ko hljeb :)
     
  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ipak je proradilo, ide ko mlijeko

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Taman DDoSali kad sam ja bio na remiju sa rajom. Heheheh.

    Supci nedaju raji igrat.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Probao sam sad kampanju nekih 2-2,5 sata, mogu reci da je dosta zanimljivo, jeste skriptirano ali nije losa uopste.
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Do sad najbolja pucacina, ne znam zasto se zalite.

    Sent from my LG G3 using tapatalk
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Skonto sam djelimicno ovaj stuttering sto imam gpu usage svako par sekundi pada sa 100% recimo na 20-30% e sad zasto nemam pojma i mislim da taktovi ostaju na max. Neke mape idu fenomenalno mogu sve na max neke stekaju bez obzira na postavke. Moram istraziti do cega je ali najprije ce bit do lose optimizacije jer na bf4 toga nema.
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Probaj lockat clockove za grafu, tipa blagi overclock i lock u 3D taktu. Takodjer i CPU prebaci na pune taktove pa probaj, ono u power plan prebaci na high performance pa vidi kako ide.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Ni blizu. Meni barem ne.
     
  17. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: RE: Re: RE: Re: Battlefield 1

    Kampanja vrh, mape do sada sa najvise sadrzaja, najmanje bugova, najraznovrsniji mp. Definitivno jedina igra za koju se isplati dati 60$. Barem meni...

    Sent from my LG G3 using tapatalk
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja govorim o kvaliteti MP. SP me ne interesuje, jer BF je u pitanju, koga briga za SP. :D Meni MP vise vuce na Hardline nego na BF.
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Probaj obavezno, podsjeca na stari cod, filmski uradjeno, atmosfera kao da gledas fury. :)

    Sent from my LG G3 using tapatalk
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gdje me nadje, meni Fury uzasan film. Hahahaha