Battlefield 1

Discussion in 'Igre i konzole' started by bhd, Feb 1, 2016.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Hahah e jbg onda. Ma daj joj vremena, i onako igras sa drustvom, to je car.

    Sent from my LG G3 using tapatalk
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    EA na sedmom nebu

    [​IMG]
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cudi me da na PC-u ima toliko igraca. Mada, ovo im je daleko najbolji launch do sad. Ima nekih bugova, ali nista prestrasno
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A vidi koliko uhljeba ima, zar je moguce da je razlika dupla pa i jaca u korist konzola.




    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa inace je 10 puta veca, ali eto BF ima jak fanbase na PC :D
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    El Nino ko da pod kamenom zivi. :D Lagana dominacija konzola traje odavno
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Halo mali, pazi sta pricas :D

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na PC od ukupne cifre nema ni jedna četvrtina :D

    Inače, probao sam igru i ne mogu MP dugo igrati, ne znam zašto. Jednostavno se brzo zasitim. Kampanja je ekstra, to ću do kraja odigrati. War pidgeons mod je super. Najgora a ujedno i najljepša mapa mi je ona na Alpama.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Doslovno nisam znao sta uzeti/igrati. Neka im bude..

    [​IMG]
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja uncharted 4 igram

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Takodje :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jest' mi vas zao :D :D
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Slabo vala oruzja ima. Za assault je nekih 9-10 varijacija pumparice... Imas ove dvije automatske, s tim da jedna ima okvir gore, pa ne vidis pola ekrana. Jedina da valja je ova level 10, ali valja doci do toga.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Lvl-up lika i klasi se cini prelako. lvl 44 sam, support, medic vec na lvl10, sad krenuo sa assaultom tu sam na 5ici. Recon me ne interesuje, ali cu i to poodkljucavati sve reda radi.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Najvise od svega mi se dopada nastojanje da se igra izbalansira. U BF4 kad kreneš gubiti, obično te dere gunship, a onda i commander ima paletu oružja i dodataka kojim pomaže svoj tim. Ovdje gubitnički tim dobija brod, voz, zeppelin, i često se zna desiti da to pomogne da se igra preokrene.
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 1

    Fakju bitch

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Shat d fak ap :D

    Evo i mene vec 35 lvl tako nesto vec. Igra beton. Cudo niko ne spominje fenomenalan netcode u odnosu na cetovrku gdje smo pljuvali uveliko? Jos me niko nije ubio iza coska a serveri po defaultu 60Hz a od prvog dolaze custom. Grafika vrh, zvuk ma sve odlicno.

    Nemam vise problema zategao sam u msi ab 3d kako je kolega preporucio sad ide ko mlijeko dx12, fhd sve na max, fov 80 i resolution scale 120%, fps avg cca 70+. Tenkovi su dobri mali mi je najbolji. Avioni odlicni. Malo mi je cepelin naporan trebas ga udarat 3 dana da ga skines. Drednought sam skontao lako se skine uzmes camac i tuces ga torpedom u svaku sekciju po dva otprilike i gotov je za cas. Bugova ima puno, glitheva grafickih pogotovo ali to ce se ispraviti ne sumnjam.
    Svidja mi se nema vise lockanja i onih auto aim sranja ko na cetvorci, nema flir, hover tankova i slicnih gluposti. Bas mi pase sto nema puno pusaka i puno customizacije jer to i nije smisao bf. Mada budite sigurno doci ce dlc sa novim oruzjima kad tad.
    Puske medic klase su mi beton sve i jedna a ovo ostalo slabije. Vec imam favorita Mondragon sniper ubi brasno. Assault uzas klasa necu otkljucat puske za sto godina.

    Uglavnom imam onaj pravi bf osjecaj kad ovo igram. Kad sam tek krenuo ovo sutati podsjecalo me na momente na bc2 sto je pozitivno svakako samo je ovo graficki tako uradjeno na dx12 ona sumska mapa je ludilo jbo crysis.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jes' vala ona šumska mapa najbolja. Fakat su je dotjerali, svaki detalj. Još kad dida razapne mortar, ubi po onim prolazima oko C haha :D
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako se zove puška sa dva velika šanžera koja ima viskok rate of fire i ne mozes sa njom ADS ? Ili je to neka pick-up puškica.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Cudo pa si odustao od claymora Kola? :D

    Nails mislim da je pickup hero ma smece ba. Nego kamo te s rajom malo da sutamo? Jao bolesti na ts ima nas navecer po 15 ne znas gdje ko udara :smt005