Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo sad gledam Westie stream. 3090 24gb i9 11900k 32gb 4100 rama, 1440p I vrti se oko 60-70fps. U svakoj gužvi mu pada ispod 60. Mislim da je na low ali da je na ultra FPS je katastrofa za takav PC.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja danas upalim nakon par sedmica ne igranja da vidim jesu li ovi patcheavi ista gameplay unaprijedili, ili mozda 64 serveri... ma sranje ko sto je i bilo. Jedini nacin da ovo dobije imalo BF smeka je ako ukinu specijaliste. Ne vidim nista drugo sta mogu uraditi da igra lici na Battlefield.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja kod nekog upalio malo stream, puca iz neke puskice, nikakvog recoila nije bilo.

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
     
  4. Decerto

    Decerto Komšija

    nema recoila u 2042-oj godini. Nije ww2. :D /s
     
    forzamilan likes this.
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo nemoj burst fire ni tap fire, nego samo drzi full auto i tako dobijes najmanje recoila. Jer logika. Na ovom 'BF' ako su radila 2 bivsa BF developera evo glave.
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    Ma dok ne vrate scoreboard ne uzimam.
    Sad čitam kažu bio je u produkciji 15 mjeseci samo, kakvi su rezultati vrlo je moguće.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prije toga je bio razvijan u Battleroyale isto toliko, i onda u pola developmenta promjenu plocu. Onda dodaju i Specijaliste. Znaci oko 3 godine.
     
    RaP likes this.
  8. RaP

    RaP Komšija

    Da razvijali battleroyale i onda u po frke promjena plana, kako stvari stoje dobro ikako igra i radi.
    Na epic store snizenje 24%.
    BF4 kada je izasao mjesecima sniženja nije bilo pa mozda i godina prošla dok nisu počeli sa sniženjem
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo na Epicu se može, uz kupon koji daju, uzeti za 29.60e.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Možeš i jeftinije preko origina korististeći vpn 15eur. Ali čemu to, što bi se živcirao. Igra vuče bugove iz bf3, koji jad. I da ispeglaju sve što sigurno neće, koncept sam po sebi je failao a to se ne može prepravljati sad.
     
    Last edited: Dec 17, 2021
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    2042 bi trebao imati free trial na Steam-u od danas pa do 20og. Sad procita, pa eto kome se hoce da proba.
     
  12. chenta

    chenta Aktivista

    Ja sam skroz izgubio interes za ovaj bf pa i da je dzabe. Steta za jedan takav serijal, prvo PES pa sada i ovo.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas, ne bih ga da je dzaba.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
    Decerto likes this.
  14. Decerto

    Decerto Komšija

    ma ja sam odma u beti znao 10000% da toj igri moj novcanik nece ni prismrdit. Kad sam vidio one clunky animacije na 40 fpsa i to na svim low detaljima....mmmm NO NO NO.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Skoro svaki serijal je izgubio kvalitet drasticno..
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja ne mogu da vjerujem da sa se navuko na ovo, doduse Rush i BF3 mape najvise ali nesto mi lezi, samo onaj cirkus od 128 je bas cirkus, isto kafana pa kad se svi krenu tuci.
     
  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hahahah, vec 7 EUR. Dok COD pojeftini jedino kad izadje novi.
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni pise € 60.96
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pise i meni 60 sad. :D