Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    e to. Ipak,ja sam samo betu igrao ali nije mi uopste izgledalo kao BF. Kretanje me vise bacalo na apex i warzone lol,sa svim onim slajdanjem. A tek sve ostalo,squads,oruzje,glupa 3 attachmenta,ono nigdje veze.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]
     
    NAILS likes this.
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Realno i bolja igra :D
     
    kolinsb likes this.
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I ti siješ kuruze i vozaš kombajn aaaaa :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igrao sa sestricem kad je manji bio, bas onako chill igra, kao ETS :D
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo sad jos gora razlika 83 000 vs 33 000 u korist farmera sta napravise od serijala hebo ih bf hardline a i realno hardverski zahtjevna igra nema svako jak hw pogotovo danas.
     
    Decerto likes this.
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne mogu vjerovat da neko izvali full cijenu za BF igru. A znam nekog ko je BF5 platio minimalno 60 EUR.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vecina ljudi?
     
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    hype druze. Ja sam licno pjenio u bfu,kontam sam da ce ovaj hazard zone bas biti nesto predobro,kao tarkov. Ali na kraju ispade ko kakva amaterska igra sto nadjes negdje na 15-oj stranici steama.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sta uradise od bf
    [​IMG]
     
    p4ja, NAILS and gilla like this.
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    valjda se sjete nekad napraviti bad company 2 remaster.

    evo igram i bf4 i opet je to još jedna call of duty style igra kao i bf3.
     
    Vedo and EL NINO CFC like this.
  12. Vedo

    Vedo Moderator




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    New age battlefield yup. Battlefield made for bf veterans yup [​IMG]
     
  14. Decerto

    Decerto Komšija

    ma ko nije znao da ce ubacit skinove...pogledaj warzone. Imas playera obuceni ko zec (donnie darko),a da ne nabrajam ostalo :D
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisu skinovi problem. Problem je sto je sve djetinjasto kao i na warzone. Mogu oni napravit stotine super cool vojno inspirisanih skinova umjesto ovakvih gluposti.
     
    Last edited: Dec 2, 2021
    Decerto likes this.
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa eto, sada idu full COD. Dost promjena, na igri ce raditi vise studija, fokusirat ce se na kampanje i vjerovatno na neki F2P BR mod.

    In the immediate future, EA told GameSpot that DICE, Ripple Effect, and Lehto's new Seattle studio will work together to expand upon and improve Battlefield 2042. The other Battlefield games and experiences in the works are meant to serve as extensions, to a degree, of the new Battlefield universe that EA is trying to create. There are no specifics available about the new games and experiences that EA intends to create or when they will release, as of yet.

    https://www.gamespot.com/articles/battlefield-franchise-undergoes-major-shake-up/1100-6498521/

    Sve u svemu, sto smo igrali klasicnog battlefielda, igrali smo.
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    hajte svi onda na bc2 da se napune serveri i popularizuje igra ponovo :)
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jebo sve to kad je sad Vince Zampella Bog i batina. Sto znaci to ce sve licit manje i manje na BF. Sto mozemo vidjeti na 2042 gdje je on ocigledno imao veliki uticaj na gameplay. Tacno se vidi odakle toliki CoD i Apex uticaj u ovoj igri.
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mi igramo BF V :) sinoc se ekipa sastala opet, 3h rokali :)
     
    p4ja likes this.
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker