Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

1. Patton2410

Patton2410 Veteran foruma

Ja nisam upalio 2-3 sedmice. Redacted mapa je super, ali dojadi samo jednu mapu igrat. Cim upalim sta drugo, odmah igra pocne forsirat one fuser mape Manifest, Hourglass itd. i tesko se docepat kakve pristojne jer ne postoji map rotacija nego sta te zapadne, zapadne.

HC mi nikad nije bio interesantan, i veoma rijetko kad sam ga igrao u bilo kojoj igri tako da cu i ovo preskocit.

2. Reventon

Reventon Veteran foruma

Ma vidi, nije klasicni HC da nemas minimapu npr. To i dalje ima, nego je ukljucen friendly fire i dosta je lakse ubiti lika. Povecan je damage svih oruzja i tenkova, letjelica. I kad te ubiju ne vidis odakle te skinuo, ne mozes spotat dok si "down".

3. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

ja sam navikao na redizajnirane vanilla mape. igram najvise 128cq. kad su bili nakratko ukinuli 128 cq, umal nisam izbrisao igru. u zadnje vrijeme slabo igram.

zna se nekad desiti da me stalno igra baca u retardiran tim, pa citav dan ne mozes pobjediti jedan jedini match.

4. Patton2410

Patton2410 Veteran foruma

Ja radije igram Warframe i grindam tamo i uzivam nego da se zivciram na 2042 kako mi igra stalno uvaljuje Manifest i Hourglass.

Picoooka likes this.