Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. anel007

    anel007 Komšija

    za assault klacu ne treba traziti dalje od aek-971, samo joj nabacis foregrip i nista ti vise ne treba :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Cini se dobra samo ce biti malo gadno igrati bez optike dok ne dobijem nesto "ne-zoom" stuff. Imam neku x4 optiku ali mi ne pase.
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    imam na njoj sve otkljucano i samo koristim foregrip, vjeruj mi da ti nista vise ne treba...jedino mozda laser ak igras na hardcore serverima :)
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma treba za daljine optika. Recoil pokrije protivnika.. odnosno puska. Doobio sam kobra optiku i prigusivac. M416 je ipak stabilnija i bez prigušivaca ali je AEK ipak jaca pa cu se malo sa njom poigrati.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kakva 3 dana. Odigrao 51 partiju, i skor 48 pobjeda, i 3 poraza. Streak najveci bio 35 pobjeda za redom. Sve conquest. :)

    U tom periodu ubio 656, poginuo 166 puta.

    [​IMG]
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da, i ja je nekad koristim, isto takodjer foregrip bez ikakve optike, puska prejaka, sve melje pred sobom :D
     
  8. Triforce

    Triforce Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    A ti se kao ubi od igranja BF3 na PS3, pa bi znao. :mrgreen:
    Imam laptop koji moze gurati BF3: i5 - 8GB RAM - 1GB ATI - igrao sam BF3 i alfu i betu na PCu, ali nije to moj cejf. Igram PS jos od davne 1997, kad mi je buraz uzeo PS1 za rodjendan. PS mi je u krvi. Kad igram nesto na PCu, bezvoljno igram. Ne uzivam uopste.

    Teamwork uvijek. Ja tako igram, i Bosanci sa kojima igram tako igraju. Veoma smo dobar tim, jer svi igramo objective. Pa zato i pobjedjujemo daleko vise nego gubimo.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jbg ne moze DS3 ili nesh drugo zamijeniti mis i tastaturu. Zato i ja primarno FPS igram na PC. Iako sam uzivao uz pojedine naslove dok sam imao PS3.
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Dodji na PC da te opalim sa HS-m sa 1000+ m. 8)

    To se ne moze tako lako i tako brzo napraviti sa gamepadom..

    Igrati FPS sa gamepadom je grijeh.. :smt005
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mogu se kladiti da me nikad nebi skinuo sa tim HS o kojem pricas. Neces me nikad vidjeti da sam zabijen na jedno mjesto dovoljno dugo, da bi ti to uspjelo. Tako da nebi ti imao ni prilike za to. Jer vecina tih tvojih killova sa Bogu iza nogu udaljensti je, na stacionarne mete. I one sto ubijes sa te udaljenosti u pokretu, vjerujem da nisu HS, nego two shot killovi.

    Ako mozes pokretnu metu skinuti sa te udaljenosti redovno, onda se javi.

    Da vjezbam toliko sa snajperom kao ti, skidao bi i ja lahko na tim udaljenostima. A ovako, snajpera nisam takao ima 3 hefte. Nit mi predstavlja ikakvu satisfakciju to, da li sam skinuo nekog HS na 10m, ili 1100m.
    Imam prijatelja koji skidaju preko 1km kao od sale na PS3.

    Kao sto i na PCu ima levata, tako i na PS3 ima istih. Kao sto na PC ima dobrih/odlicnih igraca, tako isto i na PS3. :wink:

    Vi sad mislite ako bi los igrac sa PC-a, dosao da igra na PS3, da bi razvaljivao. Dobar vjerovatno bi. Kao sto bi dobar i sa PS3, razvaljivao i na PCu, a znam dosta slucaja takvih, ljudi koji su presli na PC, sa PS3 radi grafike. I tamo su daleko uspjesniji nego sto su ikad bili na PS3.

    Los igrac je los igrac, bez obira na kojoj platformi igrao. Isto tako i dobar ....... 8)
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne moram da pricam,ali zna raja sa HWB-a da ownam sa snajpom.. 8) :)

    Kada kao Recon imam najvise bodova ili sam u prva tri u ekipi to govori o HS..

    Imam 1189HS od toga 959 sa snajpom..

    Sa snajpom imam 1609 killova (959HS) sto cini 60%,znaci svaki drugi kill je HS..

    A ti imas K/D ratio 2.7 a nisi snajperista sto govori kakva je konkurencija na PS3, na PC-u to imaju rijetki i to uglavnom Recon kamperi i cheateri.. :lol: :lol:
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator


    Ovo nema fajde kada dvojica bacaju "mamce". Pustim da prvi baci, zalkljucam, opalim i onda se upecam na druge. Jucer se ziv smorio dok sam skino likove u jednom heliju. Od sada nosam RPG.

    Jedino da 3-4 lika nišane pa da jedan pogodi ali od toga u RUSH-u prodje voz.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    de cćut ba :D zabijes se na jedno mjesto i kampas, de malo prosetaj mapom pa onda ubijaj sniperom :D
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pa snajperista i treba da kampuje a ne da glumi Ramba po mapi.. :lol:

    I sa 12x optikom sta treba da mu pridjem na 50m i da ga gadjam.. :smt006

    Uglavnom imam svoje loge i sa njih rokam,i to vrlo efektivno.. 8)

    Kao Engineer imao sam 1.0 KD kada sam presao na Recon,da sam se zadrzao na Engineer imao bih do sada oko 1.2 K/D..

    Ipak to je dobro za nekoga ko nije prije igrao BF serijal.. :wink:
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja ne osporavam tvoju statistiku, samo kazem da mene bi tesko skinuo sa headshotom na 1km.

    To sto ja imam 2.7 k/d, vama izgleda znaci da su svi levati na PS3. A, ima i ona druga opcija, mozda sam ja stvarno dobar u ovoj igrici?! Kao sto sam bio dobar i na BC1/BC2 (BF1 nisam igrao), i to i na XBox-u i PS3.
    I kad igramo protiv dobrih timova, ili cak klanova, opet veoma cesto pobjedimo.

    Ja i prvi u mojoj ekipi, smo Bosanci. Prva 3i ili 4ri u njihovoj ekipi su iz nekog 'LOD' klana:

    http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/17522323/4/199553305/

    Ne stoji vase omalozavanje nas PS3 gamera.
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    NIkad necemo znat ko je zešći od vas dvojice dok ne uzmemo metar u ruke.
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    :smt005

    Ma dobar je king sa snajperom nema šta ali on zna da sam ja ipak no1 :smt004

    Nego u zadnje vrijeme jihad jeep mi je najbolji :p

    Sinoć otključao flares na migu i odmah skinuo trojicu u 2 partije nakon sto godina.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja mrzim kad mu dodjem iza ledja, i umjesto da ga ubijem sa animacijom ja ga ogrebem nozem i on se okrene i ubije me -_-

    jel ko od vas probao pack FXAA, kad to ubacis dobijes prave boje u BF :D