Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    dobar je i onaj pticar na rush serverima kad covjek ima dobru poziciju to pada ko djeca :D
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    naravno, da su ovi iz DICE-a blentavi, bio bi u igri samo snip, a ne 4 klase, sa preko 30 pusaka. prema tome, da te vidimo malo kad poigras sa inzinjerom ili assaultom ali U FAJTU, jer ovo sto ti igras nije vidjelo fajta, nego je to suncanje zubala po kamenju i grmlju udaljenom 3,48m od spawnpointa. vise mi licis na gustera na kamenu ili prepelicu na grmu :)

    EDIT: btw, u nasem timu sam najvjerovatnije snajpo samo ja u trenutku kad sam te pogodio, jer su i nail i hamza bili u tenku tad... zato smo vas i poderali 451:0. da je bilo iole vise snajpera, rezultat bi bio gori po nas. btw, koliko je dobar tvoj tim, vidi se po tvom WL ratio-u :) gdje god su takvi kao ti "fajteri" koji "doprinose" timu, redovno pusite uveliko. i taj link koji si naveo, pobjedili ste nas sa 26:0, sto se i ne moze nazvati pobjedom, nego srecom :lol: :lol:
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Koga "vas"? :smt006

    Pa ti nisi ni igrao u ovoj partiji,ovo je prije 40 minuta report.. :smt005
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    de mante se prepucavanja :D pusku u ruke pa da vidite kako je covjeka pogodit na 800+ metara :D
    ovo je igra njemu je to fun :lol:
     
  5. a jebi ga kolinse,i to je skill neki,mislim treba imat zivaca pa suncat se,a da ne pricam o tome kako je zajebano pogodit u trku coeka,mangupluk je i spotat nekoga,a da je u timu gdje ste svi vi,dobro bi vam dosao i to pravo,pogotovo on.eto stavi ga nek stoji da cuva jednu zastavicu,ko je uzme ja mu 100 eura dam

    @tale eto uzmi ti snipe pa se oprobaj,nije zajebancija ko vamo prospes citav sanzer i haj zdravo.jebi ga ne volim ni ja bilo koji tip kampera,al coek igra i vozdra.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa o tome ti i pricam ba, da su nam onakvi ko on u timu, imali bi svi WL ispod 1 :) :) eto koliko mu tim pobjedjuje, i koliko on cuva zastavice :mrgreen: on je nazalost solo player, i to je to, a mislim da je za takve TDM ili cak squad deathmatch.
     
  7. ama jebe mi se za w/l i sta ce meni pisat kad mi neko otvori profil,to je tako noobovski,da ne vrijedi spomena,ja ti govorim da mu je klasa teza od tvoje 200%,i da bi,ako bi se u slucaju formiranja tima tipa kosto ovi iz HR igraju ozbiljnije, Kingster bio must have,tu nema polemike.
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da li je neko probao ovaj plugin za battlelog na firefox/Crome..

    http://getbblog.com/en/download

    Plugin omogucava postavljanje youtube videa i ima detaljne info o killovima za oruzija,tj damage za dijelove tijela itd..
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nemojte mi Kinga dirat dignut ću vas sa c4 sve :D ali fkt kad igramo u squadu valjalo bi da nekad uzme kratku cijev i napadne zastavicu :oops:
    Sinoć i ja malo snajpao, popnem se na vrh tornja na CB ali nikog skinut, ali zato sam na vrhu :D

    Sinoć malo igrao sa avionima, uspio sam otključati rakete i air radar i derao sam tenkove, baš gotiva. Samo sam veoma lagan pljien za ostale lovce :oops:
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    Da se formira tim ima precih stvari od snajpanaj ( valja zastave uzet, tenove zaustavit itd. ), mada volim kada neko potrjebi snajpove sa tornja na Caspian-u :)
     
  11. pa nisam ni mislio samo snipe,al imat 2pac-a je must have,i kad zauzmes zastavicu znas kad ce joj neko od pjesadije prici pored njega,nikad,a mozda ni tad :smt002
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma nemoj mi matere ti reci da je klasa za 200% teza od ostalih. ista je kao i ostale, kad ih igras dovoljno dugo. ja podjednako dobro igram sa svim klasama, samo sto gledam da sve otkljucam na nekoj pusci dok je uzmem, a kako nisu sve jednake, onda x puta zaginem radi slabije puske. eto ja sa M98B snajperom imam 200 headshotova od 271 kill, sto je preko 73% (od 100-500m). shotovi sa long distance me ne zanimaju, jer zelim da pomognem svom timu (squadu) tako sto sjedim kraj zastavice i snajpam, ili sam uvijek blizu zastavice i mogu pritrcati i pomoci, i uvijek se na mene mogu spawnati.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  14. haj dobro,ti si u pravu.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Xatta6_BIH' (for 2 minutes) ... Losing Key Packets 900

    Nek sam i to vidio.
     
  16. anel007

    anel007 Komšija

    instalirao i mogu reci da je korisna stvar, lakse nego ici na onu stranicu sa detaljnom statistikom :)
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q7iMDQ1i5Yk&feature=g-u-u&context=G2cbdee6FUAAAAAAADAA[/youtube]
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako je meni bila dosadna ta partija haha Odem na onaj put ispod njihove baze, poredam c4 i cekam tenk po 5 minuta samo da ga raznesem :lol:

    Da mi je ovaj mortar otkljucati da nerviram narod.