Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    joj mortat je zakon hahahahah
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Pelikan - Jeep i lagano.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moram i to probati, bas je ceif dizati u zrak. Bio je sa mnom neki u squadu i na citav hilltop postavili c4, 10 komada cini mi se moze. Au vatrometa :D
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=177SKiRM_Ic&feature=fvwrel[/youtube]

    sta sve ljudi nece smislit :D :D
     
  5. xman

    xman Komšija

    Najmrza stvar u citavoj igri mi je minobacac. Pa nema kamperskije igre od toga. A da stvar bude gora ne mozes ga zaklat kad ga nadjes... :evil:
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator


    Ma da.. najbolji cejf kada uzmem u obzir koliko ga moram mlatiti tenko. Sa jeepom nestane jednim klikom. Naravno, gledas da mu dodjes sa zadnje strane.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Taj exploit su patchovali.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Vozim malu pticu, lik me loka.. cekam da pusti raketu, podje zvuk, pustim mamce i on me uništi ??????? Nije ono.. cim sam bacio mamce vec su prosle 3-4 sekund od bacanja mamaca tako da nije ping lag.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    klasika je to postala.... vishe se i ne nerviram radi toga :D a mortaL je shit ba. kad sam ga tek dobio trebalo mi skoro cijela runda da nekog ubijem s njim, a morao sam igrati radi onog jednog asajmenta :D
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa ne mozes mortar koristiti na operation firestorm :p
    Najzalosnije cim ubijes nekog preko pola mape, oznaci te direkt na minimapu. Ako ima jos mortara, imas 5 sec da pobjegnes sa svojim ili od svog, jer ces zaginut.

    Trebaju mi trojica da ubodem 5 pobjeda na SDM za ovaj zadnji achievement.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sinoc malo probao mortar i nije to bas tako zanimljivo :D Ako si na jednom mjestu 20ak sekundi, ubije te protivnicki mortar. Znaci ili ces mijenjati poziciju stalno ili se pretvori u mortar vs mortar, isto kao sto snajperi gadjaju jedni druge preko pola mape bez ikakvog uticaja na igru :D
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Da vas pitam.. Jel postoji nacin ako se uzme vec registrovan na Origin BF key da prodavac vrati account preko nekog secret questiona, bilo cega ? Vidio sam account, vec je registrovan ali sve su 0 u pitanju, dakle samo registrovan. Pa me interesuje ako sve promjenim postoji li opcija da on nekad vrati postavke na "maticni" mail i sta ja znam vec :mrgreen:

    Znam da su se takva varanja radila preko Steama ali nisam upucen u Origin..
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma kupi na g2play kada si izganjao karticu. Sto ti treba neka preprodaja.

    Ide neki update.. mislim da je 150MB. Valjda ovo:

    "Minor PC Update





    By: zh1nt0 Posted: 22 hours ago 1034 comments


    We are releasing a minor PC update that aims to improve general performance and stability and solve some reproducible crash issues. The update also includes support for the upcoming Intel “Ivy Bridge” product line and performance improvements on AMD Radeon 7xxx series graphics cards .

    List of issues fixed:


    Support for Intel’s new Ivy Bridge product line (as yet unreleased)

    Fixes for two reproducible client crashes:
    Operation Firestorm- Conquest Large – Fixed a client crash when users spawn in certain vehicles.

    Canals - Rush – Fixed a client crash at the 2nd set of mcoms if the player drives a vehicle into the vicinity of the exploding rocket battery.

    AMD Radeon 7xxx series performance improvements

    This minor fix is releasing on the 14th February, 8AM UT. This download will be via Origin.


    We would also like to inform the community that we have several ongoing developments with regards to balance and gameplay, performance, stability and the overall feature set that will be announced in the coming weeks."
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Imam opciju da zamjenim svoj steam za BF3 ENG LE, to bi mi najbolje bilo. Ako ne uspijem zamjeniti Steam kupicu preko g2playa 100% i mirna Bosna. :mrgreen:
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    To bi ti bilo ok.
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    kako je bilo u bf2 tako se nastavlja i u bf3.....
    ljudi patchuju igru i sad ne radi hahah
    njihovi patchovi samo pogorsaju stvari nidje veze fakat tacno mi je zao sto sam im dao pare za polu proizvod
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    meni zivce pojedose cheateri, imam osjecaj da cu uskoro odustati, nabijem ih 3put na neku stvar ...
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma poslije patcha se ne moze igrati uopste, neke servere mi ni ne pokazuje, a kolko vidim vecina ih prazno.Mislim da ubjedljivo najgore progamere imaju.

    I nije mi jasno kako spawnanje ne mogu bolje uraditi jer je dosta ljudili skontalo tacno gdje su spawn mjesta na svakom flagu i campaju ih. Spawnam se nekome na noz... Zar ne mogu napraviti jos spawn mjesta i da te ne moze bacit kraj neprijatelja :S
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Nakon dobrih 20tak dana jucer naletih na cheatera (AIM BOT) na m3TX serveru..

    Srecom odmah ga provalise i prijavise tako da je dobio nogu..

    Mene tu i tamo optuze da cheatam,ali srecom nisam banovan.. :lol:
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    gle aimbot ti lahko otkrije samo vidi da za kill treba jedan hitac, jbg mene su isto optuzivali, sam si vidio ali sta ce mi kad mi je accuracy 12%, jbg sanzer znam istuc da ubijem jednog, ali brate wall hack je odron, tacno znas kad te lik preduhitri i jedini on zna gdje si a siguran sam da nema spota na meni, a njih teze provale!!!