Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ovaj je upravo koristio AIM BOT + Wall Hack jer me lik ubio u RU bazi na Caspian cim sam se spawnao (prvi spawn u mec)..

    Ma glupost,jos levati placaju po nekim underground forumima za download hacka,koji kosta skoro kao i BF3..
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e vala, sto im ja vis kupim Battlefield na pocetku, pa covjece DICe pojma nema, znaju li oni sta uopste radie, pa za svaki Battlefield, uvjek il ce nesto popravit il ce pokvariti, i sta sad, ne mogu igrati moram cekati da izbace drugi patch, vala jos ako kad izbace DLC neki, sipak sto im ga ja kupim, prvo nek mi naprave igricu kako treba, pa onda cemo pricati o DLCu
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Kickuje me PB nakon ovog "patcha"..

    Valjda je to taj problem sa updateom.. :evil:
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Mene kikovalo u prve 2-3 odigrane i evo vise nije.
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    da o tome se prica cak su i notice stavili hajd fino......
    dlc nema sanse da kupim ni ovaj karkand ni taj neki novi dokle god oni budu mangupi

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo se zezao:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zbFaqaZUnVE&feature=youtu.be[/youtube]
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cime te ubi? ... ako te je tenk lockao, sanse da ces pobjeci su oko 10 posto, bez obzira kad smoke izbacio.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni se desi cesto da me jet skine u heliju iako bacim jammer cim me locka.

    Sent from my GT-S5570
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    trebas "bacit" jammer prije nego te locka on sluzi da omete lokanje XD
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne mora. Ovdje se vjerovatno radi o malim udaljenostima, kada si iole udaljen, možeš ECM jammer uključiti i poslije lockanja i pobjeći sa mjesta sukoba. Čak i poslije kada dobiješ onaj signal koji ti govori da je raketa već ispaljena i da si lockan. Ovo vrijedi samo za helikopter, u jet-u je skoro obavezno to uraditi prije lockanja, a poslije lockanja raketu možeš izbjeći jedino ludim manervisanjem ili sletiti vrlo nisko i nadat se da će raketa negdje udariti. Ovo je sve iz vlastitog iskustva.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    The ECM Jammer is a specialization for pilots of air vehicles. When deployed, the ECM prevents enemies from acquiring weapon lock, but does not stop enemy missiles that are already tracking you. The ECM lasts for 5 seconds, and requires another 10 seconds before it can be reactivated.

    Sa BF3 wiki. Ali i ja sam prilicno siguran da sam vidjao da skida i rakete koje su vec u letu... Sa jetom je malo teze i treba bjezati od raketi, a ne da ona sa strane prilazi.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako pobjeci sa jetom kad vec ispali raketu? Onaj loop od 360 stepeni ili? Inace bas mi je interesantno sa jetom ali sam los volio bih nauciti da budem dobar pilot, vidjet cemo.

    Nego sinoc iza 22h ostao bez neta, toliko sam se izivcirao jer sam kontao igrati bf3 da sam danas htio promijeniti provajdera, sta ti je ovisnost :)
     
  13. joj forca,oplakah hahah
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja ne volim kad koriste dzojstik, a taman krenem kako treba voziti kad onda se neki gigant potrefi i sve mi pokvari, ne mozes mu pobjeci nema sanse
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Treba update punkbuster ko ima problema poslije patcha.
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kod mene opet prestar joystick, izgubi sensitivity skroz s vremena na vrijeme.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Lokao me tacnije sa malom pticom a ja sam vozio onaj Z1, kako se vec zove. Isti heli. Uglavnom bili smo oba u zraku. Sad' ako znas na Damavand Peak, lik je lebdio iznad baze kod stijena gdje se skace a ja prelazio preko stijena tunela i isao prema njemu.

    Loka me, ispali raketu i cuje se zvuk. Ja bacim mamce i nakon 3-4 sekunde me raznese. Nikako mi nije jasno.

    Sto se tice bjezanja sa jetom kada ti pusti raketu, mislim da je nemoguce. Ja sam skontao da raketa prestane pratiti kada punom brzonim idem u jednom pravcu (ne prema gore). Znaci samo prestane zvuk. Gdje ona zavrsi, nemama pijma.

    Sto se tice dogfajta. Jos sam zelen u tome ali evo koji efikasan savjet koji radi.. odprilike:

    Kontrolisite brzinu kada ganjate lika. Idi te punim gasom prema njemu ali ako on podje naglo skretati a trzne vas, samo strelicu dole. Brze skrecete, malo usporite i lakse se okrenete i opet za njim. Nece vam pobjeci ako vas slucajno ne izludi manevrima. Zahtjeva prakse al ise moze lik drzati na repu skoro konstantno.

    Pucajte skoro pa pojedinacno. Puni rafal na medium udaljenost zna biti los jer bude "zatišje" koje ceka reload kada vam bude "na metar" uddaljenoisti a vi potrosili. Znaci cekajte priliku i bit istrpljiv.

    Kada je on vama na repu, kada ga skuzite da vas prati na radaru, pkusajte sa ostrim skretanje i tako praviti krug.. sve dok ga ne izludite ili vas ne izgubi (pratite na radaru).

    Manervisanje lijevo, desno gore dole ne igra ulogu jer on samo uspori i lako vas prati. Kao sto sma gore pisao sta vi radite kada ste iza njega.

    Znaci kada vam se navali na rep, samo smotajte puni i u krug. Zahtjeva peglanje sa miše, non-stop ali ga skinete sa sebe.

    Ako vas podje gadjati, prvi put.. pa opet zaspe dreugi put.. ja iskacem.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Dog fight sa mlaznim avionima je tako bez veze.

    Uspori ili izgubi brzinu u 1942 = smrt.
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    Sad' me izbaci uz "game disconnected..", probam reconnect, izbaci "Game disconnected: something went wrong." Ne bi žalio da score nije bio ~9000 prije crash-a! :evil:

    Evo gledam ni u battle report-u me nema:

    http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 362404221/

    Zar se ne bi trebao pojaviti u istome bez obzira što sam izašao sa servera!? :|
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uradite update punkbustera manuelno... 2min posla..