Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Stavi priglavke i sviđati će ti se 8)

    [​IMG]

    Meni su nove mape ok zadovoljan sam.
     
  2. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Znači ne mogu da vjeruj da je ovo uspio. Ovo moraš biti takve sreće ili nezzz...
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sreca nista drugo... ja sam na Caspianu skinuo na zastavici A aviona sa tenkom iz baze... (baza sto se prvo dolazi na E ) :D
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas se malo zajebavali na Kiasar railroad':

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Koji nafakash:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    WoW kakav pogodak!

    BF4, teaser trailer (puni izlazi 26-27 Mart-a):

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. xman

    xman Komšija

    Ljudi jel bila neka promjena vezano za tenkove za koju ne znam jer sad sam apsolutno svaki duel izgubio jer mi ljudi prave disable sa jednim pogotkom svaki puta nebitno gdje me pogodili. Recreative netaknut. Sve tip top. Flenkas lika,pogodis ga u motor,on se okrene i spici me u prednju opatu i disable automaski i to takav da jedva uspijem iskociti iz tenka da ne poginem... Partiju prije te sve bilo ok izuzev jednog LAV-a kog sam tacno 6 puta pogodio dok je bjezao od mene :lol:
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja sinoc 1mina zgidoh...drugi put 1 mina ostade 1% jwdva ziv ostadoh.onda rpg 2%.....ni ja nw kontam..flt moram iz daljine rokat da zivu glavu sacuvam

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Desava se jednostvano da pogodis lika i da mu ne skine ni 1%. Jednostavno explodira i nikome nista. Mene nervira sto cesto pogodim u motor i ne dobijem disable kao prije. To za oneshot disable znam i desavalo se ali rijetko. A bas toliko cesto ne znam, nije mi se desilo. Pogodi me dva puta sa prednje strane i ne dobijem disablem. Uspijem se povuci.
     
  10. xman

    xman Komšija

    Normalno je da se desi ali ovo je bukvalno bilo smijesno i morao sam izaci sa servera. Znaci jednom me spici sprijeda i vozdrica :D
    A sto se tice 1 hit disable-a u motor ja ga NIKADA nisam napravio,ali zaista nikada,pocne se tenk pusiti uglavnom ali da je disable tj da ne moze dalje i da mi to izbaci, nikada mi se nije desilo. Ali uglavnom ako to izvedem on je donji tu i da me pogodi nakon toga. Izuzev u sitacijama kao danas.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja s tim nemam problema. Ako spičim tenjak od pozadi ako ima reactive normalno 1. hit je no go ali drugi je uglavnom disable. E sad da mi se desi disable kad me pogode naprijed to je rijetko zaista ne sjećam se kad sam to doživio. Ono što me trenutno iritira kod tenkova na END mapama jeste da je sad T90 ili M1 topovsko meso protiv LAV ili BTR-a. Kad te krene derati btr ili lav tu ti je i kraj. Mislim smiješno 125mm top gubi duel protiv 25/30mm :lol:
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako se zovu one EPC granate ili tako nesto.. koristiš umjesto one prateče ala AT4 rakete na LAV-u. Razvaljuju oklopne. Al ida, ja kada vidim LAV-a ne uspijem ni pobjeci u zaklon a da ne uradi disable na meni.

    Ono sto je OP jeste onaj AA jeep i njegove 4 rakete. Ma stuši te na 10-20% u tom jednom rafalu.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Moguće da imaju te neke nove granate. Uglavnom krene te derat ovaj btr ili lav bum bum bum bum i gotov si na 20-30% koja glupost.
     
  14. xman

    xman Komšija

    To je onda slucaj samo sa END mapama? Jer LAV ili BTR na vanila mapama ja kad sam u tenku i ne smatram prijetnjom,tenk je tu bas jaci.

    EDIT. Nesto definitivno nije u dure oko tenkova ili je opet kod mene pocelo "ono moje". Neki noob sa havokom nanijetio da me skine ali leti prenisko i ama bas svaki puta sam ga pogodio ali ne bez da heli odma explodira vec je disable i pocne padati. 4 puta sam ga pogodio? I 1 hit disable opet prisutan. Lik me sa RPG-om disable-a? Avion u naletu mi skide nesto energije sa lijeve strane odakle je letio a meni nestade recreative sa desne? :lol:
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisu Forca nove granate vec umjeto one prateče stavis te 4. Iste kao defaultne, malo sporije puca i isti reload. Znaci kada naletis na lika ispališ te četiri jace i odmah prebaciš na defaultne i bdok ispalis druge cetiri granate ove se reloaduju tak oda konstantno pucas na lika.

    Ove jace skinu oko 50-60% u jednom rafalu, zavisno gdje gadjas ali ako ovako koristiš, mijenjas onda dobiejs dojam da lik bas konstantno puca na tebe tako da te brzo sredi.

    xman - Ja dobijem disable na transpor helikopteru. Nekada oneshotkill ali nikada disable na viperu/havocu. Uvijek oneshotkill. Nesto kod tebe ne fercera.
     
  16. xman

    xman Komšija

    Da to sam primjetio da na transport helijima se samo disable dobije ukoliko je citav. Mozda 2 ili 3 puta da sam ga oborio od prve ali vec ga je prethodno izresetao ili naceo neko sa AA. To su vjerovatno napravili kako bi smanjili sanse za multikill. A bas je lijepo kada ga pogodis prije nego istovari likove a ono 20 sekundi izlistava koga si sve upokojio u tom heliju :smt003
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Srbi su dobili servere. Prema njima meni ping oko 18. Pretraži par puta da li ima kakvih punih servera pa vidi da li ti je bolji hit reg kod njih.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To sto vas LAV, BTR i BMP skrse za cas je zasluzujuci 'APFSDS T-Shell' municiji koja je namjenjena posebno za razvaljotku oklopnih vozila. T-Shell je armor piercing, i prolazi kroz reactive armor, kao da ga nema. Ima minimalan splash damage, pa da bi pjesaka ubio, moras ga direktno pogoditi. Ta municija je tu od pocetka BF3, i ne znam kako niste do sada je skontali. Ja cu u vecini slucaja dobiti okrsaj protiv T-90/Ambrams, jer u LAV/BTR-u mozes konstantno derati, prvo 6 komada municije iz T-Shella, i on je vec disabled, promjenis onda na main gun, pa i iz njega 6 komada, i samo tako naizmjenicno, jer dok jedan ispucas, drugi se napuni. Nema mi nista draze nego na Noshair Canals igrati na Americkoj strani i imati LAV protiv T-90.
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Jake su im i sezona jedna i sezona dva.