Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zar takva nisu sva drveca koja su inace udaljena?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    jesu u zoni u kojoj mozes samo sa avionom doci, al ne tamo gdje mozes kao pjesak doci. ocit nemar dicea da pregleda mapu, jer je bilo ta 2-3 2D drveta I onda opet 3D drvece sve do ruba 'pjesacke zone'.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ti si u ovom slucaju problematican kao potrosac :D to je kao kada ja u filmu vidim mehanicara koji kao popravlja auto i lezi ispod auta sav zamazan a auto se nalazi na auto dizalici i to spusteno na 40ak cm samo da se ovaj moze zavuc a logicno je ako je vec na dizalici da je dignuto i da stoji ispod i dole ko fol mlati neki kljucem a meni se povraca na to kad vidim iz aviona kako samo onako u zraku mlati kljucem ne dodirujuci nista :lol:

    Mogu misliti kako je pravim pilotima kad gledaju film i vide glumca koji kao pilotira i mlati po onim silnim prekidacima :lol:

    E tako je tebi druze Vedo u ovim do pola napravljenim igrama :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    More takvih drveca u vanilla mapama, tj. onim malo vecim kao npr Kharg Island pa kad se ode blizu granica mape.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    igor.g - Ako misiš na ona drveča sa desne strane od RU baze u onim brdima, nisi na pocetku kada je igra izasla ni mogao na to brdo jer je granica mape bila manja. Bila je granica mislim skroz uz cestu. Sada mozes i do onih 2D drveca koja se okrecu za tobom.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Eeee, dokle je doslo, da se drveca Bogu iza nogu kritikuju. :lol: :smt003

    Bio sam i ja takav na pocetku BF3. Ali kad sam se navikao na to da mi ne smeta svaka sitnica, igrica je postala daleko bolja.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    beton igra:)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    BF3 da ne valja ne bi imao postova ko sve igrice zajedno i još toliko. Meni lično kad bolje skontam najbolja igrica ikad.
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Djete ce mi se zvati Kaspijan, da je nikad ne zaboravim :smt005
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Daleko najbolja igrica koju sam igrao. Za mene u to nema dvojbe. Ima super igrica, ali Battlefield je Battlefield.

    Nesto danas i jucer serveri zezaju. Bizarne se stvari desavaju. Danas, i to ne samo meni se dasava, da trcis, i samo dobijes bad luck. Znaci nigdje nista oko tebe, i samo padnes. Smoke ne radi pravilno nikako. Sve prolazi kraj njega, od stingera/igli do javelina i guided shell. Vjerovatno opet nesto ceprkaju po serverima pa zeza malo.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma


    Caspianeee, idi po 2 pive :D
     
  13. Piroman

    Piroman Komšija

    A srednje ime naravno "Border"! :mrgreen:



    Do jaja klip, ne znam kako nam je svima promakao?!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  15. Juka

    Juka Komšija

    Metabans, obrati im se na mail i ljudi ce ti skinuti, i mene su bili zbog MK11 i jos neke puske banovali, nisam imao sveukupno 200 kilova sa obije puske, ja se na metabans obratio, lik mi dao mail admina od cheatometera i ovaj mi skinuo!!!
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ludilo koliko u zadnje vrijeme ljudi kickaju i bannaju na privatnim serverima. Cak i sa servera gdje pise "no rules". hahaha. Budem na kraju primoran igrati na DICE serverima, ali brzo dojadi igrati 100% tiketa.

    Imamo mi svoj clanski server, ali dojadi i na njemu igrati jer cim je nas 4-5 iz CDC na njemu (a to je uvijek), pa uvijek bude spawn killing nakon 5-10min.

    :D
     
  17. xman

    xman Komšija

    Trza mi igra,zamrzava se na momenat itd... Ima neko slican problem? Novi driveri razlog?
     
  18. Juka

    Juka Komšija

    Koja graficka, koji driveri?
     
  19. xman

    xman Komšija

    560 ti
    Najnoviji Nvidijini driveri.
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    ako ti zbog njih steka vrati na stare, ja nisam updaeto na nove koliko sam vidio da bf3 nigdje nema u listi poboljsanja!!!