Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dobro je. Problemi su počeli pred vikend ili u subotu ne sjećam se. Dobro je pa im treba 5 dana da priznaju da imaju problem.
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Evo opet isto... pa sunce im jebem ono bezobrazno, nisam igrao dugo radi jebenog monitora koji mi je u servisu bio pa se poželio i sad' me izbacuje kao da je kakva jebena alpha verzija igre u pitanju! :smt013 :smt071 :smt071
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Game disconnected: something went wrong.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ahhhhh. Nista ljepse nego 5 sati non stop BF3, bez ikakvih problema. Uzivancija. :smt005
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija

    [​IMG]

    :mrgreen: :smt004
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    hehehehehehehe slatke maceeeee. :)

    Bas sam bio nOOb. Ja i prijatelj usli na svoje alternate accounts i igrali EG mape. Koristili samo C4 i motore. hahahahahaha. Jao jesam se ismijao hahahaha. Posli ljudi iskakati iz vozila cim nas vide. ko kad te na motoru jedva mogu pogoditi ako stalno handris ljevo desno. :smt005
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Despite our security measures, we have been working around the clock to mitigate the impact of an ongoing denial-of-service attack on our Battlefield 3 game infrastructure over the last several days. While the motives are unclear, the focus of the attack has been interference with network communications preventing access to multiplayer gameplay. At this point, no user data is involved. We share your frustration about the impact this has had to our service and the ability for many of you to play Battlefield 3. We are working tirelessly to mitigate the problem. As a part of our efforts to resolve these issues, we’ve conducted rolling restarts of Battlefield infrastructure servers to apply some updates. Thank you for your patience and support while we work to get everyone back and playing Battlefield 3 as soon as possible. More updates to come. /DICE Team
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sa ovim Battlefieldom problemi otkako je igra izasla, zato su mi ubili zelju za igranjem
     
  9. xman

    xman Komšija

    I moze li se igrati sad? Ne ulazi mi se jer ako jos jednom vidim ono Game disconnected: something went wrong. bojim se da bi razbio nesto od periferije racunara :evil:
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    I dalje stoji:

    Despite our security measures, we have been working around the clock to m..

    Tako da cisto sumnjam da se stabiliziralo.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I dalje me diskonektuje, nerazumijem kako su onda serveri puni...
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Mene je jucer diskonektovalo ali sam nakon minutu-dvije dobio battle report. Ocito ne izbacuje sviju. Odnosno, ne ruše se serveri i ako se i to desava jer nas je znalo 3-4 HWB-a izbaciti odjednom.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    evo ko proradilo :D
    zasad sve ok
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma



    BUT ODIN WOULD NOT CALL
    THEM THIS DAY TO VALHALLA, INSTEAD HE SENT THUNDER AND
    LIGHTNING TO STRIKE THE GROUND, BESTOWING UPON THEM THE
    ONE GIFT EVERY WARRIOR LIVES IN HOPE OF – THE BERSERKER RAGE!
    NOW FILLED WITH THAT STRENGTH, THE POWER OF A THOUSAND
    MEN WAS GIVEN THEM. NO LONGER MORTAL THEY WERE TOUCHED
    BY THE GODS. THIS TIME WHEN THEY TOOK UP THE ATTACK, MEN FELL
    NOT BY TENS, BUT BY HUNDREDS, BY THOUSANDS.

    :smt007
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. chenta

    chenta Aktivista

    dzaba sto ne izbacuje kad je lag katastrofa, ides i samo te baci 5 metara u stranu ili te blokira pa trcis u mjestu, i tako na svakom serveru ..
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mi nismo imali problema. Cak naprotiv bila je ovo jedna od boljih partija :)) Bila je skoro pa cjela ekipa HWB-a :)
     
  17. chenta

    chenta Aktivista

    hmm, onda je do mog interneta (bihnet), nesto je sporije radio u zadnjih par dana, mozda je do toga.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Nakon nekog vremena teksture u igri izgube oštrinu. Prijmjerice jucer digao win7, bilo sve ok. Dans upalio i doceka me drugacije stanje. Tesko precizir ali se primjeti nedostatak ostrine.

    Prije sam mislio da mi je to zbog FXAA ili drajvera ali ipak nije. Dok sam bio na win8 uvjek je bilo ok i nisam koristio FXAA jer ne radi a na sedmici se oštrina izgubi. Dodje nekada kada promjenim drajvere i onda opet isto. Ne koristim ni na sedmici vise FXAA dok se na obe strane radi o istoj backup verziji igre.

    Evo jedno poredjenje win8 vs win7. Mislim da se vidi razlika u teksturama i ako je mala dok na osmici nema izlomljenih ivica objekata kao da je AA ukljucen:

    http://stondenstik.com/images/stories/bf3.jpg

    Ova žučkasta slika je win8 a plavkasta win7 i ako mi nije jasno zasto je razlika u boji. Nije sa FXAA. Gore na ciglama se primjeti da je žučkasta slika malo ostrija i sa desne strane na zidu pored cijevi. A opet dole gdje je ivica zida, ove crne linije mutnije na žutoj, win8.. nego na plavoj, win7.

    Ima li neko ideju o cemu se radi ?
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Buraz to su artefakti. Promijeni graficku vec jednom, vidis da su joj se boje rastopile :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Artifakti ? Zar se i tako menifestuju ? Ne zuri mi se za grafu jer ima jos do izlaska BF4.

    Nemam slicnih problema u drugim igrama. ACR igram gotovo na ultra a recimo War Thunder ide na max settinngs, igra koja ima super grafiku. Ghost recon online ide mislim na max itd itd.

    Kao sto rekoh, na osimici je šljakalo sve super gotovo mjesec dana ali mi se ruse neki programi pa se vratio na sedmicu. Pokusat cu downloadovati ponovo igru samo valja 30 giga opet svući..

    Mislim da je ipak neka nekompatibilnost sa driverima. Ali sta se desi pa se odjednom zezne. Mislim da je sheder u pitanju. Sa jednim FXAA to ispeglam/našiljim:

    [​IMG]