Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dzabe ces skidati igru ponovo,ili je do drivera ili do graficke. Najbolje je da posudis od nekoga drugu graficku i uporedi. Pokusaj je i testirati sa nekim od bench programa, furmark ili afterburner pa vidi kako ide.
     
  2. xman

    xman Komšija

    Artefakti da su javljali bi se na svim igrama... Kod mene je bio slucaj sa starom atijevom 3870 da su se javljali na COD4 a na ostalim igrama sve bilo ok. Znam da sam driverima rijesio problem.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam nkada vidio artifakte ni u jednoj igri. Furmark desetak minuta sve ok:

    [​IMG]

    xman - Hajd' ako ti nije frka postavi sliku karkanda sve na LOW sve na off samo mislim da moras restartovati igru da se neke opcije prime. Znaci sa pozicije gdje sam ja ufatio gore sliku. To je ona prva kuća dole na C, marketu ..od B zastavic. Onaj krov odmah pored stepenica na B kada se silazi na market.. pa se okrenes prema D.
     
  4. xman

    xman Komšija

    [​IMG]

    Ok je kod mene.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala. Ma hajd'.. nije ni bitno. Kad' ne mogu locirati prob. Samo sto se tice boje zaboravih, osvjetljenje mi je na 100%, moram zbog monitora jer ne vidim jasno igraca u mraku ako je na 50% i slicno pa nije bas da se mogu screenovi porediti.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Htjedoh reci metro ovo ono.. ali vi konzolasi nemate pojma sta je metro 64. Da, sa 24 igraca je sasvim normalno igriv. Trebali su to i na PC-u limitirati ali hajd'.

    Nice.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znam. Gledao sam 10-ine video-a, te krkancije zvane Metro 64 igraca. Gdje ti je ekran vise zamucen neko cist. hahahahaha. Previse je to. Nema nekog smisla igrati, kad znas da nista ne mozes postici.

    24 je taman fin balans za ovakav tip mape. Gdje ako su timovi fino balansirani, mozes imati odlicne partije, gdje B zastavica mijenja strane svako malo.

    Metro je cesto i sa 24 igraca prilicno haotican, kad se postavi odbrana, pa druga strana svim snagama pokusava proci. Ali 64 igraca to je vec brutalno. Ali volio bi poigrati, cisto iskustva radi. Nadam se da ce u BF4 vratit Metro, pa da iskusimo i mi tu brutalnost zvanu Metro 64 igraca. :D
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    sa 64 je bombanje i to milijarduuuu:) totalno ne igrivo

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Rovovska borba prava. Nigdje niko ne može maći, niti jedni mogu ući niti drugi izaći a frca na sve strane. Moglo bi se reći kao napad na Normandiju. Svi znaju da će poginuti ali niko ne odustaje.
     
  11. anel007

    anel007 Komšija

    ma metro se moze igrati samo sa 2 oruzja, m320 (iako je mrzim najvise od svih oruzja u igri) i da se prikalemis na nekog sa support klasom ili support klasa sa m249 ili slicnom puskom sa 200 metaka da zalegnes i sijes smrt, sve ostalo nije vrijedno muke ni zivciranja :mrgreen:
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    870mcs sa slug, pa kad krenes stanjcati jedno za drugim, merak, mrzim kad mi se neki javljaju i kometarisu - no skill

    ja igram metro sa 64 ali bez eksploziva, m320 i slicnih
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    ljudi u zadnje vrijeme snajpaju sa 870......

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovako izgleda pristojna patija na Metro 24 igraca (PS3). Ovo je jedna partija kad smo imali clan war sa Cesima (nF):

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kakav je ovo fegetski redizajn battleloga? I matere im ga zabijem blokirali mi profil. Nema više ni slike onog mog ratnog havera a i presentacija na profilu mi je ukinuta.

    PS matere im ga zabijem.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    primjetio sam da ima velik domet
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kod mene ne radi ni "better battlelog". Kod vas?
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U mene na Chrome-u, od kako je novi Battlelog, ne radi.

    Izbrisao i install opet, ali nista.
     
  20. anel007

    anel007 Komšija

    @patton: i kod mene je malo zeznut dizajn stranice (ako si na to mislio pod ne radi) od kako je odradjen ovaj redizajn battlelog-a, pretpostavljam da ce ovo dan-dva izaci update za better battlelog koji ce popraviti stanje sa samim dizajnom tako da se ne brinem previse :wink: