Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije klasika, procitaj kako smo reagovali na betu BFBC2:

    viewtopic.php?f=20&t=21145&start=75
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hoce da banuju svakoga ko bude na modanim serverima, a nepitaju se kako je bilo moguce da nakon sedmicu dana ljudi uopšte uspiju podici te servere i hakuju sve zivo u igri. Jbt prema nekim komentarima, ljudi u tim serverima sa 100+ ljudi, odmah su level 150 i imas sva oruzja otkljucana... Toliko o njihovoj zastiti koju su toliko hvalili, logicnije je da banuju sami sebe.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidim da sa "mojom" kartom imao 45-50 slika na low. Ja sa istom, na medium detaljima i high kvaliteti istih, ista rez, imam 70+ slika. Možda bude bolja optimizacija BF3 nego sto je u beti.. a sjecam se da se dosta njih zalilo na betu BC2, to da slabo ide.

    Inac,e nisu ljudi radili betu sve do 27-mog kada je i pustena. Ko zna koliko je stra ova beta i koliko se do sada ispravilo stvari i promjenilo nekih sitnica. Sacekajte finalnu.

    A to za gameplay/filing je druga stvar. Steta onda..
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbg sad ste me bacili u crnjak bio sam siguran uzeti preorder ove sedmice... Šta ja znam ipak je ovo beta, bugova ima ko u priči e sad je pitanje koliko u mjesec dana oni mogu da to zakrpe. Sigurno je i kad final izađe bit će dosta bugova ko u svakoj drugoj igrici a to će se popraviti patchevima. Meni je lično Caspian Border mapa predobra i ako bude još jedna ili 2 takve mape meni dovoljan razlog da se halali tih 30 ili koliko već eura... Ali kakva je situacija čekam da izađe final i da vidim šta će pioniri reći :D
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam cuo iste ove price jos dok je alpha bila. ;)
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    Alpha je imala manje bugova
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Vec sam rekao, nisu oni radili do 27-modg. Ova beta je stara mnogo i vjerujem potpuno drugacija od finalne igre. Svakako bi bilo pametno, ako nisi do sada, sacekaj da izadje finale. Sa betom su testirali stabilnost i ko zna sta jos.

    Konacni proizvod ce bit imnogo drugaciji, i po performansama i po grafici/teksturama (naravno, nece cijeli koncept promjeniti). Samo vidim da je BC2 imao promjena tokom bete dok ovde i ne bas.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    slazem se s kolegom NAILS-om ;) mene beta toliko nervira, da cu sebe natjerati da je igram jako malo. toliko stvari ne mozes promjeniti, a radi njih bi covjek comp kroz pendjer hitio, koliko naljute. nadam se, da ce poslusati igrace, i srediti te stvari koje ne rade nikako. Takodjer, ako ne ubace squad-ove, i mogucnost da se vidi ping u igri, jebo ti onda taj multiplayer. Onda je to SP, samo sto nije sa botovima, nego sa pravim igracima :D
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija


    ready :D
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    ATI ce u blizoj buducnosti bundlat bf3 sa novim grafickim karticama, tako da svi koji planiraju upgrade, sacekajte sedmicu dvije :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Neke od popravki koje su uradjene za finalnu verziju:

    - Fixed occasional client crash when reviving.
    - Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.
    - Issue with spawning on dead squad mates fixed.
    - Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.
    - Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.
    - A subtle low health screen effect has been added.
    - Tweaked scores of Medals and Service Stars.
    - Tweaked the Rank progression.
    - Pushing prone on console will not play the animation twice.
    - Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.
    - Framerate stability fixes.
    - The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target's visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.
    - Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.
    - Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.
    - Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.
    - Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams."
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne znam, BF3 me nikako nije odusevio, trebao je da naslijedi BF2, ovo mi se nikako ne svidja, cak mi se jednom ovo desilo
    [​IMG]

    ne mozes napraviti svoj squad, ne znas kako se necijem squadu pridruziti, nema onih komandi kao u BF2 kad pritisnes Q da ti se pojave.... bugovi na sve strane, ne znam kako ce uspjeti ispraviti do izlaska full igre, dosad nijednom nisam ubio nozem covjeka, onako brzinski kao u CoD, osim sa onom animacijom.

    igrao sam ukupno 3sata 37 min, i vec sam lvl 11 :lol:
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    I ne mozes ubiti covjeka 1 na 1. Mozes ga samo ostetiti ali ostaje ziv. To su ukinuli. Jedno moze sa ledja. Takodjer ni drvena ograda ne pada iz prvog zamaha. O tome sam govorio prije.
     
  14. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ne znam sta su se svi raskukali oko hardwerskih zahtjeva, ja na ovoj svojoj konfi 1920x1200 sve na max osim FSAA, ide od 30-50 FPS zavisi je li indor ili outdor scena... Razmisljao sam o jos jednoj 6850 u crossfire, ali izgleda nema potrebe jos dobro sve gura :D

    I meni se cini da je BC2 bolji, ali dok ne provozam full verziju, tenkove, itd. ne mogu donijeti zakljucak, ovako na prvu mi se svidjela ali nisam sad odusevljen...
     
  15. Triforce

    Triforce Aktivista

    http://blogs.battlefield.ea.com/battlef ... ate-2.aspx

    Kinda good news
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovo je jos bitnije:

    Hajd da vidimo koliko su ljudine od rjeci


    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8QzxLKSX8os&feature=player_embedded#![/youtube]
     
  17. KingT

    KingT Veteran foruma

    Nesto slicno su i nasi politicari rekli prije godinu dana.. :evil:

    No comment.. :)
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma nemoj ti gledati operation metro mapu, ovo je nista, trebas probati na pravim mapama, ono sto BF nudi, kad izadje full verzija, pa testiraj na vecim mapama, ova metro je samo da dodju CoD igraci, sta ce mi kog vraga, ionako su upropastili bc2
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kj4VjC1ag6g&feature=player_embedded[/youtube]
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SyWlsLUnaMA&feature=related[/youtube]

    Not sure if zamjenio neprijatelja sa prijateljem or bug
     
  20. X-Factor

    X-Factor Komšija

    @EL NINHO CFC
    Ne mislim samo na indor pucanje po vozovima, rekoh ti prosjek u outdor scenama, ne ide isopd 30 fps-a nigdje, a vjerujem da finalna verzija nece biti losije optimizovana od ove bete sigurno.