Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Finalna verzija ce biti hardwerski zahtjevnija, i mozda bih ti bilo bolje da uzmes jos jednu tu hd 6850 ak hoces da igras ko covjek kad dodje full.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Odakle ti to da ce bit ifinalna "teža" ? Ako je sudeci po bc2, beta vs finalna.. treba biti optimiziranija.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Zato sto ce izgledat bolje graficki, pa samim time i teza.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Papirnato kamenje :smt005
    Vidim ja nesto mi cudno iz kamena me ubiju :lol:


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako teksture budu drugacije ne mora znaciti da ce bit ii teze (ispravka spoja onog bunkera i tome slicno). Takodjer, poboljsanje treba ocekivati na high/ultra detaljima ili samo ultra dok ostali mediu i low ostanu ne promjenjeni.

    I dalje.. niko ne zna u kojem smislu treba ocekivati bolju grafiku a svakako treba ocekivati bolju optimizaciju a samim tim i vise slika.


    Naravno, sve je ovo sada rasprava na nicemu osim sto se osvrecm na BC2 betu. A ko hoce da investira neka ceka gotov proizvod.
     
  6. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ih, koliko sam ja headova na slijepo podijelio kroz ovo kamenje, samo kada vidim marker i tup :)
     
  7. extibo

    extibo Komšija

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aE3zESmcqwA&feature=player_embedded[/youtube]

    :lol:
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    :lol: Nadam se da je pola godine stara ova verzija u beti, strasno kolko problema ima.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Prejako.
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma


    Hahaha kao prava Navy foka ... :smt005 :smt005 :smt005
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    [​IMG]

    :smt005 :smt005
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako je beta stara pola godine onda nije moguce da nisu uocili ove greske, vec pocinje da bude zestoko. Trenutno kako stanje stoji, preordali smu vrecu bugova za 60km. :smt003 Imaju dvadesetak dana da isprave sve u finalnoj verziji. Podje***ali su COD serijal a vidi sada bruke.
    Edit: sve ove greske su uocene u jednoj mapi, a gdje su ostale mape i sta ce se sve u njima desavati....
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Malo je staro al et, Muammar Gaddafi talking about Battlefield 3 :mrgreen: (nije politika)
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3X9xOlKhxcw&feature=player_detailpage[/youtube]
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Fuck COD :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 dobar dobar... ovdje se sad moze reci Fuck BF3 :D
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Emotivan govor nema šta,evo me u suzama. :smt005
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    opusteno raja :D

    bit ce to ipak best fps godine, zasigurno, kakav cod :D

    uvjek smece bio :D
    hoces realnost?
    igraj bf :)
    10-4
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista



    Haver testiro malo :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Stvarno je ova beta jedna velika vreca bugova..

    Danas sam snajpo levate kroz stijenu,fucking ROFL.. :smt005 :smt005

    Definitivno cu da sacekam izlazak finalne verzije pa tek onda cu da vidim da li kupiti ili ne..
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Fak jea! 'Ta će preorder :D

    Čitam na netu raja igra CB valjda ilegalna verzija?