Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Samo da javim u vezi rasprave oko moje karte.

    Igru sam probao. Uzeo acc od forzamilan=druga liga.

    Na prvu isti problemi i na low i na manjim rezama. Probao i ovako i onako nije islo osim sto nije bilo laga misa. A recimo mis jeste lagao opet u metrou.

    Medjutim, kliknem neku opciju koja se nalazi sa donje desne strane u grafičkom settingsu. Ne znam kako se tacno zove jer je bilo na ruskom a nisam postavljao onaj paket za jezike pa sma riktao nekako.

    I igra je igriva. Na CB mapi na 1650x1080 imama oko 35-39 slićica. No, spustio sam rez na nekih 1100 pa nesto. Ne sznam na pamet. I ako izgleda mizerno slika je ostra. Nije kao na nativnoj ali jeste ostrija nego na nekim vecim rezolucijama. Ima kao neku blur pa nema kockica ali se da igrati i da gledati.

    Na 650/1000 klokovima, na CB mapi sa 64 igraca nisam vidio da je palo ispod 50 slika. A bilo je trenutaka i sa 80 slika. Malo smeta sto je onako pljosnato, 4:3 rezolucija ali se da navici i da se igrati. Malo trzucka kada se mase lijevo-desno. Imama toga i u BFBC2. Malo je vise toga na BF3 i na 50 slika ali nije katastofalno nikako.

    Sto se tice same igre, malo sma razocaran sa onim gradskim mapama. BF ne spada nikakao medju zgrade. Mozda mape budu ok nakon nekog igranja ali sam ih izbjegavao. Mislim da sam sve probao i one klasicne BF mape sa prasinom i divljinom su naravno in i ako opet ima onih nekakavih gradjevina.

    Fali snijeg. Zasto to izbacise, ne znam. Helikopter malo vozio i nije lose. Teze je u BFBC2.

    Eto. Ipak se nekako moze i na ovome gurati tako da se nadam da ce se kljuc uskoro uzeti.
     
  2. Josse7

    Josse7 Novi član

    Raja ovaj lik ja ne znam da li place kada ga ubijam i sl fkt neka mi neko da SC ako sam psovao i sl. to je kako bi mi rekli seljacka prica djecija tako da pasa moj ne spominji me i ne lazi i drugi put SC ako ti navodno psujem i do tada vozdra ne spominji me pogotovo ne u lazi sorry raja,ali ovo su ublehe ocajnika nakih depresivnih ;) peace out
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    we play to win the game :smt003 , opet mogu reci da je najteza Jossetova psovka bila ''Hljebovo te hljeb nafakasu'' i to opet nama koji se zvucno cujemo je vise sega nego tragicno, jer je momak fakat hljeb i ne treba ga za tragicno shvatat jer je saljivdzija!!!
     
  4. Josse7

    Josse7 Novi član

    Hvala ti Juka drug moj naravno sve su to provale budalesanja daleko da su uvrede licne i sl. znaci zezancija,komedija izjava i svega tog :) ha ja play 4 fun 8) 8)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Rofl, vec se vidi kuda server ide, ne mozes ti biti admin medju jaranima :lol:

    I mogu li nekoga blokirati na hwb da mi ne salje poruke, psuje lik sta stigne (iznenadjenje :lol: )
     
  6. Josse7

    Josse7 Novi član

    Posteno pasa moj, ja hocu samo slot rezervisan i spica sve :))
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel postoji nacin da se sacuva BF3 na racunaru nakon formata, da nemoram ponovo skidati sa Origina?
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    postoji, prebaci folder igre na npr. D:/Games pa kad formatiras C:, u Originu pokazes na taj D:/Games folder i sam ce ga prepoznati.


    [​IMG]
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  10. Majesco

    Majesco Aktivista

    Jeli ti u BIOS-u upaljen cool and quiet, ako jeste izgasi.
    Meni je GTA4 i BFBC2 trzao dok nisam ugasio, umjesto da procesor podigne na 3GHz kad krene igra, on ga je drzao na 2.2-2.4GHz.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    U mene su iskljucene sve power saving tehnologije, bas iz tih razloga. Nije mi se nikad licno tako nesh desilo, ali citao sam da se raja zalila.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije kolega. Radi on na 3.4 vec je karta limit. Moze se ona klokati i na nekih 670/1030 i mislim da bio cak imao oko 40 slika na 1680x1050 ali cu se igrati sa klokovima i rezolucijama kada uzmeme igru.

    Stro se tice obaranja klokova, ja to radim iz c. panela sedmice. Stalno je na power saver dok mi nesto ne zatreba. Medjutim, zanimljivo je da on opet digne klokove ako zaboravim da to iskljucim kada aktiviram nesto zahtjevnije (recimo BFBC2) i ako je ostalo na power saver a to se pocelo desavati sa jednom od windows update-a. Mada u neku ruku opet korisno.
     
  13. Majesco

    Majesco Aktivista

    Athlon II X2 250 ima taj problem sa CnQ, ja imam Athlon II X4 640 pa imam slican problem, mozda je a i ne mora biti da su i pojedini Phenom-i zahvaceni.
    http://www.bug.hr/vijesti/athlon-ii-x2- ... 97089.aspx

    Bez obzira sto ga poalis manualno iz cp-a, probaj ga ugasiti u BIOS-u.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Odgledajte citav video (3 min traje), unesite svoj Origin ID i otkljucani ce vam biti novi dog-tagovi:

    http://actofvalor.com/bf3/
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Probat cu BF3 sa iskljucenom c&q opcijom mozda kada stigne mada je svejedno cpu bio na 3.4 prilikom igranja.
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Josse kralj samo ga hebe lag:))))))

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ljudi trebam pomoc :D

    imam BF3 Limited Edition

    3x sam do sada ulazi u igru(tacnije MP) jer nemam puno vremena od ta 3x,2x mi je BF3 nakon 10 min jednostavno zastopao gdje ne moze ni da otvori Task Manager,nakon restartovanja PC-a,izbaci mi na desktopu da je windows uspjesno rijesio problem,a kad odem details od tog prozora,pise da se problem zove Blue Screen :roll:

    Svaka pomoc dobro dosla :(
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Kakva je situacija sa drugim igrama i sa BF3 single player?

    Da li ti je OC sistem/graficka?

    Koji je code BSOD npr kada otvoris details tog prozora da li je code npr 124, 101, ili 1E itd..?
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Igrao FIFU 12 origi sve :smt007 , igrao sam SP nesto malo mozda oko 20min i nije mi se nista desavalo

    Nista nije clockano sve je po defaultu

    code BSOD je 124