Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam GT5 Collector Edition platio 220KM, sta bi tek na to rekao.
    Daleko je to od bacanja para.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Platio i ja zlatni zub 620 ojra. Hocemol se sad ovdje ku*cit ili cemo pricati o BF3? Tipu je to puno para i kraj price, nek igra single player i nek silji CS online
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ovo nije nikakvo ku***nje, nego momku pokusavam pribliziti da je 60KM za igru nish, kakvih cijena ima.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sve se nema a grah se povraca :)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dino ba, kakav ti je to KD? 0,35 :p to ti je zato sto neces s rajom na skype i u squad :) tesko ti je igrati sam ba :mrgreen:
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Hajde Boga ti, dok se stelne malo, mislim da je meni u beti bio 0.035 :D
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Suti dobro je i ovo,prvo los sam do bola,drugo radim do kasno i kad dodjem kuci da poigram prilicno sam umoran i slabi mi refleksi budu,onda komp mu je u dnevnoj sobi gdje su sva dogadjanja i zena i djeca me stalno uznemiravaju i na kraju kad zena i djeca legnu na spavanje ni od mene nema nista,padnem u krevet ko zaklan.Jedino znam nekad ujutro prije posla dok svi spavaju opaliti jedan sat i tad i imam najbolje rezultate. :D
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nije ti lako bogami. :mrgreen:
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma hajde ba dino pusti ti to. da vidis hamze kako igra, a ima iste probleme kao i ti. zena pusti seriju tamo na tv, djete vristi kraj njega, pa onda upali neki kamion na baterije, pa sve ostalo cujes, samo hamzu ne cujes :D tako da, slobodno ti navrni ponekad. slusalice su obavezan alat, posto se svasta prica, svasta psuje, msm to samo neki pojedinci rade :D :D :p :p :)
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Re: Battlefield 3

    Hahaha to samo kad je lag :)

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Momci, mislim da je vrijeme da razmislimo o Hardcore modu.

    Ne znam kako ste prije igrali na BC2, ali meni ovaj obični mod gdje mi crveni marker lebdi iznad glave kad me neko primjeti i gdje se obnavlja 'health' automatski malo... bezveze.

    Recite šta vi mislite.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mislim da je to losa ideja raja se jos steli..a i mape se jos uce:)

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto samo to mi fali :evil:

    Heheh,sta je tu je,to sto sam ja njubina to nema veze s vama.Igrajte kako volite a na meni je da se prilagodim.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    @BiceBolje - K/D ti je polosh uz sva ta pomagala koja si nabrojao, pa ne znam kakvog bi ti imalo smisla prelazit na HC.

    Inace, ni na BF BC2 nikad nisam volio HC, ja sam strogo protiv
     
  16. Triforce

    Triforce Aktivista

    Zagovornik sam teorije da je HC za noobove :eek:
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e vala, u normaln je sasvim lako ubiti, ne znam stoce hc
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo zaista je ovaj HWB server bugovit,veoma cesto kad na njeg pokusam dobijem poruku "BF3 stop responding" a i ako udjem malo igram pa mi padne igra,opet "BF3 stop working" inace na ostalim serverima nikakvih problema.
     
  20. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne brini se ti za moj K/D...

    Ja trenutno samo i igram na HC serverima, a zaista sam mislio da će i HWB biti HC server.

    Dobro, ja sam pitao šta vi mislite, OK je i ako ste protiv. Čisto da znam. Mislio sam da ste i BC2 igrali na Hardcore, moja greška.