Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nisam lijep al imam tijelo :D :D

    Loš sam i nije me stid,stavio sam vam status da se i vi nasmijete,ovo mi je prvi MP u zivotu a nije se bas mlado,star se konj ne uci jahat al eto sta je tu je. Vjerujem da ce se stanje popraviti samo je pitanje KAD ? :D
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa metro je najmanje zahtjevna a caspian border najzahtjevnija, pa su zato i bile u beti :)
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja bi se radije s tobom mijenjao za win ratio nego k/d. Uvijek me zapadne kurata ekipa a ja više gledam okolo teksture nego što udaram :smt003
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imao sam situaciju kad sam imao 10 kill a 3 death i bio drugi na tabeli poslije meca. Uf jest mi bilo dobro a i nisam nikad bio skroz zadnji,znaci ima i gorih. To me tjera da igram dalje.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja bih pogubio zivce skroz :D Meni najbolje bilo samo trcat po onoj livadi u caspian border jedno po sata kad samo metak u celendru :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator


    Ne znam kakao igras ali BF igra je takticka igra. Ne letaj naokolo jer ces biti pokretba meta. Trazi zaklonn. Najbolji onaj sto je do pola tijela. Pazi ledja i okreci ledja mjestima gdje ti ne mogu doci iznenada.. znaci vucaraj se po ivici mape. Nemoj kampirati jer nije fer a primit ces i noz. Prati ekipu kuda idu i to je to.

    Za pocetak tako radi pa makar imao samo 5 killova. Takodjer savjetujem da igras samo rush. Znas odakle tvoji idu a znas odakle i oni idu. Tesko da te bas mogu zaskociti. Pratis jedan tim i zajednno gurate i dopunjavate jedni druge.

    BF nije za letanje i killanje vec za kontanje, igranje sa zaklonom a da nisi kamper. Najveci problem je ovaj sto dmr spomenu, letanje po livadi dok te snajperisti posmatraju. Takodjer igraj manje mape i da, opet rush.. dok se ne uhodas. CB je najkriticnija mapa za pocetnike, takva i neke slicne.

    Prati koje ti oružje leži. Ne rafalaj ako je lik 100 metara od tebe vec pojedinacno. U bf metci putuju. Ne pogadjaju odmah tako da, ako lik trci a malo je dalje, gadjas ispred njega.
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Zasto je HWB server potpuno prazan :roll:
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Bilo je problema sa EA Backend serverima poslje R7 patcha, dosta servera se nije pokazivalo u listi.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sinoc igrao na HWB serveru, igrao lijepo bez ikakvih problema, a sad ne mogu 2 min igrati odma mi crasha.
     
  10. Majesco

    Majesco Aktivista

    Presao cijeli BF na HD5670 grafi malo OC-na, na postavkama medium, AA i HABO off, 1920x1080 rezi i izbaci FPS 25-38, sa driverima 11.9, nisam probao sa 11.10.
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija


    Nemoj porediti hardware jedne konzole i PC-a. Potpuno drugačije funkcionira kompletan sistem za razliku od PC-a. Suludo je porediti čak sisteme PS3 i X360, a kamol' još porediti PC. Da pojednostavim, PS3 ima jači hardware od X360, ali se uprkos tome skoro se sve igre pišu za X360, pa portaju na PS3 i PC. Iz jednostavnog razloga jer je za X360 najlakše pisati kod.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ili bas iz razloga sto x360 ima najslabiji hardver pa kad prilagode njemu onda se mogu baskariti na ostalim platformama.
     
  13. Pasha

    Pasha Komšija

    Nema to veze. Igre bolje izgledaju na X360 negol' na PS3.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa zato sto rade za xbox originalno pa portaju na ostalo, kako ti rece :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne mozes opet ni to porediti, komplet je razlicita arhitektura te 2 konzole. X360 ima slabiji hardver? Hmm, Red Dead:

    [​IMG]

    I dosta drugih naslova, gdje na plejci jednostavno fali detalja, sjena itd.

    Al ovo je vec zesci OT, hajmo se vratiti na temu
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Možda nisi pročitao post iznad, jer si pisao svoj. Suludo zvuči, ali je tako. Uprkos tome što PS3 ima bolji hardware, na X360 igre bolje izgledaju, jer se za X360 igre pišu i onda se dalje portaju.

    Ko mane X360 jeni gamer, već pljakadu. :lol:
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hajd ne morate na svakoj temi o tome, otvorite jednu i udrite.

    Ovaj vam Josse jaran psuje sve moguce na serveru. Pa makar raja s HWB-a se ne bi trebala ponasati tako. Ne znam kako se neko u ovakvoj igri moze zaliti na stekanje. Bas ce svi trcat preko livade.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    ma Josse je njubara,dok se stelne malo pa ce i njeg nervoza proci :p :D :D

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Ako vec nije, Zeleni treba podijeliti jos tih admin funkcija da se takvi ispadi mogu efikasno sankcionisati.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma momak je OK skroz, u mojoj prisutnosti nikad nije nekom drugom nesta opsovao, opsuje tamo nekom strangeru, kao i svi mi koji igramo i ujedno voice-chatamo