Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni se to često desi kad tabam iz bf3 u chrome.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja cu poluditi, oni iz dicea bar da najave patch koji ce fixati bugove i crashanje, ovako ispade da sam bezveze kupio igricu :x
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam isto primjetio da je crashanje intenzivnije ukoliko pipkam po kompu za vrijeme logovanja na server,pokusaj kad kliknes na server da igras da pustis sve i samo cekas.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Taman dok ja skupim lovu za key :D
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma ja ba.. WIN - WIN.. :)

    Ovi su preorder vrecu bugova.. :smt005


    BF3 MythBusters.. :lol:




     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto ko da mi necemo dobit te patcheve kad izadju :lol:
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako upravljate helikopterom ili mig-om? Sa onim joystickom/palicom kao u pilota ili mišom i tastaturom? Meni je nezgodno sa mišom upravljati pogotovo kad je uzak prostor slabo skroz tek toliko da se ne srušim.
     
  8. exwizzard

    exwizzard Komšija

    A ti si xat :p, kontam bas ko se spawna na mene stalno lol. Za avion mis i high sensitivity
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja koristim joystick (Logitech Attack 3). ne mogu se snaci sa tastaturom i misem nikako.... za "gas" koristim W/S tipke na misu, a upravljam i pucam palicom :)
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probo sam BF3 na PS3 i fakat odlicna grafika. Nekako je tesko uporediti sa PC verzijom jer se vrti na tv-u ali recimo u poredjenju sa ostalim fps-ima na PS3 cini mi se da je ovo do sada najbolja grafika. Naravno igrivost na gamepadu nikakva :D
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Miš/Tastatura.

    Zaista je čudno što nemamo odvojene postavke za 'sensitivity'.

    Ali može se. Sinoć sam prvi put igrao u avionu gdje sam imao protivnike na pladnju, jer imam crveni marker iznad njih. Malo i prelagano disejblam tenkove, jedino je problem kad ima neki bolji pilot u zraku. A nisam siguran kolika je prednost imati joystick?
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Svaka vam čast ali ja sa mišem nema šanse da mogu nešto skinuti sa migom sve se svodi na to da ne udarim u zemlju. Tako da mig uglavnom koristim da poletim i katapultiram se na zastavicu :D
    Malo mi je lakše upravljati helijem ali daleko od toga da mogu šta uništiti tako da se držim tenka uglavnom.

    EDIT: upalio sam vsync tako da mi je sad fps 60 zakucan i pokušavam da se ne obazirem na to.
     
  13. DangerousB

    DangerousB Novi član

    jel istina ko ima rusku verziju limited edition-a da nece dobiti dlc-ove besplatno?? na nekom sam forumu to procitao..
     
  14. pac

    pac Komšija

    Dali se jos nekome desava kad promijeni default komande na tastaturi, da pritiskom na A i D se igrac jedno 5× brze okrece?
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nijedna verzija nije regionalno ograničena tako da je to šuplja.
    Inače Physical Warfare pack bit će nekih 9eura bar g2play.net tako spama u moj inbox.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozes probati i ovako:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JzLARSQup70&feature=player_embedded#![/youtube]
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  18. extibo

    extibo Komšija

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s_JIKrjs5IY&feature=player_embedded[/youtube]

    James Bond idd.
     
  19. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ja tek danas igrao SP. :oops: Igra je predobra, mnogoooo bolja od COD: MW2 a vjerovatno i od MW3. BF bad company 2 koji sam igrao bio je jako loš, ali ovaj treći dio je zakon.

    Ovaj BF 3 u svom tom blještavilu i super grafici uspjeva da ponovo vrati čovjeka u zlatna vremena gameinga.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    hahahahahha ne gumo da vjerujem :D

    hahahahaha