Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mozes onako fluido igrati sa mišem. Sigurno se radi o PC igraču koji je igrao na gamepadu jer su prezentacije radjene u kinima pa je lakse sa gamepadom nego imati stol i pićitii miš. Da ne kazem koliko je ugodnije gledati sa gamepadom jer nema onih trzaja miša. To sto mu pise E ne znaci nista. Samo nije zavrseno ubacivanje oznaka za gamepad. Ili, ako se radi o logitech gamepadu ili nekom desetom, portujes tipke sa setpointom gamepada. A i sa druge strane uskraceno je isto radi reklame. Nisu reklamirali ni sony ni MS ali se definitivno raid o gamepadu.

    Takodjer ne znam zasto prezentacijski video nije isti kao gameplay u BF3 ? Ne igram na ultra pa mi opet 99% isto kao i iz prezentacija.

    Evo gameplay: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... qp0#t=300s

    Evo prezentacija: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... vJc#t=109s
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma negdje je receno da je igrano gamepadom. A to sto sporo igra je da pokaze vise. Realno zacas proletis kroz te borbe.
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija



    Epic! Old, but so true! :lol:

    0:38 :smt040

    0:54 - deSided :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Gledao sma ovo davno. Epic.

    Platinum member cant be kicked by admin. I moezs uci na pun server... ahahhahhahahaha
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    Ahha zamisli fakat uvedu da mjenjas boje na prokletoj lampi, haha sad zamisljam kakv nub sa roza bojom uperi prokletu lampu, dobar, dobar
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li vam stoji BF4 beta medju BF3 expanzijama ? (premium igrači)
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma Bf4 beta ce dobiti sedam dana sigurno ranije ovi sa MoH pre orderom i premium igraci, a kasnije ce biti dostupna svima
    ili ce BF4 alpha biti dostupna samo ovima sa MoH pre orderom
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno, inace je za premium ofišl:

    [​IMG]
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Samo da ne naprave glupost kao sa BF3, da u betu stave najgoru mogucu / CoD mapu.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je svidjela Metro, kao beta mapa. Kad je bio LAV za napadace. hahahaha. Ili je to bilo u Alfa testiranju. Ne sjecam se. Ali vi na PC-u ste imali koliko se sjecam pristup jedno vrijeme i Caspian Border-u na beta-i?
     
  11. xman

    xman Komšija

    Aha,sjecam se da sam prvi puta u zivotu usao na neki server sa namjerom da igram MP i odma BF3,Caspian border :D Trebalo mi je punih 10 minuta da se saberem i pocnem pucati,na svoje naravno jer su mi svi izgledali isti :mrgreen:

    Izgleda da u BF4 nece biti suppresiona... Sreci kraja nema! :smt007
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gdje si vidio da nece biti suppresion? U ovom gameplay videu ga ima.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nema suppression u ovih 17 minuta. Sto ne znaci da nece biti u mutiplayer-u.

    Nadam se da ova video-a ne smetaju:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mozda i ima onda, ali mi djeluje skroz umanjeno, pa vjerovatno zato i nisam primjetio. Vidjet cemo sta kaze Dice. Ovih dana ce izbacivati vise vjesti, sta kako ce biti...

    Sad kad opet gledam, izgleda mi, da budes suppressovan samo kad te pogodi. Znaci ne vidim da budes zamucen kad metak prodje 5 metara od tebe.

    Ja iskreno bi volio i dalje da ima suppression, ali da malo smanje njen utica, jer u nekim situacijama ekran bude 5 minuta zamucen.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema suppresiona. To je mali blur koji odmah nestaje. Pogledaj ovu scenu: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... U8U#t=386s

    Jeep udara i nema suppresiona. Pravi pokazatelj je kada m use ufati blur kada trci i isti odmah nestaje.


    Suppression je inace odlicna mehanika. Mnogo je bezveze tamo gdje je nema ..recimo kada predjes sa BF3 u BC2. Stalno sma koristio suppression kao taktiku bilo da sebi pomognem ili svojima. Nije djabe bilo 50 poena nagrade kada na nekom napravis pritisak jer je to bio jos jedan aspekt timske igre. Samo je trebalo malo editovanja da suppression nestaje kada se sklonis u zaklon ili sa tog mjesta. Mislim da je prvobitni suppression koji je bio na startu bio prava stvar.
     
  17. xman

    xman Komšija

    Mislio sam na supppresion kao retardluk koji ti sjebe aim. Cisto vizuelni zacin u vidu blura itd ne smeta,naprotiv.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je BF3 isto tako bila prva igrica koju sam igrao online na PC-u. Samo je bila Alfa u pitanju, jer imao sam pozivnicu posto sam bio kupio special ili extreme edition MOH (2010) za PS3.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Gameplay je isao uz Malta 7990 kartu. Medjutim evo jedne izjave koja bi mogla znaciti da se mozda nece ni morati mijenjati HW:

    Another thing that you might not have realised is that we ran it at 3K resolution at 60fps, and you don't do that. Nobody talked about pixels because at that size you couldn't see them.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma vala meni smeta i blur, sve je bilo fino na pocetku, onda kad su ubacili sve su pokvarili, naravno da se nekom to i svidja ali meni ne, jer bas takve me stvari i odvlace od igranja

    jos da poprave kad puca heli, da ne moram ispaliti 154 rakete da bih ubio covjeka, ono u bc2 je perfekt


    volio bih vise otvorenih mapa, kao one na armored killu, da hoce ubaciti el alamein