Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Vraca se Commander mode

    [​IMG]
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    interesantno. posto nisam igrao bf2, tek prvi put vidim ovo:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ovo je super vijest, dobar komandir moze promijeniti tok runde uveliko, a i nekom pase ovaj tip igraja. Znam lika jednog, prije kad smo BF2 igrali samo komandira igro. Ja u tenku a on samo supply baca :)
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    To je iz bf2.... :)

    nije samo da se imalo UAF nego i artiljerija :)
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    jah ali bilo je i ono da ti lik ode u bazu i unisti onaj com station i artiljeriju pa nemas nista, koliko me sjecanje sluzi tako je bilo :?:
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Upravu si :) al se i opravljalo poslije nekog vremena :D
     
  7. mirseth

    mirseth Aktivista

    Ah kad se sjetim :smt004 . Ma da, bacis supply paket pored unistenog radara i onda se on popravi.

    Najbolje je bilo kad si commander pa onda citavom timu pustas muziku kao na radiju hahaha..Ili kad najavljujes preko mikrofona gdje bacas artiljeriju da stanu sa napadom na tu tacku dok padnu granate.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije valjda da ce se opet pokretati preko browsera :)
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Nadam se da hoce.. i druge igre prate taj fazon. Odlicna stvar. Ne moram visiti u igri ako nesto radim "oko nje" a ne igram.
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Licno meni se gadi ovo pokretanje BF3 ali eto kako kome
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    +1

    Također mi se gadi i ovaj novi trend da se najavljuje DLC ili expanzija za igru a da ni sama igra nije izašla. Dakle, već sve imaš, ali jednostavno nećeš da mi to sad daš u igri nego ćeš sačekat dva mjeseca pa mi naplatit :evil:
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ne vidim ništa loše u pokretanju bf-a preko browsera, naprotiv. U početku mi je to bilo katastrofa a sad ne mogu zamisliti bf bez browsera. Ovako vidiš ko ti je od raje online, možeš pričati sa njima preko browsera ne treba ti skype niti teamspeak, xfire i ostala sranja koja ti zauzimaju resurse, imaš u favoritima servere, history gdje god si igrao, statistiku za svaki ispaljeni metak, chat, i još mnogo toga drugoga. Meni je npr. bfbc2 bio retardiran. Nisi bio u stanju poslati friendly request ako niste online i ti i prijatelj u isto vrijeme.
    Što se DLC-ova tiče i deranja po džepu to je klasična krađa.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sve te statistike, chat i slicno moze ostati u browseru, ali treba igra imati i ingame server browser.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    A zsato je vama problem browser sistem ?
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zat što je neprirodan, nezgrapan i iritirajući.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    4-ka taman izlazi negdje oko mog rodjusa. Predprosle godine BF3 izasao 25 Okt. a meni rodjendan 24-og. Nadam se istom poklonu i ove godine. :D Samo se nadam da ce do tada najaviti i za PS4, za koji planiram uzeti.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    @nails, zato sto je van same igre naravno. Sta imam pokretati browser da bi usao u igru, podjeca me na korejske F2P MMO igre.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Hmm.. meni opet obrnuto. Recimo ACR, sve zivo stimas na sajtu, trazis "sobe", komuniciras s ljudima, editujes kola, pravis room. Da je to u igru onda sam vezan samo za igru. Ovako sam slobodan da na kompu radim sta hocu. I prije sam prebacivao igru u window dok konkretno ne igram ali tada crpi resurse.
    Jedan od primjera samo za igre koje funkcioniraju sa sobama. Napravis ili uletis u room i onda piljiš u ekran da se raje nakupi. Ili jos gore, neko starta ko je AFK. Ovako uletim u sobu i nastavim surfati dok me ne ubaci u igru.

    Mislim, bezveze mi se raspravljat oko ovoga jer se moze u krug samo meni nikako nije lakse da je sve in game.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dovoljno je uporediti bfbc2 i bf3 i sve ti je jasno.