Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci ipak je u sedam.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    7pm po nasem vremenu znaci :D
     
  4. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Istina,ništa posebno...
     
  5. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Pa isti kao BF3
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    hahahhaha ovom sam se posteno ismijao jutros:

    [​IMG]
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja ne vidim razlike od BF3, sem novih prica... i puske sa side nisanom :)

    Mislim BF3 na ultra, isto ovako izgleda:)
    Sam ono sto je dobro sto ce vjerovatno sad prica ici against china :)
    Samim time i mape i ostalo, oruzja, battles.
    cemo da vidimo :D


    Kad je beta?
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Super izgleda, nije neki napredak ali i BF3 je bio odličan. Ne sviđa mi se opet što su negativci Arapi, stvarno je više tematika dojadila, mislim da će opet SP biti plitak. Čeka se još sljedeći Mass Effect pa da se vidi full blown FB2, engine je fantastičan, nisam vidio texture u ovom gameplay traileru da je low res bila.

    Edit : Evo na IGNu pročitah da je ovo FB3 engine navodno.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    I opet ono sunce......eta ko i na end game

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  10. p4ja

    p4ja Komšija

    hoce li bit u MP da se zaglavis pa da ti pridje Juka npr i odreze nogu? :smt003 One ptice na pocetku su me oprale, pre-order
     
  11. xman

    xman Komšija

    Smijem se kladiti u bubreg da lik koji je drzao mis i tastaturu u ovom gameplayu da mu je to bilo prvi puta u zivotu :lol:
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sto mogu primjetiti iz trailera: bolji DOF, texture vece reze, particles sistem, bolji destructibility i dosta bolja trava & drvece (ocito radi vece reze textura, pa sad mogu napraviti i high-res alpha mape za lisce pa ne izgleda sve tako nazubljeno kao u BF3).

    Ostalo sve isto :)
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ovo je gameplay sa gamepadom a ne mis+ tastatura.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    I ovo je njihov takozvani FB3 koji je isti kao prosli a cak ima i skriptovanu destrukciju/fiziku(8:10 u videu kada ruzi dva manja zida sa GL i oba zida koji su jedan pored drugog isto izgledaju unisteni, cigle na istom mjestu) kao i FB1 koristen u BC2, pomak 0 od 2010 :smt005
    Na kojoj bi tek verziji unreal bio da dizu brojeve neprestano za svaku igru koju izdaju :lol: :lol:

    Edit: Iste modele koriste za ruske vojnike u videu, dosta je vidjeti snipera kojeg knifea na krovu kuce kao i isti takedown - cisti copy/paste :smt005

    Here we go again:

    :lol: :lol: :lol:

    http://www.examiner.com/article/ea-s-de ... b_articles
    http://battlefieldo.com/threads/eas-att ... ield.9663/
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako je neko pazario DX10 kartu nedavno..

    Ne znam kako ovo mogu zvati FB3. Ispadne FB2 iskorišten 100% za BF3. A sama razlika po dosada vidjenom je par postotaka u odnosu na BF3. Ovo je sigurno FB2. Na DICE sajtu stoji samo FB2 engine.
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Dok god su PS3/X360 aktuelni treba zaboravit na pravi napredak. Pa nisu ni oni ludi da zaobidju bazu konzolasha kojih ima 150+ miliona ;) A praviti totalno 2 razlicite igre (enignea) radi par miliona PC igraca i par stotina hiljada PS4/X720 vlasnika nema logike.
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    a dobro bice izrezano skroz na current gen, manje mape, jedva 25-30fps, slabija grafika, 24 slota za samo 60 dolara :smt005
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Sve je to ok ali na koj inačin ce oni poboljšati igru na PS3 taman da bude 2v2.. stvarno mi nije jasno.

    Ima li ofišl neki FB3 info ili je engine zaista DX11 only ?