Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa sto ne zoves pedercino :) :) pogledaj ti samo sta ima pocetnika u igri, ko da je jucer izasla haha :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Slazem se i ja sam tu ako budete :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma proslijedio svoje logijeve slusalice pa nemam trenutno mikrofona, jbg. Ima solidno servera, moze se igrati.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Dobra partija bi sinoc :) :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Svaka čast, al si ih naredao. A i dobar ti taj server, limit 3 snajpera po timu, nešto što zaista nedostaje u ovoj igri.
    Sta kažu, mole admina da te kikaju :)
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja ba ..hehe.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Update is out. Sigla je i djungla.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I lajk dzungla. Ima nekakav fin smek.

    I patch je odlican. Mnogo stvari dobrih odradjeno.
     
  11. veki81

    veki81 Aktivista

    Pogotovo ako se oklopnjaka coek dohvati ja prvi put usao u btr i napravio 31 killstreak sad jos kad imas nekog da fixa ludilo :D
    http://battlelog.battlefield.com/bf4/ba ... 360009039/
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vozila su buff. Sto je uvijek dobro :D Mada kad suradujes sa squdom, opet vozila prsnu za koju sec.

    Ovo jedan od boljih patches u BF4. Nema vise marksman poena za kemper snajpere. Sad dobi 1000m headshot, dobijes 100 poena za kill i 25 extra za headshot. Hahahaha. Snajper njubare na aparatima na Battlelog forumu.

    Sad kad si u squadu, i trazis od squad lidera naredbu... on ako ti u roku 30sec ne dadne naredjenje, onda bude smijenjen, i ti preuzmes squad. Testirao, i fercera.
    Indikator protivnika na mapi, sad ako su iznad tebe bude veci, ako su ispod bude manji. Fin indikator.

    Ima kamara finih promjena.
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Fino, budem upalio nakon 100 godina ali i pored toga i prezadovoljan sam bf4. Malo dodje do zasicenja ali definitivno best buy igra generalno.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nova mapa je definitivno pun pogodak. Do sada odigrao 10ak parija, i u svakoj partiji akcija gdje god se okrenes. Dok sam onu Nocne Operacije, odigrao svega 3 partije i batalio. Nije mi sjela.

    Bdw. Sada svi mogu za dobiti Phantom strijelu. Na ovoj novoj mapi, kod C zastave ima kao polutunel kroz kamenjar. U tom tunelu ima kutija, koju kad najfash, opali te sa flasbangom, ali onda se tu pojavi strijela, koju kad pokupis, mozes koristiti kad god.

    Malo mi je to beze, jer ja sam licno dane proveo ganjajuci Phantom zadatke i trazeci onaj dogtag. Ali mislim da i oni svataju da jezivotni rok bf4 pri kraju, kako Battlefront izlazi za koju heftu, pa hoce da i ostalim dadnu da probaju kakva je strijela. Barem je to moja teorija, a moze da je i glitch.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    bf 1942 zivi.. bf2 zivi, bf3 zivi, zivit ce i bf4 :)
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da, ali kamara raje koja sad igra, kad izadje Battlefront, vise nece. Bas cu pratit brojke preko one stranice...
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: RE: Re: Battlefield 4

    i treba tako, recimo ja ne mogu jedan sniper otkljucati u bf3 jer moram pobjediti 10ak deathmatch partija na onom close quarters dlc.u jer to vise niko ne igra
     
  18. RaP

    RaP Komšija

    Upravo danas sam shvatio da sam presao broj sati u BF4 na osnovu BF3
    BF3 655
    BF4 671
    Isplatio se jebaji ga
     
  19. veki81

    veki81 Aktivista

    Tako je kralju :smt006
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    BF2 je na zalost mrtav radi ugasenih servera. Imaju neki community serveri ali nije ista populacija kao prije. Ne znam da li se danas nesto promjenilo inace bi se i to aktivno igralo. Ali si zaboravio BC2 na kojem se mogu naci i vietnam mape.

    A battlefront nema veze sa battlefieldom tako da se popularnost nece mnogo znacno promjeniti nakon izlaska a imam osjecaj da ce se desiti ista prica kao i sa hardline. Bi'ce interesantno mjesec dana i onda ce se vratiti na BF4. Imho, replayability battlefronta je dosta manji.