Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I najgore od svega kod dice patcheva, i kad ne napisu da su nerf, buff, 100% mozes biti siguran da su barckali stvari. Tako i prosli patch, u notes nista nije bilo da su dirali, a vamo kad igras, mozes jasno osjetiti promjene kod oruzja. Npr., M4 su napravili da mora stekat kad pucas. Toga nije bilo prije osim ako si prebrao tap...
     
  2. veki81

    veki81 Aktivista

    Gdje je najeftinije uzeti samo premium posto se jedan kolega za...o i kupio vanilu
     
  3. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ima li iko link za otvaranje ticketa na Originu/EA accessu?

    Neko (ne znam kako) mi je promijenio mail na EA-u, uspio sam ga vratiti, međutim ne mogu dodati nikakvu dodatnu sigurnost, jer je postavljeno sigurnosno pitanje (a ja ga nisam postavio). Eh sad na Originu nigdje da nađem za otvaranje ticketa, nude mi samo da me nazovu, ali prc - traže broj iz SAD-a ili Kanade.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Idi na live chat. Neko ti hakovao acc.
     
  5. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ne nudi mi opciju, to je problem. Pokusam kasnije, uspije zar.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Meni se to isto desilo (neki rus u pitanju), i uspio sam vratiti account, ali nikad nisam vratio nick (nekad je bio CollinsB, sada je KolinsB), jer ga je neko u medjuvremenu uzeo. uglavnom peglao sam se sa supportom, ali sam uspio.
     
  7. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Kako si kontaktirao ih? Kazem samo mi nudi opciju da pozovem. Ja ne mogi dobiti nazad sigurnosno pitanje pa mi je bitno da se cujem s njima.

    PS i kod mene je mail.ru lik.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Dev tim godine..

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Malo tenkiranja na Propagandi, jedna od najdrazih mi mapa:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je neko imao problem sa loadom igre ovdje na forumu. Kliknem join ali ne loada igri.. pa ako moze napisati kako je/ako je rijesio problem.

    Reinstalirao origin, igru, chrome.. probao preko opere. Ali ne dize igru nikako.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Salju ti indirektno poruku da se pripremas za kupovinu bf5 :D
     
  13. veki81

    veki81 Aktivista

    Ja sam imao taj problem i prebacim igru u originu pa pokrece u 32bit modu i sad fercera.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma bog zna sta je sada problem. Ne pomaze to vec ili startati server i kada pise JOINING, manuelno startati igru iz foldera f4.exe. Ili ici u origin, kliknuti play pa kada otvori battlelog onda startati server.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas sam gledao xfaktorov strim malo i navodno svi imaju tih problema. I on isto. Cak je pricao i kako uspije da mu proradi igra ali nisam obracao paznju.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Radi kako sam gore opisao ali ne iz prve.. ubi u pojam. A navodno je do "two step verification" sistema dok ja ipak mislim da je do plugina.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozz raja... Gdje se moze najjeftinije BF4 premium kupiti?
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    mehiko ?
     
  19. Chem

    Chem Komšija

    Re: RE: Re: Battlefield 4

    De mi pojasni taj meksiko :/

    Vidim cesto spominjete,ali sta i kako nemam pojma
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    pa mehiko, kupis gore moras imat onaj proxy gate, platis ga u njihovim gore parama, kosta jeftinije, cirka 20-30% e sad.. imas bf4 na svim akcijama.. origin proibaj..
    i mehiko kupujes preko origina.