Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. bug

    bug Aktivista

    COD youtuber prenosi svoje BF4 utiske sa okupljanja u LA-u

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    jebo ga otac sto i melje :D :D :D :lol: :lol:
     
  3. anel007

    anel007 Komšija

    melje nego sta, cujes i sam da su ga uposlenici morali usutkivati :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  4. xman

    xman Komšija

    Povratio sebi u usta zbog BF3 jer je toliko los? :lol:
    Vise nego ocigledno je da mu je ovo bio prvi susret sa BF igrama jer lik se hoce onesvijesiti komentarisuci stvari koje je dozivio igrajuci,a,ono,identicne ili ludje stvari se desavaju na mapi skoro svaki puta kada zaigram igram.
    Mada je najvjerovanije iskesiran od EA da privuku COD likove sa Youtube-a jer vec duze vrijeme COD komentatori sa YT zaradjuju smijesno puno novca i to im je cisto posao.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    http://www.ea.com/news/playing-the-best ... n?websso=1

    Zatvorena bi sigurno trebala startati 3-4 dana prije.
     
  6. bug

    bug Aktivista

    Ekskluzivna beta pocinje tri dana prije open bete, bili su osvanuli i datumi na oficijelnoj stranici - 1. i 4. oktobar, ali su brzo povuceni.
    Ovo gore je vjerovatno nesporazum (neko u EA ko je pisao ovo saopcenje za Petera Moorea nije prepoznao razliku izmedju open i ekskluzivne bete), ne vjerujem da je doslo do promjena, jer su jucer izdali blog u kojem je DICE odgovorio na neka pitanja, pa i na pitanje o beti
    http://blogs.battlefield.com/2013/09/as ... les-091513
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Sve je to u pet deka, gore dole, beta pocinje oko prvog oktobra.

    Licno mislim da ce zatvorena krenuti 28-og ovog mjeseca kako je vec pisano a prvog otvorena.
     
  8. bug

    bug Aktivista

    Ako bude prije onda jedino moze biti 27. jer je 28. subota, a tim danom nista ne izlazi. Utorak i petak su dani kada izlaze igre, dlc-ovi, demoi itd. kada su u pitanju multiplatformski naslovi.
    Ranije je vise igraca javilo da im u Originu stoji datum 27. ili 28. za preload a za betu 30.9. ili 1.10. zavisno od regije.
    http://mp1st.com/2013/08/26/origin-sche ... tember-28/
    Vidjecemo, ne vjerujem da ce biti promjena, ali ne bi bilo lose da izadje prije zadnjeg vikenda u septembru. :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, utorkom odrzavaju i servere ali je utorak prvi. Tako da bi onda jedino petak mogao biti, odnosno kako velis, 27-i. Ali eto, sa'ce to. Pred iduci vikend.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ko ne bi kupio :D
     
  12. bug

    bug Aktivista

    Novi detalji o beti, pored conquest moda moci ce se igrati i domination, beta pocinje 1.10. a za sve je otvorena od 4.10. (stavili su oznaku da moze doci do promjene datuma, bas vole stvarati hype)
    http://blogs.battlefield.com/2013/09/ba ... ced-091613
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    JA se dvoumim bili uzeo za PS3, sad kad imaju ponudu da mozes dobiti i PS4 verziju za dodatnih 10$. hmmmmm.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja cu ipak uzeti za pc, puno sam kontao, ne ide meni fps na plajeci, doduse nisam nesto bas ni na pc :D, ali opet bf3 mi nikad nije legao bas, pa sam se vecinom silio da ga igram, ocekujem pozitivne iskustvo od cetvorke.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sretno. Za PS4 su potvrdili 60FPS.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Odlicno sto je 60 fps, jer fakat kako sada igram na ps3 opet, osjeti se tih 30 fps u fps, u third person manje puno smeta.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Previse si osjetljiv druze. ;)
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Ja ovdje samo vidim razlog da se opet potrosi par milja na grafe.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Itekako, patnja ziva, sjecam se da prije nisam mario za te stvari, sad me pc razmazio.

    A dino, sad ga pretjera. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]