Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Još malo i počinje BF4!! :smt070
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    jos malo i pocinje download.
    1og pocinje bf4 :p
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    ja cu veceras skinut :D
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    5.51GB, its on!
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ostace mi 12gb na ssdu poslje ovoga. Fakat moram kupit veci, ovo postaje smijesno :)
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kad se zahuktava četvorka bf3 će kod mene na storege disk a ne na sad ko sad.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta bi onda da skidas full igru sa svim dlc.evima
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma


    jel se moze prebaciti u originu gdje ce koja igra?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne, samo podesiš main folder na kojoj je lokaicji. Ne mozes za svaku igru posebno.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    pih, pa ne mozes bf4 na ssd, a bf3 na drugi disk :D
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Moze ovako: http://www.howtogeek.com/howto/16226/co ... -or-linux/

    Ne znam kako je stanje sa Win 8, da li je ovo i dalje tu. Uglavnom pravo fina stvar :) Ja sam ovako preko Steama prije radio sync savegame-ova za Super Meat Boy, posto sam igrao na racunaru i na lapopu, pa u Dropbox taj folder i ove linkove do njega na oba racunara i ljepota, na oba isto :) I onda dodje Cloud sync i nema vise potrebe za tim :)
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    ma obrisacu bf3, nisam ga upalio ima mjesec dana fakat. Ne mogu, nemam volje ama bas nikakve.
     
  14. bug

    bug Aktivista

    Commander Mode nece biti dostupan igracima u beti, vec ce ulogu commandera ponekad igrati DICE-ovci

    Code:
    Commander Mode will be unavailable during the beta, but lucky, eagle-eyed players might catch a glimpse of DICE employees as Commanders on live servers.
    https://help.ea.com/uk/article/battlefi ... nformation
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    sta je ovo ba, kakav je ovo laser? 3 lasera
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. bug

    bug Aktivista

    Samo da kazem da proxy/vpn fercera najnormalnije, provjereno iz prve ruke. :D

    Ovaj novi Origin ima mali glitch, bez obzira da li kupujete regularno ili preko vpn-a, a to je da se zna desiti da vas poslije zadnje potvrde baci nazad sa porukom da je kosarica prazna, da bi ste to izbjegli morate oznaciti da Origin sacuva payment information.

    Kad je u pitanju BF4 nema promjena, Premium je 400 pezosa a BF4 Standard 500, dakle 100KM obadvoje.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mozes li meni uzet dam ti lovu i na kafu:)
     
  18. bug

    bug Aktivista

    Na zalost ne, jer Origin trazi da se sacuva payment information (broj kartice i licni podaci), bez toga mi ne prolazi.

    Ali mogu napisati upute kako kupiti na ovaj nacin:

    1. Pronadjite odgovarajuci proxy ili vpn za Meksiko, preporucujem FlyVPN free trial
    http://www.flyvpn.com/freetrial
    ili neki proxy odavde
    http://spys.ru/free-proxy-list/MX/
    http://www.proxynova.com/proxy-server-list/country-mx/

    2.Otvoriti browser (preporucujem Operu ili Chrome) i otici na Origin store, ucitavanje traje duze pa treba malo pricekati;

    3.Odabrati igru i staviti je u kosaricu i idite na checkout, na dnu stranice onda mozete izabrati engleski (poslije ponovnog ucitavanja Origin stranica ce biti na engleskom);

    4.Kada zatrazi da se logirate na Origin account prekinite proxy/vpn i logirajte se (na ovom koraku nije obavezno, ali je preporucljivo, mozete se logirati i uz proxy/vpn, ali u tom slucaju poslije promijenite sifru na Originu za svaki slucaj);

    5.Ispunite payment information (obavezno prije prekinuti proxy/vpn), koristite identicne podatke kao na kartici, za zemlju odaberite BIH.
    Oznacite da Origin sacuva payment information, u novom Origin store-u ima glitch koji vas nakon finalne potvrde baci nazad s porukom da je kosarica prazna (mozete pokusati i bez saveanja, jer nekada prolazi meni nije prolazilo);

    6.Finalizirajte transakciju.

    Igra ce se odmah pojaviti u Originu i dobicete email sa potvrdom.

    Meksicki Origin store ne podrzava PayPal, a naplata ide kada igra postane dostupna -potrebno je imati odgovarajucu sumu na kartici u vrijeme narudzbe radi autentikacije.

    Ovo je tutorijal, vjerovatno vec poznat mnogima jer, vidim preko searcha, slican vec imate na forumu u BF3 temi.
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Rizično je kucati br kartice preko nekog vpn-a ili nekog free proxya.
     
  20. bug

    bug Aktivista

    Mislim da su upute jasne, kome nisu bukvar u ruke. :wink:

    Transakcija ne moze proci dok je konekcija pod proxy/vpn-om, to je osnovni razlog za prekid proxy/vpn-a prije upisivanja podataka, drugi razlog je vise sigurnosne naravi, na stranu sto je komunikacija zasticena SSL-om koji je tesko probiti- o tome ne treba razbijati glavu jer svakako nista od podataka, ovom metodom, ne ide preko vpn/proxija.