Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    kad nas Dice opet iztrolla, kao sa bf3 betom i slavnom Metro mapom xD
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Vedo ajd mi kupi ba :D
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma veceras poslje treninga. Ako mi se dadne...
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    POČELO!!!!!!!
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa sta je ovo, niko ne igra ? ccccc
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    Sta ti treniras sad, boks, kickboks, karate, balet, vaterpolo, skijanje sve si prosao
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahaha:))
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Prvi utisci
    Ovo nije beta nego vise kao pre alpha.

    Vozila:
    APC je bolji od tenka
    Tenk ima drop granate nevjerovatan znaci forza slobodno ciljaj dobro iznad
    Interakcija vozila sa okolinom je istao kao i u BF3 znaci katastrofa, tenk proklizuje opet
    Primarna municija kod tenka i apc-a se trosi ali se obnavlja svremenom ali se zna desit da nestane granata.
    Nisam vidio neki disable znao mi je tank pasti na 9% i dalje se kotrlja ali sam primjetio kada sam imao 75% pise LOW POWER i nemoze krenuti jedno 4-6 sekundi

    Mapa - grafika
    Ova Siege mapa je predobra graficki a i igriva je pravo, zastavice su rasporedjene ekstra a ima most koji kontrolise pristup zastavicama nesto kao u siene crosing ali se moze zaobici.
    Kada padne neboder mapa postane siva isto da fale teksutre, mislim da su htjeli da docaraju kao pad pepela jer poslje pada nebodera pojavi se puno dima i direktno utice na performanse i to dobro.
    Voda je ekstra uradjena interaktivna je sa vozilima i izgleda punoo bolje nego u BF3 napokon da su to rijesili
    Desi se iskakanje tekstura objekata u daljini ali i u blizini cak i na high postavkama-


    Oruzija:
    Definitivno veci rekoil nego u Bf3 barem sa ovim oruzijem sto sam ja igrao
    Kada se ispali RPG ima bolji osjecaj nego u BF3 vise je nalik na BFC2,
    Nemoze se uci u zid ili stijenu, neda engine vraca nazad.
    Klanje isto kao i kod BF3, hoce nece

    Igra ide na high na gtx 570 na 22" uz nekih 50-60 FPS prosjek kada prebacim na low dobijem nesto stabilniji FPS ali ne veci, ali uglavnom ocekujem u zavrsnoj verzij da ce ici glatko. Inace se zna desiti katastrofalan pad fps bez ikakvog razloga na 5-6 pa se vrati opet

    Valjda ce rijesiti ovaj problem sa lagom jer je katastrofa, sada trenutno i igra mi vise lici na Alphu nego na betu BF3 je imao problema u beti ali ni blizu ovakvih kao sto ima ovaj BF4
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam igrao pola sata i katastrofa performanse sa zadnjim oficijelnim nvidia driverima. Beta je popravila dosta stanje ali i dalje ima dropova. Texture ultra ostalo na high fov 100 aa off reza 1920x1200 fps oko 50. Vidjet ćemo večeras detaljnije.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa sta je vama ljudi vise. pa odavno je poznato da se igre prodaju u beta fazi. ovo sto nama daju kao beta, je uvijek bilo pre alpha ili alpha :D
     
  11. xman

    xman Komšija

    Jel 64 bitni OS obavezan?
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    jest
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Zahtjevna igra jako, ako mi je BF3 isao 60 fpsa na high onda ovo ide 20+. Igra i kad ide 40ak fpsa nije tecna ni sekunde. Da bi dobio 60-70 fpsa moram staviti sve na low, bez AA i AF.

    570GTX OC'ed + 2600K, 1920x1200.
     
  14. xman

    xman Komšija

    Ma ne dizao ja sistem radi bete. Igru cu kupiti nakon par mjeseci kad vidim hoce li je izmasakrirati patchevima ko BF3.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mapa je ogromna i to mi se svidja, ali meni je vise muka urbanih mapa, daj mi tipa sa armored kill
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Tebi covjek nikako ne moze ugoditi.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    3x 680 GTX, sve max, 1440p, fps 40-70

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zato ce mantle poderat :D
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ko ima nvidiju kažu da na 320.49 ide dosta bolje. Takodjer treba zatvoriti browser. Ajde neka neko proba.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni na US PSNu tek dolazi za 4-5 sati. :(

    Pokusao skinuti sa Britankog i Hrvatskog PSN, gdje je vec active, ali mi tamo samo pise 'unavailable to download'. :cry: