Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    To je meni jos veci bed, evo po ovom novom Tomb Raideru za next gen konzole, PS4 sasio Xboxone daleko. Kupis konzolu, ocekujes barem bare bare da je sa konkurencijom i kroz pola godine skontas da si se zajebo.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne zna covjek gdje bi vise otisao i pogledao posten review igre, ili bilo cega. Sve ove velike stranice koje to rade IGN, GameSpot, itd. su prodali svoju dusu davno. A sad i na YT je to sve cesca pojava.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja pratim Matt the musketeer, valjda on nije placen, nadam se
    bas mi je lik gotivan

    a ovi gore sto su nabrojao i kod mene ce sad na unsubscribe
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    ĐekFreg je postavio video od pola sata objašnjavajuci o cemu se radi... jahh... ne mozes biti siguran n ida su ovi 100% istinu iznjeli al' eto..
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Preslusao sam svih tih 35min. U stvari to je video 'kontrola stete', kao i LevelCap-ovo, objasnjenje na Reddit-u, jer da ovo nije izaslo na vidjelo, nikad oni to sami nebi obznanili. Tako da sad mogu pricat borbene, jer kod mene su izgubili sav kredibilitet. Bas me interesuje kakvo ce objasnjenje FrenkieOnPC-ija biti, jer on je u jednom od video-a, rekao, 'ja za ovo ni u kom slucaju nisam placen'. :roll:
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. RaP

    RaP Komšija

    Dobar video bas je interesatno vidjeti kako je Dice povukao neka oruzija iz BF2 i tek ih vratio u Bf4, i na sramtu sto su razmontirali Trauma studio
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i to bas pred izlazak bf2
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Pa jasta jeli bi inacte trebali ukljuciti i ime studija koji je doprinjeo razvoju igre ovako ajmo crta naoga, sto mi je to poznato ko kad radis pripravnicki u ovoj drzavi
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker


    Ma svi su skoro plačeni makar copiom igre ili slično ...
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Jasta korumpirani do srzi kao nasa administracija :smt005
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma


    Kao da bi se nesto promjenilo kad bi iste uslove ponudili nekom od nas?
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    200.000 nije mala cifra
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije dalo svakome po 200 milja. EA je ponudio da svako aplicira po 3 klipa gdje ce predstavljati igru, sami gameplay i levolušn te se u istim klipovima nije smjelo pricati o gličevima. Ko zna koliko je raje apaliciralo i uzelo dio od tih 200K.

    Sa druge strane je vidno i ofirno izbjegavanje kritikovanja igre od svih tih jutjubera bili oni plačeni ili ne. Da ne spominjem komentare o fantasticnoj igri koja je uber drzi nedaj a ja evo nako 115h slomljen kao da sam kopao. Mogu da je u životu više ne upalim. Nigdje ja nista ne vidim u igri o cemu oni pricaju. Kao da igramo dva razlicita naslova. Daj ba.. sreca pa postoje i dalje likovi poput Angry Joe. A i to sto dobiju kljceve free nista ne znaci. I drugi veliki i veci od njih kritičari igara dobiju u vecini free kljuc pa popljuju igu maksimalno. Odnosno, iznesu realno stanje igre.
     
  15. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Jel i vama tako sporo radi taj update? Kod mene sve zakoceno maltene cela mozila a skida kao dial up ...
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako je dobilo 7.5 na IGN, to je smece od igre :D A i dovoljno da pogledas minuse da je nikad ne probas :)
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    U stvari Insurgency je dobar barem kako kazu ostali freelanceri koji vrse pristojan review, birao sam izmedju insurgency i rekoila i izabra rekoil :|

    TotalB ima dobar gameplay video https://www.youtube.com/watch?v=iMxjlHU9u38
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    staj ovo novi dodaci za origin :D
    [​IMG]