Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. sawfactory

    sawfactory Novi član

    A kako je krenulo jos malo nece ni radi mp-a :D
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    Imam par slobodnih dana do ispita, pa kontao iz zajebancije da SP odigram cisto radi eye-candy grafike. A sjecam se jos davno kada sam gledao gameplay trailer za BF4 da je misija izgledala dosta akcijski nabijeno. Sto se tice MP-a necu da komentarisem jer sam truli CoDas i tu mi nije mjesto, cekam da se developeri konacno dozovu, ali Boga mi kako je krenulo izgleda da su i CoD i BF fanovi na istim pozicijama trenutno :smt003
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Skini i probaj nekosta te nista :) Meni je SP lego pravo.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa nije ni cudo sto me rokaju po mapi ko budalu cccccc sinoc na HWB server usli neki ITA clan. Svi igraju sa Type 88 MG-om. Skoro da ih ne mozes ubiti.... Obavezno su prvi na listi, ali namjerno te ponekad puste da ih roknes, da ne bi bilo sumnjivo.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Rofl, zamisli kolko puta nisi nekog ubio u hodnicima i slicno jer je ispred tijelo :lol:
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Metro i loker nema smisla vise ni igrati. Nije nikada ni bilo ali nisi znao za ovo.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima li ista da radi normalno vise u ovoj igri. Totalni kolaps.
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Ima kako da nema Battlepacks, double triple boost XP points, Skins, Lock on oruzija, Amblemi, itd. sve sto fascinira tinejdjere i djecu a ostalo ko jeb...
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Moj prijedlog neka preimenuju serijal u RANDOMFIELD :smt004
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ljudi samo kukaju kako ništa ne valja u igri, a opet igraju na silu. Brate prodaj account, igraj nešto drugo i gotovo. :)
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma i ne igra se. Ja igram sve drugo osim BF. Jucer platinirao Resogun. Prosle hefte inFamous. Heftu prije tog ACIV. :)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kao npr ? Ogromna masa igraca su takozvani battlefielderi. Ne igraju nista drugo osim BF-a. Jer ne postoji nista slicno u ponudi. Imas armu koja je ujedno TPS, vise SP igra koja i ako je opet world, nije na isti kalup. Dok PS2 iskljucivo sprjecava sa losom optimizacijom. Kada developeri naprave projekat pod nazivom "ubrzaj igru" onda znas kolio je sati. Nakon sto je projekt OMFG gotov, meni isti rezultati, i cao.. ne mogu vise.

    Tako da..

    ..sa druge strane i meni smeta kukanje ali ovo sto su napravili je zaista poluproizvod. Neku noc pikam, gledam neke bagove, kliping, koji se doslovno prozivaju u igrama koje su u alfi. A od izlaska BF4 ima pola godine ba.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad su tako ograničeni nek' šute i trpe. Najbolji bojkot je novčanikom, odn. ako nešto ne valja ili ne kupiš ili prodaš. Mene kad je Diablo 3 razočarao, prodao sam acc u roku od dva mjeseca i opet ga tek kupio tek prošli mjesec (na sniženju) kada su sve popravili i ukinuli rmah.

    Uvijek ostaje legendarni COD1.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a oni koji igraju samo legendarni COD1 (za koji se moze reci da je full proizvod, kao sto je i COD4) nisu ograniceni? :lol:
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jest valaj vise, slazem se sa neom, kukate, a opet igrate.
    Meni je igra smece, i zato je i ne igram.

    COD1 je izmislio mp za bf4, tako da, o tome nema diskusije.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne kontam. trebam sutiti i kao da je sve OK? ili prodati igru u pola cijene kao sto baha predlaze? pa COD7675654656 i ne valja, jer su COD igraci prestali kukati prezadovoljni COD1 igrom
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ni slicne igre, sta baljezgate. Jedino je Planetside 2 slican BF, a on nije ni do koljena ovakvom BF4.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jesu, ali barem se igraju kvalitetno bez (većih) bug-ova i ne nerviraju se kako je igra pokvarena. :)
    Ljudi prodaju auta u pola cijene a ne igru od 30€.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da nisi najbilje razumio. Ne igramo ni mi. Prodali bi sigurno da nije vezana za profil. Tu i tamo opalimo, samo ocekujemo ne bi li se sta popravilo, igru ispeglali i slicno. I u biti ako nista, na ovom forumu se radi o kritici a ne o pljuvanju kako je inace obicaj negdje drugo.

    A i sto se tice prodaje, zaista mi nije do para, dao bih 100€ da se mogu ko covjek dvije godine igrati. Nije stavri ni da sam je platio 1€.. poenta je igrivost, competitive gameplay.