Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. jeretik

    jeretik Komšija

    A cuj, mozda bas zbog te prve opcije - jeftina radna snaga.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa jeftinija radna snaga mu je na istoku :) za 1$ rade cijeli dan :smt003
     
  3. RaP

    RaP Komšija

  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nek ih jos 600 bude. Medicu jedan mrtvi ;) Jos uvijek sam ubjedzen da mi unistavas mine na Panama kanalu da postavis svoje.

    Ja sam tek na 417.

    Kako mi se u posljednje vrijeme cudne stvari desavaju. Ne znam da li je radi Thomsona, ili neceg drugog.
    Kad naljepim 3x C4 na dzipa, i glumim Achmeda, ako prodje vise od minute da ne nadjem tenka ili nesto bolje da raznesem, desi se da kad vec iskocim iz vozila, i probam detonirat, da samo nastavim bacati c4 u nedogled. Jucher sam uspio baciti 48 komada u jednoj liniji, i onda detonirat sa pistoljem. Interesantan bug. Sa bilo kojom drugom puskom, C4 zna ne detonirati na zalost, ali kad koristim Thomson, deshava se ovo iznad :)
     
  5. Akmon

    Akmon Novi član

  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    imate li vi sad problema sa Battlefieldom? ovi sto su imali prije
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    ne, mislim da se svima problem rijesio sa zadnjim PunkBuster updateom!
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Moze li penzija biti ljepsa? :

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gy1zDBW_UAw&feature=player_embedded[/youtube]

    Koji LOL na 1:20 & 2:05 :smt005
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hahahah dobra stvar, hocu i ja ovako :)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    I onda se u igri ljudi nerviraju zbog klinja koji vjezbaju po 5-6 sati dnevno, a vidi ove, nepredvidjene, situacije :D
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta kaze na 0:05 ?
     
  12. Triforce

    Triforce Aktivista

    "I'm retired so I love gardening."


    Ti i 90% sadašnjih gamera za jedno 30-40 godina :D

    Mi dede i zovnu nas djeca
    Djete: E dedo sta radiš.
    Mi: Evo me u basti... nesto "plantam".
    *BOOM ENEMY TANK DOWN* xD
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    retired, meni se ucini retarded :smt011
     
  14. metallac

    metallac Aktivista

    Trenuto je ekstra ponuda na steam... Battlefield Bad Company 2 75% niža cijena :D
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ima li neko voljan da mi preko paypala ovo uzme dok traje akcija ovih 3h a da ima račun na unicreditu (jedina poslovnica u blizini), sutra ujutro uplaćivam pare? :oops:
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    igra li ko sad BF BC2, nisam ni ja odavno igrao, jeli ko zaigran za koju partiju :D
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako bi se ovo vrtilo na HD4550 512MB ? ..ako nista, na low (ako je neko igrao sa istom/slicnom kartom). Kloknem ja nju na ove klokove ali se u nekim igrama ponekad ruši dok je u nekim stabilna. Nisu veliki klokovi ali zna dodati i preko petnaest slićica.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma nemoj ni pokušavati jedino ako ti je ćeif igrati na 800*600 sa malim fremrejtom.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Huh. Mislio sam na 1680x1050 bar 35 FPS. Zasto onda navode ATI X1900 kao minimum.. valjda i ide ali na tim sitnim rez. Mozda nekad' skinem "narodnu" verziju da probam.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dosta se oslanja kažu na procesor pa ako je upariš sa nekim x4 procesorom ko zna možda i bude koliko toliko solidno radila, u svakom slučaju baš me interesuje kako radi, obavezno javi ako probaš.