Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Panika:

    EA has delayed the next big Battlefield game a month, pushing it back to November 20 for what developer DICE says are “final adjustments to core gameplay.” There’s another good reason for the delay, though: the competition.
     
    Reventon likes this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odigrati SP narodne verzije i izbrisati odmah poslije :)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Bice full igra za 10€kao i BF1.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    I treba smrdama tako, neka je odgode za pocetak iduce

    Neka su se oni fokusirali na djecurliju i primarno cod igrace, a bf raju zapostavili.




    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako se ne opamete poslije ovoga onda neka zavrse sa BF serijalom. Kad se sjetim uzivancije BC2 i BF3 a gdje zavrsise.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa kao i većina developera što je uništila franšizu.. naughty dog je po meni jedina koja je napredovala i ostala dostojna full retail cijene.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa ne unisti dev tim igru vec izdavac. A EA je u vlasistvu tih dev timova. Morali bi biti masovni otkazi iz DICE-a da formiraju novi studio pa da na kraju nesto naprave. Ali bi to bez EA finansiranja i frostebitea izgledalo kao Warface. Jadno. Inace EA ugasi dev tim koji faila ali DICE ne mogu. Rade na dosta drugih stvari ukljucujuci i frostbite koji koriste na skoro svim igrama. Ako BFV faila kao HL ili jos gore, kao MOH, morat ce poduzeti nesto. Zadnji naslovi su im jako plitki.

    A njima je ciljana COD publika jos od BF3 i metrolla. Evo vec osma godina. Najgore od svega je sto nema alternative. WW3 ako uspije, super. Ali tesko.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jedan od pametnijih poteza EA i DICEa u nazad 4 BF naslova. Hem ce izbjeci malo konkurenciju, i nece biti u sendvichu 2 velika naslova, hem dev tim ima mjesec dana dodatno da radi na igri. Meni pomjeranje igre nikad ne smeta. Smeta mi kad zbrzaju i izbace poluproizvod.

    Ovo je prvi put koliko me sjecanje sluzi da su imali muda da odgode igru. I BF4 i BF3 su izasle polovne, ne igrive skoro a nisu htjeli da odloze.

    Open beta je i dalje zakazana za 6ti...
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Njima treba godina da ispeglaju igru, za mjesec je mogu samo malo nasminkati.
     
  10. Esh

    Esh HWB

  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Evo kako vidim taj intervju: ne mogu govorit o tome trenutno.

    Pravi nacin da povratis malo povjerenja je taj da nista ne kazes svojoj publici. :D

    Pocinje mi biti zao DICEa majke mi. EA ih baca pred vukove a oni ne znaju sta bi.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Baš to, oni godinu dana peglaju igru. Mjesec dana je nista. Ovo je pomjeren datum zbog RDR 2 i COD-a.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sa BF1 problem je bio gameplay. Kad je izasla radila prilicno dobro, serveri odlicni, netcode daleko bolji nego na BF4, ali gameplay je od samog pocetka bio trash.
     
  14. Neso

    Neso Komšija

    Ima ovdje dosta i Nvidine mucke. Moraju se prvo rasprodat malo kartice pa da lose performanse u RT-u prodju malo lakse.
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jedino meni ovde cini se stojim preorder, hihi.
     
    Last edited: Sep 1, 2018
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Cuj svima 1 medic pack, revive daje 100% healtha, smanjuju djelovanje weather efekata.. pa jedino mi na bf1 i jest bilo zanimljivo kad sand storm dodje, pa se ganjamo.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sand i rain storms na BF1 su najgluplje stvari u igri. Oci zabole od te gluposti.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Možda tebi. Meni je bilo vrhunski urađeno.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Najvise se primjeti kada igras druge igre pa se vratis na BF1. Oci zabole. Dosta nekog blura.