Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Oci mi od tog blura nakon par minuta pocnu malo suzit. Hem se napinjes da vidis prst pred okom, hem ubi oci.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Efekat je kao da nije nativna rezolucija. Mene jedino oci u BF1 zabole. I kada sve spustim na najnize postavke, isti klinac. Na nekim mapama je lakse igrati a na nekim smor zivi. One nocne i sinai desert najgore.
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja quit ako nocnu izaberu. Ali niko ih ne voli igrat sreca, pa ih uvijek skipaju kod odabira. Jedino ako se zatrefe 2 nocne u izboru.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    [​IMG]
     
    Last edited: Sep 3, 2018
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Je li do mene ili je kvalitet slike na tom videu prilicno los? Samo mi interface izgleda HD... Ne izgleda lose uopste, ali tesko da cu se zaletiti, pa odma uzeti.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Treba Early Acces da bi se danas igralo? Od kad ide open beta za sve?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Četvrtak. Sto se gameplaya tice, meni grafika ne izgleda "up to date". Kao da su nesto radili u post produkciji. Trebalo bi da izuva nakon ovoga:



    Da nije nintendo switch verzija.. haha. A kako neko rece, podsjeca malo na BC2.
     
    NaLe! and EL NINO CFC like this.
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    S grafikom nije nesto uredu ili sam ja puko :D Ali tesko mi gledat u taj video gore, oci zabole...
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Igram već par sati i igra je ubagovana .. squads ne radi, black screen baca raji, matchmaking buga.

    Kad umreš uradili su preglupo novi sisitem, sniperi su grozni.. spotting na q je izbacen. Samo dio igre je avaliable.

    Al opet pored svega, igra je odlična, tek je beta, ispeglat će oni ovo kroz godinu kao i svaki bf.
     
    Last edited: Sep 4, 2018
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kad gledam ovaj BF3 trailer odmah pozelim poigrati. ni meni grafika u BF V ne izgleda nesto posebno.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Hype was real kad se iscekivao BF3 posebno je su se ocekivali avioni kojih nije bilo u BC2.

    Iako je nisam nesto volio, sad nakon Battlefielda ovih poslije trice, nekako mi je draga, samo da nisu uhebali sa onim suppressionom kojeg niko nije trazio.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bio je i strasan hype za BF1, dosta ljudi se razocaralo, pa sad nece niko tek tako dati pare za ovaj... Pa onaj BF1 trailer ima 60 miliona pregleda...
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako oni naprave od petice dobru igru i nakon godinu dana, jer najavljuju dosta modova, bice super. Bolje cekati. Nije da se nema sta igrati.

    [​IMG]

    Samo da ne bude kao zadnje tri igre: that will do.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Je li itko probao? Da cujemo info iz prve ruke :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Lets see whats what..

    [​IMG]
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa procitaj gore post što sam napisao..

    Update: popravili su blackscreen, squads su popravili, matchmaking još uvijek malo zeza.

    Revive sistem je urađen tako da te svi mogu revive ali, niko to ne benda.. i to je bugalo juce al su ispravili. Ako ostanem malo duze ziv, moram resupply ammo. Hitbox je drugaciji, malo cudno.

    Destrukcija je odlična, improvali su dosta stvari od BF1. Trenutno se vrte 2 mape, niti jedna nije nešto.

    Sutra pocinje open beta za sve i traje 5 dana.
     
    Last edited: Sep 5, 2018
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je na ultra bez kompresije hostinga:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Forsiraju TAA koji se ne moze ugasiti. Slika ekstra za izgubiti vid. Evo sjeba se po config fajlovima i u konzoli, kako ugasiti, ali ne pije vode.

    "taa causes temporal artifacts because it takes information from previous frames, they use blur on top of that to hide some of them"
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To govorim, ruzno gledat, bole oci... To je to onda.