Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sorry za spam, ali krenulo me. :D Gledam lika igra CQL, sa random squadom, i igraju koliko toliko PTFO, i on kao squad lider uspio zaraditi poena za 3 V1 rakete. Iz njih dobio 10ak killova.

    Kako ce biti tek kad bude 3, 4 tryhard squada u jednom timu. V1 na sve strane. Bravo DICE.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam bio zaboravio na behemotha i one gluposti. Umjesto da nagrade bolji tim, oni ojacaju levate
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa ovo ce ti jacu ekipu jos vise ojacat. Jaca ekipa, vise ce ptfo, vise ce uzimati poena, sto znaci vise ce killstreakova moci koristiti. Posto je sada samo 4 igraca po squadu, bit ce i squadova vise. 3-4 ptfo squada na jednoj strani, nek svaki dobije po 2 V1 rakete po mechu, i oni shitty nek dobiju po jednu, to je 15ak V1 raketa po mechu. A ove rakete imaju razornu moc kao one tomahawk, jesu li ono bile na BF4, za komandera.

    Dajs i balans, su davno se razisli. Iz jedne krajnost u drugu. Sve sto su ttebali je ukinuti bahamute, i ne dodavat nista.
     
    Last edited: Jun 29, 2018
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako je odvratno kad spamaju sa tim vozovima, brodovima, cepelinima, avionima i kojekakvim idiotizmima. Kako ne kontaju da ljudi vole i dan danas BC2 jer je suptilnija, sporija igra, majku mu. Obe igre, i BF1 i V imaju potencijala, samo im fale finese. Ali jok.

    Zadnja 3 battlefielda k'o da imaju panic attack.


     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa moraju da naprave igru da se dopadne hiperaktivnoj djecici.
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Esh

    Esh HWB

    Pokrenut je Origin Premier, 15 eura mjesecno, ali vazi i za sve nove EA igre (FIFA 19, BF5, Madden, itd.)
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Wow uveo za jednu igru sada lagano svi tako :) na vishe kupi igru

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Kupio sam ovaj origin access basic,samo jer mi se igra bf4 i to strasno,a dobijes sve dlcove za 4$ mjesecno,sto mi je smijesno. Nemam niti jednog prijatelja na Originu,pa ako neko igra BF4,feel free : dat92kid . :D
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kako bod bit ce bolji od onoga BO4 smeca.
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    Sta je s ovim bf4 serverima,npr trenutno pokazuje par servera sa npr 28/32 igraca,ali kad udjem nema niko,prazan server...probao sam na 4-5 servera,uvijek isto.Koga oni ovdje *ebu :D
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i meni je tako bilo prije.

    da ne kazem koliko servera je laggalo

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znam lika koji stream BF4, i uzeo svoj server. Neki likovi mu napadaju server (jel ddos, ili koji klinac), pa mu uvijek pise da mu je server pun, a ono 4-5 ljudi na njemu. Ako bi nekad uspjeo napuniti server, uspiju mu ga crash, i sve igrace zbaci napolje. Morao covjek refundirat server, jer od tih debila nije mogao nista.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je sve sto meni izbaci:

    [​IMG]
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja krenuo igrat BF1 opet. Cisto da se uhodavam za BF5 jer ce mehanika biti ista. Barem tako lici.

    BF1, glitcheva sta ima sad. :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    BF1 je bas plitka igra. Strasno brzo dosadi. A kazu da je BF5 jos brzi po gameplayu.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Haj sto je plitka ko potok, ali se nikako ne mogu navilnuti na TTK da je ovako brz u jednoj BF igri. Igram BF4 i dalje, i sad kad sam poceo BF1 igrati opet, isto da sam sa BF4 na CoD presao. Nemas vremena reagovati u dosta situacije i RiP si.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma vidjet cemo, na kraju krajeva, ne mora se igrat :)
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod mene BF1 stoji, nisam 5 sati nabrao kako treba. Zali boze novca.
     
    RaP likes this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Closed Alpha utorak.