Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma DICE je u raspadu jer imaju uzasan menagment. Ne mislim vise ni da je do developera samih, nego do ljudi koji diktiraju sta da rade. Jebe tu lud zbunjenog.

    A i ne raduje se novim oruzjima jer znam, da su najavili da ce jedno od novih oruzja biti bolja verzija Boys AT snajpera. A i ova verzija je vec rak, ne znam koji ce im kuraz jos jedna. Udavio bi nekog kroz TV kad me ubiju sa boys AT iz nekog kamp mjesta.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad mi pade na pamet, niko više ne spominje Criterion.

    Maloprije mi se igrao Roterdam. Nadjem samo jedan server 14v14. Tek pocela partija. Reko hajd' napunit ce se. Jašta, napunio se.

    [​IMG]

    Nije bas toliko kasno, 12h. Ali nema igraca.
     
    Last edited: Aug 30, 2019
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Populacija na PS4 za sada jos uvijek jaka pa svih mapa na CQ ima u izobilju. Kada idem na server browser i stavim samo opcije: CQ - EU server, u vecini slucaja mi izbavi 100 servera (punih, ili po par mjesta slobodnih). Jedino kad bude oko 50-60 servera je od 2-3 ujutro, pa dok raja ne dodje sa posla tamo oko 14-15h.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Zavisi od doba dana. Trenutno ima oko 35 servera kojima je ping ispod 100 racunajuci one sa 5 i 64 igraca. A nekada bude baš kriza.

    Kada startaju rental serveri?

    EDIT: Sad' nekad' na jesen.
     
    Last edited: Aug 30, 2019
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kako su tacni sa svojim road map, sve sto su rekli da izlazi u odredjeno doba treba uzet kao: jednog dana a mozda i prije.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nek uzme to izvinjenje i nek si ga zabije gdje sunce ne sija. Cuj samo za chapter 4 se izvinjava. Hahahaha.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ni jedan jedini developer u DICE-u nije pogledao barem jednom road map. Vec kada su ih pitali: koja su to nova vozila što dolaze . Oni odgovaraju: Kakva vozila?

    Koji su do retardi.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma pola dajsa Swe je na godisnjem zadnjih par mjeseci.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako su puni serveri preko vikenda: Nevidljivi igraci se vratili ali samo na devastation. Vidim samo pušku ili nema donjeg dijela. Smoke ne radi. Svaki put headshot popijem. Ne znam da li je hax. I ubijaju kroz zidove ali samo sa pumparicama. Animacija trcanja prestane raditi barem jednom u partiji. Ovo prvi put vidim:

    Sve dok ne odradim revive timskog.


    Ocito je dosta toga server side cim pretrpanost servera utice.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dobro ti ikako igras sa tom grafickom. Ja sam se vratio u BF5 preko vikenda, nemam tih problema.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Napokon sam uzeo onaj kkk camo za vojnika sto je na 40om rewardu...

    Sto se tice tih problema sto nabrajas... nemam nista od toga, a uvijek igram na punim serverima. Nevidljivog cikca nevidjoh od patcha. Jesam jednom polu-nevidljivog saigraca vidio, ali se renderovao u full za par sekundi.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Bilo je problema jucer sa serverima, i zvuk je štucao. Znalo je biti dosta laga. Raja se žalila na chatu. Nije to bilo samo meni. Vjerovatno nisu dugo bili resetovani.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Reventon
    Ma ide ona super. Svakako je ponekad upali, vecinom da probam update.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    EDIT: Možda sutra izlazi 4.4:

    [​IMG]
     
    Last edited: Sep 2, 2019
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    16,4GB patch na ps4.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sad mi duplo veci ping. Ping mi obicno 35-40ms, a sad 70-90. Serveri diskonektaju sve konstantno.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Kazem ti ja da su radili nesto sa serverima, da nisu u redu. Ja sam mislio zbog veceg broja ljudi ali je ipak do radova zbog 4.4 patcha.

    21GB na PC-i ali mi je trazio preko 100GB praznog prostora. Nije se htio instalirati ni kada sam oslobodio 80GB.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Evo i ja pristavio da se skida. Veliko 21,78GB.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Citam da sve platforme imaju problema sa duplo vecim pingom nego obicno.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator