BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    ne, nego sam nesto podesavao novi router koji sam kupio, pa sam nastimao da mi bfbc2 izlazi preko adsl konekcije, a sve ostalo da ide na cutuka (da bih provjerio kakvo je opterecenje procesora na routerboard-u pri toj separaciji konekcija). inace stalno igram na wireless-u, i nemam problema za sad :) kolegi igor.g (jer se pozalio da ne moze igrati bfbc2 sto je prekoracio limit) sam pred kraj proslog mjeseca dao da iskoristi skoro 3GB prometa (na 5G paketu) koje bi mi propale, jer sam stalno na wirelss-u :D a inace imam 3 internet konekcije kuci (na routeru 4 pppoe clienta: FZ, ADSL, CUTUK 4Mbps, CUTUK 6Mbps, i sve koristim istovremeno)
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Kod mene na CODMW2 katastrofa ping, sta je ovo majko mila.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    hahaha ja jucer enisu na msn "vicem" da provjeri ping na www.speedtest.net a on nista. kod mene ping stalno pola sekunde :shock: :shock: (beograd, ljubljana, gratz....)
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    ja sam juce i danas evo igrao cod4 i w3 preko ADSL bitchnet
    ping mi je bio ok bez problema nekih malo jeste veci ali minorno za gaming bar kod mene
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Juce ni jednom nije pukla cijeli dan sam bio online poslije 16h kad sam stigao sa faxa...i igrao se do uvece...
    Mozda ima veze sa onim radovima u Hadzicima...kad su prije 2 sedmice radili nesto u Doboju i Maglaju na glavnom optickom kablu ja nisam imao cijeli dan neta...
    [​IMG]
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    20G paket.
     
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    pa neces SA testirati to je BHTelecomov server
    [​IMG]
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Mislio sam da je kod teme SA pa mi cundo sto je velika razlika. Takodjer, nesto bolje stanje kod mene nego kod tebe.
    [​IMG]
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  10. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član


    Haha koji su to kraljevi hahhahaa :lol:

    Ovo je fkt vrh.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    meni je to više žalosno nego smiješno.
     
  12. artemis

    artemis Komšija

    Pa dobri su, 7000 korisnika, a dobro tu spadaju i uposlenici, pa eto ima mozda 2000 zadovoljnih "drugih" korisnika :lol: :lol:
     
  13. GW

    GW Moderator

    Od tih 7000 ravno 200 primjeti da im slika trza svakih par sekundi i da audio sync ne valja. Doduše, oni koriste uslugu zbog free telefoniranja.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Kakav je milestone 7.000 korisnika? Jos je samo nedostajalo da izraze u postocima povecanje u odnosu na prva 3 mjeseca.
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    MojaTV Net paket :mrgreen:

    Proteklih dana su nesto radili izgleda, pa je pucalo malo cesce, ali sada je ok :), sto se tice gaminga, ok je cak i na 2 racunara uporedu :mrgreen:
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    :D
     
  17. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Takmicenje :mrgreen:

    Tako ti je to kad ti u naselju presjecu opticki kabal bagerom radi kopanja nekih glupih kanala, pa ga ponovo spoje pa nije isto. Dobar si Mujka, kod tebe ispod asvalta sve pa im je malo teze presjeci :mrgreen:, hocemo li sada jedan speed test :p
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    moze al do 1.05 mbita downloada :D :D

    a upload pobjedjujem :D
     
  19. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Haha, deal :mrgreen:

    Evo nedavni rofl, zovem 1444 da vidim neku konfiguraciju vezanu za billion router, oko kojeg sam nesto cackao, i javi se zena, kaze et ne podrzavamo wireless za njeg, radi sigurnosti, preporucujemo ovo ono, saslusam, reko de mi recite zasto nece wireless da prodje kada sam sve nariktao, kaze ona, ne radimo to mi, nazovite nekog privatnika da vam sredi :lol:
     
  20. Mujka

    Mujka Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    evo jos veci rofl :D :D kaze mi danas jaran(komsija) mujka jel tebi rade svi kanali na mojoj tv jel ti trza slika jel bude po 5 sati da nema neta :S slike :S

    i sad ja njega pitam ko ti je te gluposti napricao reko radi vecinom sve od kanala 2 3 ne rade ostale funkcije vecina radi eto globalno 90% moja tv net paket radi

    kad kaze on joj nidje veze ja danas isao da prijavim moja tv net paket kad onaj covjek sto radi(u bhtelecomu) naprica mi to sve :D :D i odvrati me od potpisivanje