BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja jos cekam da mi dodju i prikljuce moju TV
    Trebao bi imati taakvu brzinu
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    A podrske i q.., moram do saltera prosetat 100 metara, a napolju sunce :(

    :)
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    narode jel kome dosao racun za mjesec februar?(misli se na ove koji su "prekoracili")
     
  5. zdici

    zdici Aktivista

    ja sam ih danas napao za lopovluk sa brzinama..
    imam 190 Kb upload u ugovoru pise 256 Kb..hajd da je makar 230 Kb pa da se ne zalim..fino sam im rekao pa nisam ja uzeo paket sa brzinom od 192 Kb upload..gospodja se za salterom sva pogubila..
    Nema to smisla daju na Mojoj TV umjesto 512 Kb daju 800 Kb ako ne i vise..nas obicne smrtnike na ADSLu koji koristimo samo ADSL zakidaju..
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    :smt003 :smt003 :smt003
    stvarno bezobrazno :p
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ako ti smeta 190 a 230 bi ti bilo taman da se ne zalis, u cemu je zapravo osjetis tih 40kb?
     
  8. irhadkul

    irhadkul Komšija

    edukativni materijal ahmo.
     
  9. Magnifico

    Magnifico Novi član

    Maloprije gledam stanje racuna i ovdje mi fali MAC adresa.Nije mi jasno zasto nije izlistana.Ima li neko ideju zasto ovo izgleda ovako?

    [​IMG]
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    eto danas mi konacno precepi 10Mbit konekcija
     
  11. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Kad si prijavio? Ako moze i speedtest :p
     
  12. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Restartovao=ugasio pa upalio na prekidacu ili si resett= na ono dugme sto treba ubost iglom :D
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imaš li realne potrebe za tom konekcijom?
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo ugasio/upalio.

    I evo jos jedan rezultat.
    http://www.speedtest.net/result/1191768262.png
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ima,sad mora skidat knjige za Kindle :smt005
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kakvo je to pitanje ba? ako nesto mozes skinuti za 10min, umjesto za 40min+, zar to nije realna potreba (na stranu to, sto je nas okruzenje i sam telecom istrenirao i utuvio nam u combajke da je realna potreba ne vise od 1Mbps, kao sto i Apple trenira i utice na svoje fanove :D)??? pa ta konekcija je smjesna kakve su u normalnim zemljama, gdje se ova od 10Mbps smatra dial-upom :D vecinom je to simetricno 50Mbps ili 100Mbps. Govorimo o brzini otvaranja sajtova, skidanja onog sto ti treba itd itd. Realno mu ne trebaju svi oni gigabajti koje moze svuci s obzirom na fer osnovu od 50% ali brzine nikad nije dosta ;) sad ce neko reci, e jest ti velika razlika u otvaranju sajta sa 1Mbps brzinom, i 10Mbps brzinom. Nije velika razlika kad otvaras forum, gdje je vecinom tekst, ali gdje imas mnogo multimedije, itekako je velika razlika... e sad, treba gurnuti u stranu vrijeme za koje se odradi resolve slovne adrese u ip adresu, brzinu dns servera itd itd.govorimo o brzini nakon sto download sajta krene...
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Japan, Korea i par Skandinavskih drzava? :p
     
  18. c1600

    c1600 Novi član

  19. jeretik

    jeretik Komšija

    ccc, iza nas pocinju africke zemlje :D I Albanija :D

    Bice da se Srbija pravo popravila, jer kad sam ja bio u Novom Sadu, to je bila katastrofa, da ljubis nasem telecomu noge.
     
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Sad zvao podrsku i odma su mi znali username :S, nesto novo ili su ostali operateri noobovi? :D