BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    E jest im neka sreca 2.17mbita.
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ako ne mogu daljinski, tj. nisam vidio kolika ti je brzina i koliko ti fali da imas onu "obecanu", onda moraju doci da ti pregledaju instalacije i naprave korekcije :)
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Brzina je zna se kakva - 0.7 mbit navece. Nema smisla. Nazalost ne mogu ih primiti kod kuce ove sedmice, pa sam se nadao da ce to na daljinu rijesiti.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Na kapacitet su trebali mislit prije najave flata. Sad je kasno sto se dobrog glasa Tice.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  5. perke

    perke Aktivista


    meni su kuci i u ofisu prebacili "daljinski", iako je u ofisu bilo problema zbog ISDN linije (ne znam zasto, ali tako mi rekose)
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dino javi šta je bilo sa tvojom žalbom. Danas sam im poslao moju, isto mi 90km došlo :)
     
  7. irhadkul

    irhadkul Komšija

    treba da prodje ja mislim petnestak dana.Ja svoj racun tek cekam(105 KM,heeh)
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Javim kako je proslo,bio sam prije neki dan pa mi rekli da cekam dok dodje racun,racun dosao danas,sutra idem na salter. :D
     
  9. irhadkul

    irhadkul Komšija

    meni rekose da mogu i telefonom reklamaciju,tako da ne moras na salter.
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Flat 2 >> Server u Lisabonu

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo i od mene jedan Lisabon

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    meni su izgleda odvrnuli nesto

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    [​IMG]


    Kod mene upload ne ide gore, bez obzira na MojaTV phone :eek:
     
  14. Triforce

    Triforce Aktivista

    Nakon 5 godina objasnjavanja ... strina rekla staroj "oj ukljucila sam mojatv mos pricat kolko hos nema limita net" i stara isti dan narucila MojaTV FULL :smt005 :smt005 :smt005

    Jedva čekam... DOWN je isti ko na ovom cable al zato UP je :mrgreen:
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Za starije ljude, mame i tetke koje puno pricaju preko fiksnog svaki dan po najmanje 2 puta, mislim da je Phone paket svakako isplativ. Penzioneri posebno paze na ovo, tako da me vec od prosle godine ne cudi sretanje STB uredjaja kod starijih ljudi :)

    Sto se tice ovoga svega, stabilnost od pustanja flata ostalim korisnicima kod mene je ostala ista. Mozda je bio veci ping prvih par dana, a inace je sve po starom.
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Kod mene su nesto popravili u zadnjih par dana

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. zdici

    zdici Aktivista

    Blago tebi :D
    Kod nas u Zavidovicima sve po starom..ping jedan dan 45 ms do BH Telecom servera, drugi dan je 35 ms i tako mijenja se na smjenu :mrgreen:
    valda ce ova kazaljka malo skocit do ljeta na gore..ne ide vise od 1.73 a upload max 0.20
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Bilo je i kod mene lose dosta, ping po 500, speed 1 i tako, ali valjda su nesto radili i sad je OK. Samo treba docekati svoju redu :)
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    Kazu meni da MojaTV moze samo na jedan TV i da za 2 TV-a treba neki resiver. Razumijete li se vi u to ? Nevjerujem ja bihnetovcima neznaju oni modem prikopcat a kamoli nesh drugo :lol:
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Tako je. Standardno ide na jedan TV, jer dobijes jedan STB. Za drugi TV, na koji se kopca drugi STB ide mjesecna najamnina od 8 KM ako se ne varam. Naravno, prije svega toga treba ispitati liniju mjernim uredjajem, tj. ne bi bilo lose da se raspitas kakva je situacija s mrezom za tvoj dio grada/naselja, a to ti je najbolje da vidis s monterima. Ima dosta ljudi koji znaju svoj posao, a uvijek te moze zapasti onaj koji zna raditi samo sablonski ;)