BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci samo Tuzla :)
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Sigurno radi nevremena .
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Haman al nije bilo ni blizu Tz :)
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Bilo okolo . Kazu grad ko jaje padao . Lupao auta . Napolju 15 stepeni ko da je februar :D
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    TK bez neta ostane pa se vrati sve :D

    cudno mi imam mojutv slike osim TK, TV7 i RTV Slona :D

    opasno nesto zeza konekciju :)
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Zadnjih par dana zezalo. Danas u toku dana par prekida i evo sad otkako sam dosao kuci nema.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni nije prekidalo do maloprije.
     
  8. Triforce

    Triforce Aktivista

    Suska li se o cemu mozda? Volio bi da imam 1 - 1.5mb upload na ovo flat10 paketu, download me ne interesuje pretjerano
     
  9. black

    black Komšija

    Trziste nam je mrtvo kao nikad , sve je telekom kriv jer ne podize brzine.Trenutno netFlat50 ima upload samo 2Mbps , nevidjena disproporcija Download-a i Upload-a.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ima li kakvih naznaka za kakve nove pogodnosti sa netom
    nije sve ni u brzini ...ima li kakvih informacija,sada ce septembar :D
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja nisam još ništa čuo, mada je i posljednje povećanje brzina bilo odlučeno 5 do 12.
    Da se mene pita uveo bi varijabilnu brzinu na liniji svima do 15MB al ja se ne pitam.
     
  12. zdici

    zdici Aktivista

    bolje bi bilo pustit svima maximalni download i upload..koliko moze tel linija podrzati i svako zadvoljan :) sto se tice MojeTV tu ocekujem snizenje paketa gdje opcija VDSL Internet..pa da vecina korisnika moze se prebaciti na VDSL Internet..jer dosta korisnika MojeTV sada ima VDSL modem/router. I boze mili trebalo bi kakvih minuta ubaciti prema mobilnoj BH Mobile da imamo free u sklopu MojeTV.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Uzmi full tamo imas 10KM free prema mobile :D
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mislim da je sad 15km jer su nedavno povecali
     
  15. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Mislim da nije, 10 KM je.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Nisu povecavali nista, imam Full i nije dugo bilo izmjena, jos od povecanja na 5Mbit-a, ili je zadnje bilo smanjenje cijene. U svakom slucaju davno je bilo.
     
  17. zdici

    zdici Aktivista

    Jedan od bugova sa Albis resiverom MojaTV..ovo je ono kada osjetis da resiver hoce da zablokira :( ne znam zasto..vjerovatno mu nesto mozda pojede memoriju pa hoce da blokira.
    [​IMG]
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    iznenadio me je vivax tablet od 9 incha model..

    nisam dugo koristio ga ali GTA SA i Fifu 14 tjera odlicno :D
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Je samo što dođe kamion tableta, za 7 dana nema ni jednog na šalterima.

    Apsurdistan
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja ne znam kakvi debili rade sa računima u telekomu.
    U maju sam podnio zahtjev da izvršim kombinaciju moja tv paketa, pa sam internet izvukao iz moja tv paketa.
    Naime jarani su za jedan mjesec naplatili dupli račun za internet od datuma prijave, i naplatili su po punoj cijeni stari paket moje tv sa uključenim internetom. Tako ispada da sam ja platio duplo internet za jedan mjesec, možete misliti da je reklamacija odbijena, pa se drugostepeno žalim.