Biciklizam EXTREMNI/REKREATIVNI...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Apr 29, 2010.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: RE: Re: Biciklizam EXTREMNI/REKREATIVNI...

    Vidio sam cube jednog. Vozam trenutno samo kuca poso poso.kuca

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Drug to je rupa bez dna. Uvijek ces vidjeti neki bolji :)

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma hajd kontam na proljece uzet novog hahaha stas a sobar je scott masina

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma nisi dobar nikako haha :D

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    posto nails nece da proda svoje :smt003 ja danas pazario drugo, ovo mi je prvi bajk od osnovne skole koji imam pa ne znam ni sta sam kupio ali et valjda valja, ocuvan je pravo koliko sam mogao primjetiti i to je to sto znam o njemu, ko se razumije vise ima slike pa nek kaze koju pametnu, placen 400 KM

    https://goo.gl/photos/BPUsJfMo9k3rCV7D6
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    svako biciklo koje se vozi je dobro biciklo :p
    ovo je isto dobro biciklo,furaj :D
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma


    eto ti si dobar :D
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima li neko iz Zenice 26" unutrašnju sa auto-ventilom ? Ove kadena, rubena i to.. nista skuplje. Potrosio sam goriva za dvije dobre gume trazeci po Zenici ali smo mi zatucano selo pa kod nas toga nema. Jbg. Ne može sve.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imam ja Kendu, nova zapakovana.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Cekam kolega da mi javi, Hare opušteno ne radi.. koliko $ ?
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li ti puno 15 KM?
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa jeste drug. Ne znam koja je to tacno guma, ali ja od Hareta prosle godine uzimao 26" Kende one u crvenoj kesi za nekih 4.90KM, 29" za 9.50KM. Ne treba mi nista bolje. Da si mi danas rekao, uzeo boh odmah ali sam se toliko nanervirao, ko budala po onim gužvama vozio izmedju 3-5h da preko 6KM nedam makar ovu lijepio. Biciklo mi se zgadilo.

    Hvala tebi svakako. Jaran je rekao da ima mozda jedna u garaži. Ako ne bude ne gine mi ici u Vitez.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Možda i jest, jer se ja ne sjećam ni blizu koliko sam je platio. Ja ti je mogu dati za cenera, sve ispod toga ću je radije čuvati kad opet nekad ako Bog da nabavim biciklo :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Hehe.. hajde javim ti se ako ne nadjem nista pametno. Ali stvarno ne zasluzujemo nositi titulu: grad. Cindikaju sa biciklističkom stazom cijelo ljeto a u gradu samo jedna prodavnica za bicikla koja radi kao žmigavac.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa šta će ti brendirana unutrašnja guma svega ti. Ja godinama kupujem kinesku najjeftiniju, isto sranje, pukne svaka isto.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Druže, nema nikakva a kamo li brendirana. Ganjam bilo šta. Nema kod nas. Gledma i na piku, neki mi lik prodaje NONAME za 15KM. Samo su kenda i rubena najjeftinije koje ja znam da se vrte po radnjama za 4-5KM. Nisam nabavljao kineske sa neta. 5KM nije strašno.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja u Konjicu pa ima, zato mi čudno. To za 15km je svakako smiješno.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imaš u Sarajevu tih radnji bruku, ako imaš koga da ti ponese ako mu je usput.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma danas bio fin dan. Reko sad cu ja to zamjeniti pa napravidi koji krug. Pozelio se provozati jer je vrijeme i dalje hladno. Kako me ljute ovako banalne stvari.

    Oldetit cu do Viteza. Svakako moram tamo uzeti još nekih sitnica. Debilno mi cimati druge zbog pišljive gume za biciklo.