BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nemamo radi koga ni dobiti taj stadion. Klubovi su jako losi, a repka ne igra dovoljno cesto da se isplati.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Sutra se u 21h igra utakmica BiH - Grcka, a opet nemamo na raspolaganju pola prvog tima. Prenos na BHRT.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako smo jadni u košarci, pa ono je sramota.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Ima jos jedan turnir pa se mozda jos malo "uigraju". Dva igraca iz prve postave nisu ni prosli pripreme (Varda, Domercant), ostali igraju.. tako kako igraju :) Nismo bez razloga ispali iz "pravih kvalifikacija".
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sabit Hadzic najslabija karika selekcije, kocijas pravi.

    S.H : "Kad ides prema kosu pucaj".
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Pa sad koliko je on dobar trener moglo bi se diskutovati, mada generalno mislim da stojimo lose sa kosarkaskim trenerima rodjenim u BiH. Ipak, mislim da je veci problem sto mi samo "mislimo" da imamo kvalitetne igrace, a cinjenica je ipak da u ovom trenutku nemamo. Dovoljno je pogledati koliko igraca igra Euroligu, odnosno u kojim klubovima igraju.

    Ako nista, Sabit ce osvojit titulu za najvise psovki po time-outu :)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Nije bila losa utakmica, osim par propusta u odbrani i sto je linijska sudija na nivou bio :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da nije sudija gubili bi 2-0 do poluvremena :mrgreen:
     
  9. efo

    efo Komšija

    Uzimajuci u obzir da smo igrali bez 4-5 prvotimaca, odlican rezultat. Na Kosevu temperatura 5 stepeni, sledili smo se :D
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Fino su momci igrali,borili su se,npr. Adnan Zahiragić lik se borio i puno vise trci od vecine standardnih prvotimaca,ja bih njega umjesto Misimovica stavio,Misketovo vrijeme je proslo,ne bori se,ne trci,koji ce nam vrag,iznenadio me prijatno Mravac,od nekadasnjeg da prostite na izrazu najgljupljeg i najsmotanijeg igraca repke,veceras je sve to ispravio,sjajno je irgao i parirao je cak Spahicu koji je bio kao i uvijek bez greske,Susic se malo zeznuo,staviti Salihovica u odbranu,a Lulica ispred njega nije nikako rijesenje,jer Salihovic je inace igrac koji igra iskljucivo igra na poziciji lijevog krila,Misimovica i Pjanica bih zamijenio nekim igracima koji se vise bore i trude,jeste neki dan bio lijep gest Pjanica,ali on treba jos mnogo da radi,ima dobar sut ali treba da poradi i na ostalome,vidi se i da ne igra u prvih 11 u Lyonu.Sve u sve lijepa tekma,momcu su fino igrali,najlosiji nam je bio sinoc Zec,koji isto kao da nije igrao ja mislio da igramo sa 10 igraca zbog njega :lol:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Kad toliko nahvali odbranu, radje pogledaj snimak utakmice i barem 3 "fule" u ofsajd zamkama gdje su nas sudije izvukle, a inace bi vjerovatno golovi bili :)
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Kriv je samo Salihovic koji nije dobro cuvao Šamaraš-a :smt003 ,,ali kao sto vec rekoh Salihovic nije defanzivni igrac i ne zna da tu igra,sta vise Susic hoce to sami Bog zna :evil:
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    I nije Zahiragic, vec Zahirovic :) U svakom slucaju dobro je odigrao. Odbrana kako kaze Enis je izgledala dobro zbog sudija :D Mada eto i nama su jednom pogresno dosudili offside ako se ne varam :D
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da izvines Je**t ga,vazno je da je on dobro igro :mrgreen:
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da Bog sačuva, da su bili rumuni sinoc utrpali bi nam tricu...

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ali opet kakav nam je bio sastav fino smo odigrali.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ali dojmio me onaj momak Zahirovic (agic) kako se vec zove, svaka cast!

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Upravo,bas kao i tebe zeza ovo njegovo prezime hahaha svaki drugi put ga drugacije izgovorim :mrgreen: ,ali opet bas kao i tebe bas me dojmio fino igra momak,bori se sto je glavno
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Papac će kad zaigra dati tu stabilnost i rasteretiti Spahića, uvjeren sam bit će to mnogo bolje u odbrani. U vezi samo još fali raspoloženi Misimović.
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Ovo mi se svidja za Papca i Spahu,ali Miske vise ne moze,svaku tekmu sada odigre nekako truntavo,umoran je,mrsko mu je sve,nece da trci da se trudi kao sto je prije to radio,Medunjanin zasluzuje da igra definitivo,momak je vrh.