BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Dobar su mu doček pripremili navijači jučer. Valjda će ovo dobro ispast :)
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zao mi sto ode u romu, vise bih volio da je izabrao dortmunf, a mogao je komotno i ostati u engleskoj

    jedino mozda da su mu iz rome ponudili dobru platu.

    a mislim da ce pjanic jos jednu sezonu ostati i odlazi, predobar je on za rome
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    aha, zato i igra stalno u prvih 11, zato se jedva i bori za mjesto sa keitom npr..
     
  4. veki81

    veki81 Aktivista

    Po tvojoj logici i Pogba je los da bi igrao u Man.U. pa se borio za mjesto u ekipi.
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Hajde molim te mi povezi ovo sto sam ja izjavio i ovo sto si ti izjavio, daj mi neku vezu, nesto, povezi mi, jer meni apsolutno nema logike..
     
  6. veki81

    veki81 Aktivista

    Hajde molim te mi povezi ovo sto sam ja izjavio i ovo sto si ti izjavio, daj mi neku vezu, nesto, povezi mi, jer meni apsolutno nema logike..



    Razmisljaj, ako nemozes onda nema potrebe da dalje pisemo mrsko mi pravo da se peglam
    Edit:pogba se nije izborio za mjesto u MU Ibra u Barseloni itd... znaci ???
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sve to ima svoj razlog, Pogba je htio kao 18ogodisnjak da dobije vise prilika i vise igre u Unitedu, SAF je smatrao da ne treba, te stavljao druge igrace na tu poziciju, te je Pogba bio ljut i otisao u Juve, gdje je kasnije dobio priliku, ali kao bar malo stariji, iskusniji i zreliji igrac, Ibra se po meni snasao u Barci, druga stvar su "nesporazumi" izmedju trojca Ibra - Messi - Guardiola..

    Ja samo kazem, iako ne pratim toliko Romu cesto, da kada sam je gledao, Pjana uglavnom bude los, ako igra, on mi je kao igrac koji bljesne jednu tekmu, dakle upise gol, 2 asista i sl. , i onda je taraba narednih 5 tekmi mozda, ne znam kakva je situacija u klubu i sl. npr da nema nekih svadja sa trenerom ili suigracima, ali ima neke tezine kada pogledam sastav i u prvih 11 nema Pjanketa nego umjesto njega Keita.. Drag mi je fakat, ali mislim da nema potrebe da se toliko uzdize, da se prica da je prevazisao Romu, ili npr. one nase price da je on nasljednik Misimovica i sl. , Pjanic nikada nece biti dobar igrac kao Misimovic, moze imati mozda/vjerovatno bolju klupsku karijeru(dakle timova u kojima igra/ce igrati), ali sveukupno, u bilo koje doba, Misimovic>Pjanic, i vidi se i u reprezentaciji koliko fale pasovi Misimovica, lucidnost, zadnji pas, razigravanje i sam smisao.. ovo sam naveo samo kao neku malo usporedbu, nema razloga sada se vrititi u krug i sada mozda poceti novu raspravu ko je bolji ovo ili ono.. cisto, moje misljenje.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Roma je meni prosjek klub, ja sam misljenja da bi Pjanke mogao pokazati kvalitete u Totenhamu, ili jos vise u Arsenalu recimo.

    Ko ce iskoristiti u Romi Pjanketovr lopte?
     
  9. veki81

    veki81 Aktivista

    Ma kontas ti mene samo me zajeb... :smt003 , zezam se malo a sto se tice pjanica ne uzdizem ga samo ono sto sam vidio u romi je da to nije ekipa za njeg kao sto kolega rece mozda arsenal ili tako neka ekipa jer momak ima lucidnost ali ima problem slican misketovom to je fizicka sprema, recimo da je u stanju trcati kao besic mislim da bi bio svjetska klasa, nadam se da ce se on i dzeko uklopiti i da tu mozda bude kao bilvaktile dzeko i miske.
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pjanic da je kojim slucajem zavrsio u Juventusu umjesto Romi do sada bi bio jedan od najboljih igraca sredine terene. :smt003

    Kada igras za klub kao sto je Roma koji je daleko od fudbalskih velikana i kada godinama ne osvajas nista tesko da ce te neko uzeti za ozbiljno a i sam ces da se ugusis u sivilu i u looserskom mentalitetu :p .
     
  11. veki81

    veki81 Aktivista

    E nek nije ni u juventusu pa makar propao ko kauc :smt003
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Slažem se sa kolegom aNaToMiC ! Mislim da ste precijenili Pjanića. Čuj sad logike u Romi ne može ispuniti svoj potencijal? Dobar igrač može svugdje pokazati svoj talenat. Pjanića zeza što nema kontinuitet. Odigra jednu utakmicu dobro pa 3 utakmice se ne vidi. Baš ovakvim igračima poput Pjanića koji znaju igrati lopte paše Italija. U Engleskoj mislim da bi bio puno lošiji jer sam mišljenja da mu ta liga ne paše nikako.

    Šta sve nećeš pročitati ovdje. Roma gdje su igrali jedan Batistuta, Cafu, Aldair, Conti, Totti itd itd prosječan klub. Trenirali ih velikani poput Capella, imaju jedan od najljepših i najvećih stadiona na svijetu. Imaju odličan tim sredina armirani beton Nainggolan, Pjanić, Strootman, De Rossi, napad sad Džeko i Salah koji je armirani beton još dodaj Gervinha kojeg niko ne može čuvati pa to je ekipa koja može biti druga bez problema. Evo prodali Milanu mladog stopera za 25m koji nije ni bio standardan. Ja mislim da će Džeko biti pun pogodak i da će Pjana proigrati ko što zna.
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Roma nikada nije bila veliki klub u pravom smislu , osvojili su tu i tamo koju titulu, zadnju prije 14 godina od ukupno 3 Scudetta u historiji.

    To sto su igrali Batigol i Cafu , Emerson, Totti a trenirao ih Capello ne cini ih velikim klubom cini ih velikom generacijom iz 2000/2001, zna se gdje su zavrsili ti igraci (cafu, Emerson pa i Capello itd).

    Kada te nabije bayern 1-7 u sred Rima dovoljno govori gdje si i sta si, nabiju ti looserski komplex koji te prati do kraja sezone i jedva uzmes drugo mjesto.

    O Garciji ne treba trositi rijeci, lik je spalio sezonu izjavama kako je Roma najjaca ekipa i jaca od Juventusa koji je btw prosle sezone zamalo osvojio sve. :p
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Meni je bas Roma simpatican klub iako Italijane i njihov fudbal ne cijenim nesto narocito ali Roma kada ima svoj dan igra prelijepo.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ubiru druga mjesta godinama u ligi, kakvi su onda ostali timovi...
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajd' bacite link ovih RB Mostarskih skokova ako ima gdje.
     
  17. kvaju

    kvaju Komšija

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    To je sažetak od 1-2 minute. Mislio sam da li ima snimak cijelog eventa.
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bravo djecaci....