Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

Ibrahim je samo rekao da nije igrac kji gradi karijeru na jednom klubu.. haman svejedno gdje ode. To sto je vezan za ugovor, placa se odsteta sto ga prekine kao sto ce se platit kad Riberi prekine ugovor oko 60 mil. €.

Esh HWB

Imam ja jedno pitanje -- who cares?:D

3. Esh

Esh HWB

Je li neko pratio ovo protiv Omana? Pobjedili smo 2-1, ali jedva. Opcija s Topicem na beku (ili tako nesto) u prvom poluvremenu stvarno je dala "rezultate". Drugo poluvrijeme igrali s jednim napadacem, imali jednu i po priliku, dao Salihovic gol iz slobodnog :s

Esh HWB

Ocito je sve dio taktike, veceg plana :)

8. selvin

selvin Moderator

Gledao ja od 70. minute, tek došao s faxa. Sviđa mi se ona zadnja akcija kad Džeko napada (bukvalno) na onu divljač. Još komentator govori za onog "malog crnju", pa šta on tu traži pored ovog "gorostasa" :D Nadam se da će nas ova pobjeda barem pomjeriti na 32. mjesto :)

9. Pasha

Pasha Komšija

Prva stvar radi se o prijateljskoj utakmici gdje se igra sa 50% snage uz isprobavanje raznih taktika.Drago mi je da su se odazvali ovi momci nakon ovako teških sezona.Sjetimo se da to i nije baš bio slučaj prije ma o kome se radilo... Ovo je Bosna :D

10. ming

ming Veteran foruma

Vi bi sada sve dobijali sa 5:0, samo ovako nastaviti sa hajpom i onda cemo ga podojiti ko hrvati protiv engleza kada su deset dana prije utakmice proglasili pobjedu.