BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    goal com je najvece sranje :D citam samo radi komentara i smijem se ljudima kako se prepiru
    haha
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Da sam ovo kopirao sa nekog bloga tipa forza2001 pa hajde, nego je sa najposjećenijeg nogometnog portala naših komšija.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Zasto kod ovog drugog Hanselovog citata stoji "NAILS wrote"? :D Je li istina za to "tamburanje" Dzeke? Ima li jos gdje o ovome?
     
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Haha. Vidi fakat.

    Do mene je. Kliknuo na citat njegovog posta pa onda ubacio ovaj tekst.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta ima, ja žutilo.. daj ba :lol:

    Nego ljudi.. imal zaista "iđe" bilo šta da je i jedan klub ponudio Đeki osim Milana.. svuĐa se sviralo da je zainteresovano desetak velikih klubova ali haman niko ga nije htjeo osim Milana. To ono bilo: "vidi onog malog st odobro igra. Hocemol ga u tim ? Daaaj baaa..."

    Nesto mi je ovo s druge strane Đeko napuhan i ako sam jak ozelio da predje u neki veci klub i razocaran sam sto ostade u Njemackoj.. naravno.. nije world coming down :lol:
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Arsenal,Manchester city,Sevilla,Chelsea itd... Milan je najkonkretniji i ponudio je najviše novca. Neki dan u Gazzeti su mu posvetili pažnju na čak jednoj čitavoj strani što zaista puno znači.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma znam ja sve to da su zainteresovani bili ali.. apsolutno nigdje nema ponuda ni od jednog jedinog kluba osim Milana. Jedno je pratit i biti zainteresovan a jedno je ponuditi.

    Sjecam se kada je Ronaldinjo odlazio iz Barcelone. Svi zainteresovani ali niko nije nista ponudio osmi jedno Eng. premier ligasa.. ne sjecam se sad koj ije al su nudlili samo 10 mil. Pa eto.. nekako ga uzese u Milan.
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Đeki bi bolje bilo da ostane jos jednu sezonu u Wolfsburgu. To mu je moj savjet :D
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    da malo da se pojacaju fino bi mogli igrat sa ostalim ekipama iz l prvaka
     
  10. h2o

    h2o Aktivista


    Pa ko bi drugio bio nego Manchester City.
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    City 25 mil funti,Arsenal 12 mil. eura... Milanova ponuda je oko 30 mil. eura i ispunjava najbitniji faktor ato je igranje u LP što City-ijeva ponuda nema.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Trebalo bi skupiti jedno 10-tak klubova ala Manchester City te ih staviti da igraju neku medjunarodnu ligu koja bi se igrala iskljucivo na prostorima Azije.
     
  13. Pasha

    Pasha Komšija

    Manchester City je klub sa tradicijom.Meni je lično drago što su se malo više pojačali klubovi poput City-ja i Chelsea.Nije baš zanimljivo gledati ligu gdje se samo dva-tri kluba bore za titulu.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci ipak ima ponuda.. to sam i pitao posto nigdje nisam procitao nista konkretno osim za Milan.

    A neka je njemu bolje u Wolf. a ne u Man.C. Ja se licno ne slazem da je uopste trebao ostat.. odnosno bilo gdje samo da je otisao.

    Svi nasi igraci se lijepe za Njemacku. Salih, Barbarez, Misimovic, Ibisevic, Đeko.. to ono od "zapaženijih".. i jedino salih napravi iskorak.

    Ne konta u cemu je fazon. Ili nisu dorasli za jace lige ili.. pa Inter nudio Ibisevicu i on ostade u Hofenhajmu.. no coment. .. .
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Valjda su ljudi bili zadovoljni ponudjenim i nisu bili narocito spremni za "nove izazove". Cinjenica je da ti kada igras u jednoj ligi da si najzanimljiviji klubovima iz te lige, uz to dodas efekat porodice, prijatelja i svega ostalog.
     
  16. Hansel

    Hansel Komšija

    Ljudi, nije ba Đeko nego Džeko.
     
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Mlad si ti na forumu jos uvijek :)
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Haha. Misliš zbog ovih padobranaca tipa kuČište, hoČu da kupim... :D Hajde, to sam nekako i navikao, ali kada momku pogriješiš prezime...
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    Generalno mi smo nepismen i neobrazovan narod.Tako da ...

    A i šta će nam ova tvrda? :smt003
     
  20. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Dobra tekma rukometaša. Uzeli smo neugodne Švicarce 31:34, iako je na poluvremenu bilo 18:16.

    Rusi su cini mi se pobijedili Srbiju 35:31 iako nam je pobjeda Srbije odgovarala.

    Ostale su još dvije utakmice, pa tako imamo i neke šanse da doguramo do plasmana, 18. ovog dočekujemo Rusiju u Zenici (ključna tekma) a dva dana poslije idemo na Farska ostrva gdje ne bi trebali imati problema :D