BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    a joj navijača :D dajte malo optimizima . makar da mi vjerujemo u njih :D a i Portugal je fulao dosta velikih takmičenja sta fali i ovaj put :mrgreen:
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Minimalna pobjeda Zmajeva od Bosne, tj. 0:1 :)
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pobjedjujemo 2:1 u gostima, 1:0 kuci. Eto prognoze. Inace, i ja sam za Begovica na golu. :!:
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    cekaj ba ne igramo protiv estonije :S

    stvarno smijesno isto koda je portugal sranje
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Upravo to, isto kao da igramo protiv Zanzibara. Srednji red nećemo imati u ovoj utakmici, dobro je ako izvučemo minimalni poraz imho, mada se potajno nadam nekom čudu i pobjedi što će se veoma teško desiti.
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa kad je mogo onaj treceligas nakantati reala sto BIH ne bi mogla portugal?...pa sjecatel se kako su ih grci dva puta na EP u Portugalu nakantali kad su bili jaci i kad su bili domacini i velefavoriti...sad je realnije da BIH pobjedi...ako se uopste moze pricati o nekakavim prognozama u zivotu... :mrgreen:
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Kada je Ćiro preuzeo kormilo nad našem reprezentacijom, izjavio je: ''Odvešću BiH na svjetsko.''

    U tom momentu sam se pesimistično nasmijao i pomislio u sebi: ''Hej moj Ćiro, nemaš pojma gdje si došao i šta možeš očekivati.''

    Nakon skoro godinu dana, isti taj Ćiro sjeba Belgiju i Tursku i dovede BiH na korak do plasmana. Sudeći prema tome, čovjeka prati ''nešto''. Tako da sam ja ubjeđen u prolaz BiH, te zbog toga mislim da sutra nećemo izgubiti i ako izgubimo biće to 2:1 ili 3:2 za Portugal, što je mnogo bolje nego 1:0. A mi ćemo ''ga'' sutra definitivno zabiti.

    A ''kladioničarska'' statistika je vazda bila protiv favorita i od moguća 4 (Francuska, Portugal, Rusija i Ukrajina), neće proći dva ili barem jedan. A taj jedan smo mi. :)
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  9. Vedo

    Vedo Moderator

  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    u kolko sati je ova utakmica drugari? i nakojoj tv je prenos?
    Hvala :smt006
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    21:30 BHT1
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

    evo dojava

    0 : 1

    minuta gola 60 75 strijelac nadarevic nogom ili glavom prekid naravno

    good luck get rich :smt003
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Teferič sa koridom u Lisabonu sinoć:



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Fakat neviđena euforija, sa razlogom. Jebem mu, niti mogu učiti, niti igrati šta od nervoze. Samo da prodje ovo vrijeme do 21:30.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Najveci hr portal, index.hr, pored sekcije samo za vijesti vezane za ovu utakmicu, stavio u pozadinu motiv ljiljana kao znak podrske BIH, medjutim, na forumu su cesti komentari poput ovog zaokruzenog, hercegovca vjerovatno. :smt003

    [​IMG]
     
  16. kAcA

    kAcA Aktivista

    1:1 ili 1:2 za BiH :D
    Hvala komsijama na podrsci
     
  17. Hansel

    Hansel Komšija

    Ovo više nije samo stvar bosanaca, mi moramo proci i radi drugih koji su vjerovali u nas.
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ajmo BiH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    da mi je ospavat do 9 aaaaaaaaaaaaaa ;D
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    joj bi bilo dobro da Bih uvali jedno 3 komada i nokautira portugalce, a nije to nemoguce, eto samo da bude malo srece odnosno Bozije pomoci.....
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    A u vrazju mater, zakljucali slovenci TVSLO2 na satelitu, a i na Mojatv, ne mogu gledat tekmu Rus-Slo :x