BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. h2o

    h2o Aktivista

    Pa bas da je tako i nije.
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Zovi te cojka da vari golove :D
    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    Bosna Šampion !!!
    Mozemo anulirat ovo !!!!!!!!!!
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Ne mogu vjerovati.
     
  4. Encor3

    Encor3 Aktivista

    S obzirom da nemamo pola odbrane u revansu bolje da smo odma izgubili 3:0 koliko smo i zasluzili. Ciro jedini krivac. Ubacuje Pjanica kasno i ovaj za 5 minuta uradi vise nego ibricic i muratovic za cijelu utakmicu. Muratovica je zamalo hitna odnijela sa terena, u drugom poluvremenu pretrcao 100 metara u vrh glave. Daleko smo mi od afrike. :smt006
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Trebalo nam je i malo nafake, ali eto dobro je i ovo. Nismo se obrukali ipak to je Portugal!
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jebo Portugal! Nisu uopće toliko dobri. Ne trebamo se sa njima zamarati, već jednostavno ubaciti Muslimovića i pobjedit ćemo 4:0.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    igrali smo mi i sa špancima 1:0 u spaniji,pa se zna kako smo prosli u zenici.nadat je se da nece i sada tako biti ;)
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Steta, zasluzili smo 1:1 ili barem poraz od 2:1 ali nece da ga jebes :(
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Standardna nasa tragedija, na kraju dvije precke i stativa, jednostavno nemamo srece sto je u ovakvim mecevima presudno, jos uvijek mislim da Pjanic trebas da igra pored Misimovica od pocetka. 1:0 je jako tezak rezultat i samo nas cudo moze spasit.
     
  10. sale072

    sale072 Aktivista

    ajd nemojte sad srat ne valja ćiro ovo ono... to je PORTUGAL... to što smo se mi usklinčili to je druga stvar... i protiv Španije ista situacija, raja daje izjave na TVu 3-0 za nas i slične nebuloze...
     
  11. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Muslimovic je vec 2 mjeseca u jako dobroj formi i bolji je od Ibisevica. Dok je usao znao sam da ce nesto napraviti i fakat se trudio zesce, ali nije bilo srece. I Salihovic se trudio, svaka mu cast, lavovska borba.

    Da je bilo srece oni sutevi bi isli 5cm nize i mi bi otisli kuci sa pobjedom koliko god to nevjerovatno zvucalo. U tim trenucima sekunde i centimetri odlucuju.

    Najgore je ovako kad imas prilike i izgubis. Da su nas raznijeli 3-0 nebi mi ovako u grlu ostala gorcina, a u glavi precke i stative. Bice jako tesko u Zenici ne primiti gol bez Spahica i Rahimica.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Vedo tanak skroz, zna momak sebi stvorit priliku al nema zavrsnice nikako..Dzeko je bio OK, al se cinilio da ni on bas ne gine za loptom :/ Gadno ce bit, al cuda uvijek postoje :)
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Salihovic heroj utakmice. Hasagic je bio takodjer dobar, samo me straaaaaaaaaaaaaaaaasno nerviralo sto se svaka lopta njemu vracala kad god je lopta na nasoj polovini :evil: Pa trebamo igrati na Dzeku, ne na Hasagica. Muratovic katastrofa, dobili smo pojacanje jer je on zuti fasovo. Veliki hendikep je cinjenica da nema Spahica koji je ovu noc Nanija ustopo majstorski. Ibricic isto los, kad treba dodati on dribla (i to na svojoj polovini), a kad treba proci nekog on dodaje u prazno. Jos je kriv za prvi go jer je pustio onog Halvareša da nam uvali glup go. Dzeko standardno dobar, samo fino pokriven, kao i Miske. Ibisivic tanak, poslije 50. minute nije ni vidjen. Pjanica i Medunjanina u prvu postavu u Zenici obavezno, treba nam svjeze krvi i malo iznenadjenje u vidu mladog Medunjanina. Fali nam sredina terena, jednostavno preskacemo taj dio igre. Srece definitvno nismo imali, standardni bosanski baksuzluk. Ako Bog da, bit ce bolje u Zenici.
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Volim svakog igraca ... al Miske je malo veceras razocarao :D necu da kukam . nije los rezultat , mozemo mi ovo preokrenut . Samo malo sportske sreče i to je to :D necemo pljuvat ciru ni igrace :) idemo dalje sta god da bude hvala im :D
    :smt006
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Prepadnemo se uvijek na pocetku, jedini se Hasagic cinio 100% opusten al skoncentrisan. Odbrana se previse igrala, nedaj Boze moglo je bit i gori rezulatat. I greska je strategija, svaku loptu nabijemo ka Vedi, u sredinu njihove polovine, momak jednostavno ne moze sam vs 3 njihova igraca. Treba ici po strani, centarsut i dok se ne ubode. Jednostavno imamo visocije napadace i bolje skakace, treba to iskoristiti.
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma dajte ljudi :) iko ko je imalo igrao fudbala zna razliku onoga sto je na TV i sto je na terenu :) ako ste toliko smart i upuceni ajte u trenersku skolu , evo Fergie je pred kraj karijere pa mozda ga zamjenite a i van Galu se trese klupa :roll:
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    dobro je ciro rekao kad su ga ovi sa BHT1 intervjuisali poslije utakmice,pogotovo u vezi pjanica i jos par igraca :)
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma bit ce Ba ovo dobro. Bili smo odlicni kada e gleda cjelokupan dojam. Portugal se ni sekunde nije razmahao. Nani je kao sto sam i govorio krenuo sa brzim prodorima mejdutim vidi da ne moze nikao pa se poceo nervirat.. da se primetit da je vecinu lopti ubacio, odnosno nasao priliku da je proturi pred nas gol, a tako je i stvorio sanu za 1:0. medjutim bio je uglavnom nemocan.

    nakon desnih prodora Portugal se seli blize svom golu i ako su se znali nekad otvorit. Jeste nervirajuce sto smo kao bez ideje vozali na nasoj polovici loptu ali mislim prvenstveno da se portugal malo izvuce jer su se jako brzo vracali tako da i Đeko, Misimovic i donekle ibišević nisu imali sanse.

    Velika zamjerka kada je ubacen Pjanić. Ubjedjen sam bio da ce ga ubacit u prvom poluvremenu.. medjutim on ulazi pred kraj kao da cuvamo rezultat.

    Sve ui svemu nismo imali velikuh gresaka. Utakmica je bila vise nego tvrda i misli mda smo bili rame uz rame sa Portugalom bez obzira sto nismo vise akcija stvarali. Imali smo loptu u nogama, par 100% prilika ..hocui reci, nsta puno bolji Portugal nije bio sa prednosit igranja kod kuće.

    Bolje bi bilo da smo porazeni sa 2:1 ali nema veze. A kako ce se iodnositi žuti kartoni na Bilinom p. To cemo da vidimo.
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    Kako se nisu razmahali kad su nam ljudi punih 10 minuta držali opsadu nad golom, te na kraju i zabili.
    Ne treba sada pljuvati Ćiru zbog Misimovića jer Mislimović je srce naše ekipe i velikim dijelom on je zaslužan što smo u baražu, a naravno, kao i svaki igrač ima pravo na svoj loš dan, jedino šteta što je baš sinoć bio taj dan. Po meni, jedina greška za koju bi se moglo prigovoriti Ćiri je to što umjesto Muratovića nije ranije uveo Pjanića i umjesto Misimovića (što mi je bila čudna izmjena) Muslimovića.

    Realno gledajući, daleko smo mi od baraža. Jer ih moramo dobiti sa dva razlike a po svemu sudeći oni će nam zabiti barem jedan tako da nama u tom slučaju igra samo 3:1, 4:2 itd...što je protiv ove ekipe teško izvodljivo.

    No fudbal je to i ostaje nam da se nadamo. Kao što neko reče radije da smo izgubili 3:0 i odmah bi sve bilo rješeno, ovako opet razbijaš glavu.
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ibišević me razočarao totalno, svaki duel je izgubio. Treba Muslimovića umjesto njega staviti. Ja mislim da je plus što nam neće igrati Rahimić i Muratović, Rahimić je svaku loptu vraćao nazad u našu polovicu, Muratović isto. Nadarević je bio izgubljen u odbrani. Salihović se borio, ali nije nimalo uticao u napadu. Pjanić i Muslimović moraju obavezno u Zenici igrati.